Lirene Dermoprogram, MaXSlim, Balsam intensywnie ujędrniający

Lirene Dermoprogram, MaXSlim, Balsam intensywnie ujędrniający

Balsam intensywnie ujędrniający skutecznie ujędrnia, poprawia sprężystość i elastyczność skóry oraz modeluje sylwetkę, dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Kompleks substancji aktywnych wzbogaconych kofeiną i teofiliną przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Wyciąg z zielonej herbaty nadaje skórze gładkość, nawilża oraz korzystnie wpływa na mikrokrążenie. Świeży, energetyzujący zapach pobudza zmysły i dodaje energii.
Zalety:
- silnie ujędrnia,
- wyszczupla i modeluje sylwetkę,
-zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej.

dając dużą ilość produktu

Nakładając dużą ilość produktu zauważyłam efekt modelowania, ale tylko tymczasowy niestety. Tak szybko, jak się pojawił (już po 32h!) , równie szybko znikł po zaprzestaniu stosowania. Nie podoba mi się to.,ponieważ kupuję kosmetyki po to, by coś naprawdę zdziałały a nie jedynie prowizorycznie okazywały działanie. Zastanawiam się, czy to czasem nie był po prostu efekt placebo, spowodowany wielkimi oczekiwaniami, które postawiłam na ten produkt.

Tak, przy ćwiczeniach i zbalansowanej diecie

Ten produkt pokazuje co potrafi po ok. trzech tygodniach a nie 2-3 dniach jak jest napisane na opakowaniu. Jednak jego działanie będzie mierne bez ćwiczeń i odpowiedniej diety. Mi skórę wygładził, lekko wyszczuplił. Niestety nie ujędrnia - a to jest jego głównym przeznaczeniem.

Ilość zużytych opakowań: trzy

to jest to

Używałam go zeszłego lata i byłam z niego bardzo zadowolona, tego lata również do niego wrócę. Dla mnie jest to produkt typowo letni, chyba przez ten zapach i jego lekkość :) Używając go regularnie przez 2 miesiące można było zauważyć mały efekt ujędrnienia z czego byłam zadowolona, konsystencja kosmetyku też jest ok, ładnie rozprowadza się po ciele, szybko się wchłania, lecz nie nawilża. Plusem jest również wydajność balsamu.
Podsumowując:
+ piękny zapach
+ ujędrnienie skóry
+ wygodne opakowanie
+ wydajność
+ konsystencja

- nie nawilża skóry

Ani trochę nie ujędrnia

Kupiłam ten balsam w Realu za 19,49 zł za 400 m lw cenie regularnej. Jest on dostępny w każdej sławnej drogerii i dobrych super/hiper marketach.
Kupiłam go w nadziei, że ujędrni moje ciało. Niestety najpierw go kupiłam, a potem pomyślałam i spojrzałam na KWC....

Moja skóra ciała jest normalna w kierunku suchej. Tu i ówdzie brakuje ujedrnienia, dlatego się poi niego skusiłam. Dodatkowo opakowanie bardzo zachęca, choć cena mogłaby być niższa bo o tej pojemności można dostać tańsze i lepsze balsamy.
Zużyłam dwa opakowania tego produktu, gdzie jeden wystarczył mi na torchę ponad miesiąc, co biorąc pod uwagę cenę nie jest niczym zachwycającym.

Balsam ma średnio gęstą konsystencję i łatwo się rozprowadza oraz szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej ani lepiej warstwy na skóre. Nie wysusza jej ani nie podrażnia, niestety też nie ujędrnia. Wiem, że sam kosmetyk nie może mega ujędrnić, ale po dwóch miesiąach i dwóch opakowania nie zauważyłam żadnej poprawy co sprawia, że nie sięgnę więcej po niego.

PODSUMOWUJĄC:
- nie ujędrnia ani trochę
- jest dość drogi, ale w miarę wydajny
- ekonomiczne opakowanie, które łatwo rozciąć
- neutralny zapach
- średnio gęsta konsystencja, która szybko się wchłania
- nie pozostawia lepiej warstwy na skórze, nie zapycha, nie podrażnia ani nie uczula
- łatwo dostępny
- skóra po nim jest nawilżona do następnego razu

W niczym mi nie zaszkodził, ale też nie zrobił tego do czego jest w sumie przeznaczony, dlatego wole inne (tańsze i skuteczniejsze) balsamy

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (400 ml)

Bardzo średni

Potrzebowałam czegoś ujędrniającego, więc skusiłam się w Naturze na MaXSlima :) po miesiącu codziennego stosowania byłam szczerze zawiedziona. Nawilżenia zero, a co za tym idzie ujędrnienia też nie zauważyłam, bo jak sucha skóra może być jędrna i sprężysta. Jedyna rzecz, którą zauważyłam do wygładzenie - za to jedna gwiazdka, a druga za cenę - kupiłam balsam w promocji.

O ile taki produkt może działać...

Kupiłam ten balsam podczas akcji w Biedronce. Potrzebowałam czegoś ujędrniającego przed zawodami sportowymi. Sprawdził się całkiem nieźle, mimo iż nie wierzę że produkty tego typu naprawde działają.

Balsam stosowałam rano i wieczorem i wystarczył mi na miesiąc czasu. W mojej opinii, to właśnie ten codzienny \'masaż\' podczas nakładania produktu ma większy wpływ na poprawę ukrwienia i co za tym idzie napięcia skóry. Mimo mojej sceptyczności, wygląd skóry się poprawił - była bardziej napięta i ujędrniona. Podczas jego używania bardzo dużo trenowałam (5 razy w tygodniu po 4h), także działanie balsamu było zapewne ledwie wspomagające do dobrego wyglądu;)

+ Konsystencja była przyjemna, lekka, ale nie nazbyt lejąca. Dobrze się rozprowadzał i delikatnie nawilżał skórę.

+ Zapach delikatny, świeży i cytrusowy.

+/- Trzeba trochę poczekać zanim produkt się wchłonie, ale ja zawsze robię w tym czasie inne pielęgnacyjne rzeczy w łazience, a dopiero na koniec się ubieram więc nie jest to dla mnie problem.

+ Produkt jest zgodny z opisem producenta.

+/- Cena (13 zł) do wydajności (1 miesiąc) niekoniecznie najlepsza. Ale powiedzmy sobie szczerze, kto byłby na tyle wytrwały, żeby przez dłuższy okres czasu stosować balsam codziennie rano i wieczór;)

Ostatecznie ciężko mi powiedzieć czy polecam ten produkt. Mnie się sprawdził, ale potrzebowałam go jednorazowo przed występem. Jestem pewna że bez diety i ćwiczeń to taki sam balsam nic nie pomoże, ale gdy się wszystko zbierze razem, to na pewno balsam pomoże wygładzić i ujędrnić skórę na zewnątrz:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

mój balsam

Kupiłam ten balsam w kauflandzie w promocki za 11 zł

Plusy:
+zapach
+cena
+wygładzona skóra
+wydajność
+dobrze ujędrnia (przynajmniej u mnie)
+ładnie napina skórę

Minusy:
-lepkość
-długo się wchłania

Ilość zużytych opakowań: poczatek 1

Nawet, nawet.

Kupiłam ten balsam ze względu na ładne opakowanie zapach.
\\nPlusy:
\\n+cena
\\n+zapach
\\n+pomógł na rozstępy
\\n+lekko napina skórę przy częstym stosowaniu
\\nMinusy:
\\n-dużym minusem jest lepkość balsamu
\\n-długo się wchłania
\\n-nie usuwa cellulitu

Nie ujędrnia intensywnie

Balsam Lirene stosuję raz dziennie po ćwiczeniach razem z peelingiem do kąpieli z tej samej serii. Peeling rewelacyjny, wspaniale wygładza, piękny orzeźwiający zapach. Sam balsam równie ma wspaniały zapach, ale jego minusem jest długa wchnialność, producent wygórował to "ujędrniania", szału nie ma, dodatkowo ćwiczę, więc efekty są wzbogacone, na rozstępy nie działa wcale.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Wykorzystała: kilka próbek

Nie działa

Daję 0,5 gwiazdki ponieważ balsam kompletnie nie spełnia swojej funkcji a zapach to trochę za mało. Stosowałam go 2 razy dziennie od początku do końca opakowania przez ok 1,5 miesiąca i niestety efektów nie było choć a (mniejsze i większe). Chciałam wspomóc dietę i ćwiczenia tym balsamem ale podobnie jak pozostałe balsamy marki Lirene ten też nie pomógł.

Plusy:
- zapach
- dobrze się wchłania

Minusy
- nie ujędrnia
- nie modeluje
- nie usuwa nawet w minimalnym stopniu cellulitu
- nie uelastycznia skóry

Balsam dla mnie

Lubię ten balsam, niestety nie mogę się wypowiedzieć co do kwestii wyszczuplania gdyż trenuję i z dnia na dzień mam efekty w związku ze sportem, ale kto wie? Może ten balsam również się do tego przyczynia :)

Plusy:
-Ładny, cytrusowy zapach
-Wygładza skórę
-Dobrze nawilża (czytałam opinie i widziałam że nie każdy się z tym zgadza - ja mam skórę suchą i wrażliwą i ten balsam zdecydowanie dobrze na nią działa)
-Mała cena, dużo balsamu
-Jeden z niewielu wyszczuplających, który nie ma ani efektu chłodzenia, ani grzania (Dla mnie jest to dużym plusem, ponieważ nie lubię czegoś takiego)

Minusy:
-Długo się wchłania
-Średni efekt ujędrniania

Nie jest zły

Nie jest taki zły. Wiadomo że żaden kosmetyk cudów nie zdziała.

Plusy:
- wydajny
- cena
- skóra jest wygładzona i napięta
- lekko ujędrnia przy systematycznym stosowaniu

Minusy:
- lepi się
- nie nawilża
- długo się wchłania

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania