The Balm, Mary - Lou Manizer Highlighter & Shadow (Wielofunkcyjny rozświetlacz i cień do powiek)

Pojemność 9,06 g
Pojemność 9,06 g
Pojemność 2,7 g

The Balm Mary - Lou Manizer, to wielofunkcyjny rozświetlacz, cień i nabłyszczacz. Naturalnie rozprasza światło padające na twarz, zapewniając odmłodzony i promienny wygląd skóry. Rozświetla i akcentuje policzki, dodaje blasku makijażowi oczu. Drobno zmielona konsystencja pudru idealnie wtapia się w skórę. Praktyczne, kompaktowe opakowanie z lusterkiem. Jeden odcień, który dopasowuje się do każdego tonu skóry.

Idealny błysk

Mam ten rozświetlacz już od dawna. Używam go codziennie, a mam wrażenie, że wcale go nie ubywa. Jest bardzo wydajny. Długo się utrzymuje na skórze. Ma także przepiękne opakowanie z lusterkiem. Pięknie rozświetla skórę. Nie zamieniłabym go na żaden inny!

świetny produkt, dodaje blasku

Produkt pięknie rozświetla cerę, nie wygląda tandetnie, może być nakładany solo albo na róż. Kolor jest bardzo uniwersalny, powinien pasować do wszystkich odcieni cery. Bardzo ładnie ożywia twarz, dodaje zdrowego blasku.

Bardzo długo utrzymuje się na twarzy, od rana do późnego wieczora. Bardzo wydajny, używam prawie codziennie od trzech miesięcy a produktu nie ubywa. Nie ma problemu z nakładaniem, efekt można stopniować.
Do tego jeszcze to urocze opakowanie:)
Produkt warty swojej ceny!

strzał w 10

Zacznę od tego, że to mój pierwszy rozświetlacz i od razu znalazłam swój ideał. Długo zbierałam się do jego zakupu, ponieważ odstraszała mnie trochę cena, ale było wart. Aktualnie od kilku lat się z nim nie rozstaję :3 Potrafi dopełnić każdy makijaż. Kolor jest prze piękny ale trzeba uważać, żeby z nim nie przesadzić, wystarczy tylko odrobina i twarz wygląda promiennie. Opakowanie również robi swoje.
Rozświetlacz może nie jest tani ale wystarczy na baaaardzo długo. Ja aktualne opakowanie używam od pół roku i nie widać na nim śladów używania :) Polecam

Cudowny

Idealny dla mnie i w codziennym makijażu i na wieczór ;)
PLUSY:
-pięknie rozświetla
-cena
-wydajność
-jak0ść
-nie osypuje się , kruszy , pyli
-naturalny efekt glow
-bez drobinek , efekt tafli
-łatwy w użyciu
-piękne opakowanie
-lusterko
-trwałość
-nie ściera się
MINUSY:
-dostępność
Gorąco polecam wypróbować bo warto :)

Przepiękny błysk

Ten rozświetlacz to prawdziwy hit i od wielu lat gości w mojej kosmetyczce. Wygląda na skórze po prostu obłędnie, daje piękny efekty szampańskiej tafli. Opakowanie jest bardzo eleganckie i duży plus za lusterko. Dodatkowo, to produkt multifunkcyjny - można go używać typowo, jako rozświetlacz na wzgórza kości policzkowych jak i do rozświetlenia dekoltu, łuku brwiowego, ale sprawdzi się również jako cień. Cena jest dość spora, ale produkt jest mega wydajny.

kultowy rozświetlacz

Widząc w internecie wiele pozytywnych recenzji zdecydowałam się go kupić. Miałam szczęście, że w tym czasie był na promocji w Douglasie (jak dobrze pamiętam 79zł). Za każdym razem , gdy go nałożę, otrzymuję pytania co to za rozświetlacz. Zdecydowanie nie żałuję, że go kupiłam. Stosuję zarówno u siebie jak i u innych. Daje piękną taflę i pasuje do każdego tonu skóry. Często stosuję go do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. Jedyny minus to cena, ale da się go dorwać w sklepach internetowych poniżej 100zł.

Kultowy produkt.

Nawet nie pamiętam od ilu lat używam produktu, pewne jest tylko to, że jestem w trakcie zużywania drugiego opakowania. Używałam na zmianę z rozświetlaczem od Wibo i dwa produkty uwielbiam. Wielkim plusem Mary-Lou jest z pewnością trwałość, rozświetlacz ładnie błyszczy przez cały dzień.

świetny produkt.

+ kolor (piękne, mieniące się chłodne złoto)
+ trwałość (trzyma się cały dzień)
+ idealna pigmentacja
+ dobry też jako cień rozświetlający
+ drobinki nie są nachalne, są bardzo drobne
+ cena
+ opakowanie o pięknej stylistyce. aż chce się używać :)

- dostępność

Światło oo nosisz je..na sobie ????

Mary-Lou , kupiłam po trefnym zakupie produktu rozświetlającego innej marki i ...jestem bardzo zadowolona z wydanych pieniędzy. Ewidentnie urzekł mnie kolor rozświetlacza, nie typowe złoto,ale też nie srebro, używam go również do rozświetlenia kącika oka.

Sztos

Rozświetlacz jest po prostu piękny. Od kiedy go kupiłam wszystkie inne produkty rozświetlający poszły w odstawkę. Nie potrzebuję żadnego innego do przetestowania. Posiada wszystko co lubię, można nim delikatnie rozświetlić twarz a jeśli ktoś lubi mocniejszy efekt wystarczy więcej produktu. Odcień idealny. Cena jak za tak dobry produkt i wydajność adekwatna :) Polecam z czystym sercem ????

Love-hate relationship

Jako fanka naturalnego, "mokrego" wykończenia makijażu, miałam początkowo mały problem jak zaaplikować Mary-Lou aby wyglądała na twarzy naturalnie, a nie jak perłowa tafla nadmiernie nawalonego pudru na kości policzkowe w imię youtubowej zasady "im więcej rozświetlacza tym lepiej". Po czasie rozpracowałam z którymi pędzlami współgra najlepiej by dać taki efekt, jaki oczekuje. Bardzo ładny kolor, jednak jak dla mnie momentami odrobinę zbyt brokatowy. Są niesamowicie kruche i jeden upadek skończy się na tym, że zamiast kamienia otrzymamy sypki rozświetlacz, jednak da się to naprawić. Bardzo ładnie prezentuje się również jako cień na ruchomą powiekę.

eleganckie rozświetlenie

Moje pierwsze opakowanie dostałam w prezencie. Niestety sklep, z którego został kupiony kosmetyk, mimo dobrych opinii, okazał się oszustem i sprzedawał podróbki. Zorientowałam się, że to nie prawdziwa Mary Lou po zerowej pigmentacji i zbitej konsystencji (dla porównania obejrzałam ten rozświetlacz w Douglasie).
Kolejną Mary Lou kupiłam sama na Mintishop. Tym razem przyszła prawdziwa. Bardzo lubię ten rozświetlasz, daje elegancki efekt na skórze. Ma neutralny odcień, jest trwały i wydajny. Fajne retro opakowanie z lusterkiem wydaje się być solidne.