Dermika, Witamina P, Żel na naczynka obkurczająco-wzmacniający

Dermika, Witamina P, Żel na naczynka obkurczająco-wzmacniający

Żel charakteryzuje się najwyższą w serii zawartością witaminy P (bioflawonoidów), która wraz z algami i potrójnym kompleksem kojącym wpływa na procesy zachodzące w skórze.

Cienką warstwę Żelu należy rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, szczególnie dbając o partie z widocznymi naczynkami, zaczerwienione lub z objawami podrażnień. Następnie nałożyć odpowiedni krem z serii VITAMINA P.

Żel należy stosować regularnie, 2 razy dziennie.

rozczarowuje :-(

Zakupilam, poniewaz mam cere typowo naczynkowa a dodatkowo sklonna do blyszczenia czola i nosa. Krem dosc drogi o bogatym skaladzie, ale jako glowne dzialanie zauwazylam chlodzenie twarzy zaraz po nalozeniu kremu. Oprocz tego ze skora i tak blyszczala po jakims czasie, to dodatkowo krem nie pielegnuje i slabo nawilza. Trzeba nalozyc naprawde bardzo duzo kremu, zeby byl efekt pielegnacyjny. Przez to krem bardzo niewydajny. Byc moze dobry dla bardzo mlodych wlascicielek cery z naczynkami ale dodatkowo nieskazitelnej i nie wymagajacej porzadnego nawilzania

Używam tego produktu od: uzywalam przez miesiac - dwa w zeszlym (2005) roku

Nie dla mnie

Używałam go kilka lat temu, kiedy na polskim rynku nie było tak bogatego wyboru kosmetyków do cery naczynkowej. Niestety rozczarował mnie. Mimo, że cierpliwie używałam go przez dłuższy czas, nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania na naczynka. Skóra po jego użyciu nie była rozjaśniona, jak po innych tego typu specyfikach, nie działał również długofalowo. Z pewnością więcej go nie kupię.

najlepszy!

Zdecydowanie najlepszy kosmetyk wśród naprawdę wielu przeze mnie przetestowanych, do cery naczynkowej oczywiście. Błyskawicznie się wchłania, nawilża, redukuje zaczerwienienie... Ideał :)

bardzo dobry

bardzo fajny żel, super szybko sie wchlania, ma nienarzucajacy sie zapach, swietny zarowno na dzien jak i na noc, dobrze sie spisuje takze pod podkladem. ma rzeczywiste dzialanie uspokajajace wrazliwa skore, a i naczynka mam mniejsze. Lepiej dziala niz podobny zel Darphin, ktory jest kilka razy drozszy, a na pewno nie lepszy w swym dzialaniu na naczynka

taka zupa nic ;)

Od czasu do czasu mogę znaleźć na twarz jakieś pęknięte naczynka.
Postanowiłam wypróbować i zawiodłam się. Żel bardzo wodnisty klejący, dość długo się wchłania.
Nie zauważyłam oszałamiających efektów, bez niego byłoby zapewne tak samo jak i z nim.

taki sobie

Lubię go, ale chyba przede wszystkim dlatego, że jakoś tak... WIARYGODNIE pachnie. :DStosuję go na noc, jeśli akurat skóra nie woła o żadne szczególne specyfiki i czasami na dzień pod krem, jako nawilżacz.Koi skórę, nie podrażnia, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki, nie zmniejsza widoczności naczynek, ale zdecydowanie uspokaja cerę.Ilość zużytych opakowań: 1,5

żadna rewelacja

Nic specjalnego. Mam cere naczynkowa i testowalam wiele specyfikow - zel Dermiki nie wyroznia sie zupelnie. Nieszczegolnie uspokaja cere. Co wiecej, podobnie jak inne dziewczyny czasami mialam wrazenie, ze lekko podraznia. Wyrzucone pieniadze.

Do niczego!

Ja rownież,skuszona reklamą,jak również bogatym skladem tego kosmetyku,a przede wszystkim jego właściwościami zakupiłam go.Nie dość,że nie zauważylam żadnych spektakularnych efektów (ba! żadnych efektów),to dostalam fatalnych pryszczy!Mało tego,cudo to wałkuje się pod podkładem i ten zapach...fatalny!<BR>Na prawdę nie polecam.

podrażnia

Niestety - skuszona reklamą i opisem na opakowaniu kupiłam ten żel, ale mam bardzo negatyne odczucia. Po pierwsze pozostawi na skórze warstwę - maź (mnie to nie odpowiada), a po drugie (i najważniejsze) podrażnia moją skórę - jest bardziej zaczerwieniona i pojawiają się wypryski. Próbowałam odstawić go na jakiś czas i zaczynałam znowu, ale historia sią powtarzała. Możliwe, że tylko ja tak reaguję (mam ucuzlenie???) ale może jeszcze ktoś o cerze naczynkowej (do której ten żel jest przeznczony) i wrażliwej tak zareaguje - dlatego ostrzegam.

Oceniam na 4.00

Kupiłam ten żel, mimo, że nie mam większych problemów z naczynkami, bardziej, żeby im zapobiec w przyszłości, gdyż zauważyłam kilka rozszerzonych na płatkach nosa. Głównie kierowałam się bogatym składem tego preparatu, zawiera on bioflawonoidy, w dużo większych ilościach niż np Vinefit Lancoma, które są bardzo skuteczną "bronią" przeciw wolnym rodnikom. Jest to bardzo lekki żel,który błyskawicznie wnika w skórę. Stosuję go na całą twarz na noc, wystarczająco nawilża partie twarzy w linii T, nie obciażając ich za bardzo, natomiast na policzki nakładam jeszcze dodatkowo gęstszy krem nawilżający. Skóra staje się dzięki niemu wyraźnie rozjaśniona, znikają zaczerwienienia, łagodzi on wszelkie podrażnienia. Polecam zarówno osobom mającym problemy z naczynkami, jak i wszystkim innym. Jest trochę drogi w stosunku do pojemności- 30 ml, ale jeśli stosuję się go tylko raz dziennie na noc, to jest nawet wydajny. Poza tym wg mnie jest lepszy od licznych o wiele droższych preparatów. Dla osób z suchą cerą jest tylko podstawą pod mocniejszy krem nawilżający, a dla osób z tłustą czy dla przetłuszczających się partii w przypadku cery mieszanej jest wystarczającym samodzielnym preparatem. Polecam, na moje drobne problemy naczynkowe w pewnym stopniu pomógł, oczywiście ich nie zlikwidował, bo tego żaden specyfik niestety nie jest w stanie zrobić, ale stały się bledsze i nie ulegają tak łatwo zaczerwienieniu.

Oceniam na 5.00

oceniam go w imieniu mojej mamy:), ktora na policzkach ma rozszerzone naczynka, zel ten skutecznie obkurcza naczynka , nawilza, cera po nim jest rozswietlona, gladka, wyglada naprawde ladnie:))