Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Aksamitna formuła podkłądu Under Twenty Anti! Acne Effect Perfect Cover - matująca o świeżym, grejpfrutowym zapachu. Opracowana została we współpracy z dermatologami i kosmetologami, dzięki czemu:
- pomaga naturalnie ukryć niedoskonałości, bez efektu maski,
- długotrwale matuje, pomagając zachować świeży wygląd,
- wygładza skórę, wyrównując jej koloryt.

Niestety nie

Kupowałam go jako podkład awaryjny zawsze żeby był w torebce w kosmetyczce jak się skończy mój podkład którego zawsze używam niestety się nie sprawdził nie kryje buzia się świeci.

Zdecydowanie nie

Był to mój pierwszy podkład jak zaczęłam się malować. Konsystencja ok i dobrze się go nakładało. Niestety u mnie strasznie zapychal pory i strasznie się utleniał przez co efekt maski był zawsze górowany

Odradzam !

Mimo iż podkład ten na pierwszy rzut oka może się nam wydawać super, zarówna z ceną, jak i z działaniem, to naprawdę radzę się wcześniej zastanowić zanim ktoś go kupi. Są to kosmetyki uczulające , których skład pozostawia wiele do życzenia. Jedyny plus tego podkładu to mat, ale nic poza tym. U mnie pogorszyła się wiele sytuacja z trądzikiem po jego zastosowaniu niż przed. Kiedyś nawet postanowiłam zapytać swoją dermatolog o te kosmetyki i powiedziała stanowcze nie.

Mocne krycie

Bardzo lubię ten podkład. Ma wygodne opakowanie z pompką, która dozuje idealną ilość produktu. Niestety jest dość mały wybór odcieni, ale najjaśniejszy idealnie wpasował się w moją jasną karnację. Mam cerę mieszaną bez niedoskonałości i moim zdaniem ten podkład ma bardzo mocne krycie. Dodatkowo ma kremową konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze się go rozprowadza ( palcami, pędzlem gąbeczką). Jest bardzo trwały i utrzymuje się przez cały dzień do 8h - więc bardzo dobrze spełnia moje oczekiwania. Dodatkowo daje skórze taki zdrowy wygląd nie tworząc efektu maski. Po kilku godzinach świeci się w strefie T, głównie przy nosie, dlatego zawsze go przypudrowuję. Bardzo go lubię, bo za tę cenę to super drogeryjny produkt polskiej marki.

Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover

Super podkład polecam wszystkim, którzy mają cerę tłustą lub mieszaną. Ten podkład jest bardzo tani, a jednocześnie wydajny. Długo się utrzymuje na twarzy nawet do 10h

W miarę okej

Kiedyś w czasach młodości uwielbiałam ten podkład. Był to mój pierwszy podkład odkąd zaczęłam się malować i stosowałam go długi czas. Po jakimś czasie wróciłam do niego i nadal jest ok. Może nie zakrywa tak bardzo niedoskonałości jak inne podkłady ale dość dobrze się rozprowadza, w miarę ok matuję cerę. Opakowanie jest wydajne oraz wygodne.

Kiedyś nawet ok

Ludzie miałam go kiedyś i używałam. Żałuję, że nie mam zdjęć. Pewnie taka solara :) produkt ciemnieje i uwidacznia strukturę skóry. Odcina się i robi maskę. Wygląda źle i kiczowato. Nie poprawił wtedy kondycji, i nigdy więcej go nie kupiłam, żeby nie powiedzieć, że omijalam dużym łukiem.
Nakladalo się go nieźle, ale wtedy.... Wiecie, na dłoń i się smarowalo. Piękne czasy, co tu kryć :)
Produkt nie sprawdzał się wtedy, więc teraz tym bardziej nie jest mnie godzien:) to produkt, który traktuje się zazwyczaj jako pierwszy podkład, i niech tak zostanie.
Nie psujmy tej dziecięcej aury podniecenia i zachwytu.

Dla mnie nie

To był jeden z pierwszych podkładów, których używałam. Ale obecnie na pewno nie kupiłabym go ponownie. Ma fajną konsystencję, łatwo się go nakłada. Strasznie się utlenia, naprawdę okropnie ciemnieje. Na twarzy tworzy maskę. U mnie brak efektu matowienia, wręcz przeciwnie. Słabo się trzymał na twarzy, po kilku godzinach nie było po nim śladu. Krył dobrze, ale po utlenieniu się wyglądał strasznie. Opakowanie dobre, wygodne w użytkowaniu. Super zapach. Jednak mimo wszystko oceniam go źle.

Mój pierwszy podkład

To był mój pierwszy kosmetyk, którego używałam jako podkładu. Lubiłam go głównie za konsystencję i cudowny, świeży, grejpfrutowy zapach.
Niestety kolorystyka tego produktu to porażka, 01 jest dużo za ciemny, czego nie mogę zrozumieć - polski producent powinien chyba wiedzieć, że w Polsce żyją dziewczyny o jaśniejszej cerze :D Poza tym produkt jeszcze z czasem ciemniał, równocześnie zanikając z twarzy tak, że wieczorem prawie nie było po nim śladu.
Faktycznie trochę krył, niestety powodował też świecenie. Ale ten zapach... <3

Nie polecam!

Podkład w ogólne nie kryje, zero matu, skóra bardzo się po nim świeci. Ciemnieje na twarzy i robi efekt ciastka. Zdecydowanie nie polecam tego produktu.

Niezbyt przyjemny

Mam bardzo jasną karnacje więc ten fluid okazał się wtopą
Są tylko same ciemne odcienie
Niezbyt dobrze kryje,a już Napewno nie zakryje niedoskonałości, ma brzydki zapach

w porządku

Bardzo lubię kosmetyki z serii under 20, są lekkie i nie podrażniają cery. Chcąc sięgnąć po coś lekkiego do makijażu twarzy zdecydowałam się wypróbować ten fluid. Jest delikatny, po nałożeniu jest praktycznie niewidoczny - nie tworzy maski. Polecam osobom których cera nie wymaga mocnego krycia.