NYX Professional Makeup, Soft Matte Lip Cream (Kremowa szminka do ust)

NYX Professional Makeup, Soft Matte Lip Cream (Kremowa szminka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 6,5 ml

Nasza aksamitnie przyjemna w użyciu pomadka Soft Matte Lip Cream to eksplozja kremowego koloru i gwarancja oszałamiającego, matowego efektu. Teraz dostępna w dwunastu nowych, wyrazistych odcieniach! Zaskakująco długotrwała, lekka i zachwycająco kremowa - nic dziwnego, że ta słodko pachnąca formuła jest ulubienicą fanów! Występuje w 39 kolorach.

Efekt

+trwałość

-cena
-dostępność

Dobry zakup

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, skusiłam się na zakup dwóch kolorków:
1. Cairo
2. Zurich
Drugi kolor bardzo przypadł mi do gustu, ślicznie prezentuje się na ustach. Natomiast pierwszy to niestety porażka. Jest bardzo jasny i zostawia nierównomierny kolor. Tak jak przy Zurich wszystko jest idealnie zakryte, tak przy Cairo widać każdą niedoskonałość na ustach.

Plusy:
- świetna trwałość,
- bardzo dobra cena,
- duży wybór kolorów,
- przepiękny zapach,
- łatwa aplikacja.

Minusy:
- niektórym może się nie spodobać konsystencja produktu, nie zasycha on do końca na ustach (kojarzy mi się z masełkiem do ust) i według mnie różni się trochę od innych matowych pomadek,
- w moim przypadku nie sprawdził się jaśniejszy kolor.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania

Super trwałość i przepiękne odcienie :)

Jako osoba, która ma fizia na punkcie matowych produktów do ust nie mogłam przejść obok nich obojętnie ;)

I tak zaopatrzyłam się w dwie szminki o cudnych kolorkach:
11 - Milan, odcień zgaszonego różu;
04 - London, przepiękny kolor nude wpadający w brąz, który ostatnio jest bardzo na topie;

A teraz szczegóły:

Pomadka ma lekką, pudrową konsystencję, łatwo i przyjemnie rozprowadza się ją na ustach. Ma ładny waniliowy zapach. Jest bardzo dobrze napigmentowana, kolory są nasycone.
Efekt na ustach - półmat/satyna.
Jej małym minusem jest to, że podkreśla suche skórki dlatego też przed jej nałożeniem należy zadbać o usta (peeling, balsam).

Szminka jest całkiem trwała - na ustach wytrzymuje dobrych 4/5 h; schodzi równomiernie i nie ma problemu aby w ciągu dnia ją poprawić.

Nie wysuszyła mi ust - a tego bałam się najbardziej bo opinie na ten temat są dość skrajne :/

Na plus również wydajność, małe i poręczne opakowanie no i cena - całkiem kusząca bo ok.20 zł

Może i nie są tak dobre i trwałe jak moje niezastąpione matowe pomadki z Bourjois (no tych to chyba nic nie przebije) ale mają coś w sobie za co bardzo je lubię i przez co skusiłam się na kilka odcieni z najnowszej kolekcji ...

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: dwa rozpoczęte

Genialna!

Jest to zdecydowanie najlepszy matowy produkt do ust jaki kiedykolwiek używałam - a było ich dużo!

APLIKACJA - produkt bardzo przyjemny, dobrze współpracuję, aplikuje sie ładnie, równo - nie robi plam. Sporo wybacza, pozwala na naprawianie pomyłek.

NOSZENIE - ładnie się utrzymuje, mozna spokojnie jesli i pić, czasami zdarza mu się "odbić", niestety nie umiem powiedziec od czego to zalezy. nie wysusza moich ust - za to MEGA PLUS!

ZMYWANIE - nie barwi ust, a mam dosc ciemne kolory w skojej kolejkcji, ladnie sie zmywa - co mnie dosc zaskoczyło, bo tak jak pisalam wyzej bardzo ladnie si eutrzymuje na ustach, wiec spodziewałam sie walki przy demakijazu.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

jedne z moich pierwszych...

Mam chyba z osiem kolorów i uwielbiam te pomadki! Były one moimi pierwszymi jeśli chodzi o pomadki w płynie, więc mam do nich ogromny sentyment.
Kolory cudowne, pięknie napigmentowane, wygodna aplikacja i opakowanie, konsystencja cudna, ale...
rzeczywiście wysuszają, trzeba mieć dobrze nawilżone usta i jakiś balsamik pod ręką bo jeśli będziemy chciały zrobić poprawkę w ciągu dnia i nałożymy za dużo wartsw to zrobi nam się delikatna skorupka... ale na to są sposoby, polecam nakładanie w duecie z konturówką.
Moją ulubioną jest kolor Prague.
Za tą cenę, takie kolory i wcale nie najgorszą jakość? Polecam. :)

Minusem teraz jest to, że szminki są słabo dostępne odkąd zlikwidowali polskiego dystrybutora NYXa.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 8 opakowań różnych kolorów; kolor Prague - 2 opakowania

Lubię, ale nie jest to "must have"

Posiadam odcień San Paulo - głęboki, ciemny róż.

Do zakupu namówiła mnie konsultantka twierdząc, że pomadka jest trwała i posiada idealny mat. Zgadza się - mat w pomadkach NYX jest zachwycający, jakby lekko satynowy. Trwałość tej pomadki nie jest do zarzucenia. Spokojnie trzyma się na ustach parę godzin - jedynie tłuszcz z nią wygrywa. Idealnie kremowa konsystencja pozwala na dokładne pokrycie ust, chociaż nie ważyłabym się pomalować bez pomocy lusterka.

Jedynym minusem jest to, że po po ok. godzinie zaaplikowanej pomadki odczuwam lekkie ściąganie ust, wydają się być bardzo suche, przez co również uwydatnia trochę nasze niedoskonałości - w tym suche skórki.

Być może jak będzie jakaś promocja skuszę się na inny kolor. W standardowej cenie raczej nie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Cudowna :3

Posiadam kolor 02 Stockholm.

Plusy:
*piękny kolor,naturalny,dobrze napigmentowany.
*trwały do 3 h,nie zjada sie :3
*jedwabisty odcień,lekko matowy.
*dostępnośc

Minusy:
*nie na zime,podkreśla suche skórki troche.
*troche za wysoka cena.

POLECAM <3

Używam tego produktu od: 5 miesiacy

Piękne kolory, ale...

Mam mieszane odczucia co do tego produktu.

Zalety:
- piękne kolory, mocny pigment,
- duży wybór (choć niekoniecznie stacjonarnie),
- fajny efekt,
- porządny mat, choć te bladoróżowe niekoniecznie wyglądają naturalnie,
- fajny zapach

Wady:
- mega wysusza usta, jak żaden inny mat,
- mam wrażenie, że trwałość jest przeciętna, teoretycznie maty są trwałe, a z tą pomadką bywa różnie.

Z jednej strony podoba mi się wiele kolorów, ale z racji trwałości i ceny - waham się, sama nie wiem.

Ilość zużytych opakowań: dwa w użyciu

wysuszają

krótko i na temat : (posiadam odcień Tokyo)

+ piękny kolor
+ łatwe nakładanie
+ wydajność

- CHOROBLIWIE PODKREŚLA SUCHE SKÓRKI
- wysusza usta

Jakiś czas po nałożeniu pomadka wygląda naprawdę fajnie, jednak później bardzo podkreśla suche skórki i wysusza. Ciężko przez to pozbyć się pomadki z ust i wygląda to naprawdę brzydko:(
Nie polecam tym, którzy borykają się z przesuszonymi ustami

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nie wstrząsnęły moim światem,ale lubię je!

to jedne z pierwszych matowych pomadek,jakie pojawiły się na rynku w przystępnych cenach,i to w bardzo atrakcyjnych kolorach.
Bo kolorki są świetne!
Mam 3: piękną czerwień,intensywny brudny róż i jasną jagódkę.Ta ostatnia ma najsłabszą trwałość,ale to standard że nawet wśród najtrwalszych pomadek te jasne są najsłabsze pod tym wzgledem.
Pigmentacja jest bardzo dobra,a trwałość tych mocniejszych odcieni godna pochwały.

Ich mankamentem jest z pewnością to,że nie są zbyt komfortowe na ustach,powodują uczucie suchości.Dlatego choć używam ich chętnie,to moimi ulubieńcami nie są i nie będą,zwłaszcza że w obecnej chwili na rynku kosmetycznym matów jest pod dostatkiem.
Uważam jednak że za tę cenę jest ok,polecam fanką wyrazistych ust!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w użyciu

lubię i nie lubię

Kremowa szminka, którą lubię i nie lubię a już tłumaczę dlaczego. Szminka ma przyjemną dla ust formułę, łatwo się rozprowadza na ustach, ma piękny zapach, ciekawe kolory. Nie wysusza ust. Jednak sama w sobie wygląda nieciekawie. Potrzeba nałożyć kilka warst, żeby faktycznie usta były w pełni zakryte. Po nałożeniu na usta nie tworzy jednolitego koloru, tylko się rozwarstwia. Natomiast jak dodaje tę pomadkę, na konturówkę lub matową pomadkę (przykładowo z gr), to osiągam całkiem ciekawy efekt. Dosyć szybko się ściera.

Mam trzy kolory:
-tokyo - cukierkowy odcień, trochę za jasny jak na moje prefernecje, ładnie rozjaśnia inne pomadki
-buenos aires - kolejna słodycz od nyx, brzoskiwniony odcień
-praque - taka trochę jagódka, ale ma słabe krycie

Pomadki są przyjemne w użyciu, ale jak na swoje właściwości cena jest nieco wygórowana. 35 zł? Serio. W takiej cenie aktualnie są dostępne w douglasie.

Zastanawiam się jeszcze nad zakupem jednego koloru, cairo, ale przekona mnie do tego jedynie promocja.

Ogólnie nie są to produkty must have.

Mi się podobają tylko dlatego, że lubię kombinować z kolorami i mieszać różne pomadki ze sobą. W tej roli sprawdzają się znakomicie. Solo to trochę za drogi interes.

Dodam tylko, że przy każdym kolorze mam wrażenie jakby w środku było bardzo mało produktu, ale póki co jeszcze ich nie zużyłam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Rewelka

Zamówiłam w drogerii internetowej ocień Stockholm i Amsterdam. Testery w Douglasie skutecznie zniechęcają do wypróbowania, więc ratowały mnie swatche z blogów. Stockholm wydawał się na nich czasem zbyt pomarańczowy, czasem zbyt ciemny, ale w rzeczywistości prezentuje się bardzo ładnie: jest ożywionym nudziakiem, nawet wyraźnym, ale nie nachalnym. Amsterdam to był ryzyk-fizyk, ale trafiłam w 10. Odcień robi za cały makijaż i pasuje do mojej kolorystyki.

Cena odstrasza, ale warto, jeśli jest się fanką matowych pomadek. Osobiście nie znoszę błyszczyków ani lśniących szminek. Plusem jest to jak jak się utrzymuje: przez długi czas wygląda tak samo jak po nałożeniu, wtapia się, nie podkreślając załamań na ustach. Podczas nakładania szminka jest płynna, kremowa, aksamitnie się rozsmarowuje i w końcu zastyga. Usta wyglądają jak u laleczki ;)

Plusy:
- 100% mat,
- spory wybór odcieni,
- nie wysusza ust,
- łatwo się maluje, jedna warstwa wystarczy,
- ważność od otwarcia 18 miesięcy, więc luz,
- wytrzymuje podjadanie ;)
- nie ma problemu ze zmyciem (Stockholm), przy Amsterdamie naturalnie jest trochę więcej roboty, ale to tylko potwierdza, że pigment jest mocny :P

Minusy:
- po około 2 godzinach kolor troszkę &quot;gaśnie&quot;,
- cena mogłaby być mniejsza, ale biorąc pod uwagę wydajność myślę, że zwróci się za 3 tańsze szminki.

Jestem bardzo zadowolona, bo w ciemno dobrałam dobre odcienie. Bardziej ekstrawaganckie typu fuksja, czy fiolet polecałabym jednak przetestować. Jak mi się skończą (na co się narazie nie zapowiada), kupię ponownie. Blisko im do KWC!

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego