Essence, Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs pogrubiający)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zwiększona objętość i spektakularne pogrubienie. Tusz Essence Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara jest wodoodporny. Testowany dermatologicznie.
Gwarantuje perfekcyjny makijaż oka bez rozmazywania nawet podczas pływania w basenie.

wodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

ok

Bardzo wodoodporna, dobrze rozdziela rzęsy, trwale je podkręca i trochę nadaje objętości.

Z drugiej strony nie jest bardzo czarna i nie pogrubia jakoś specjalnie.

Przydaje się

Choć nie używam wodoodpornych kosmetyków codziennie że względu na ich utrudnione zmywanie to uważam że warto mieć coś takiego w razie w. Tusz zgodnie z obietnicami producenta rzeczywiście ładnie pogrubia rzęsy. Są dobrze rozdzielone i intensywnie czarne. Nie osypuje się w ciągu dnia. Po bezpośrednim kontakcie z wodą rzęsy mogą się odrobinę ze sobą złączyć ale po wyszczotkowaniu nie ma po tym ani śladu. Nie rozmazuje się dlatego w przypadku wyjścia na basen czy letnie wyjazdy wezmę go że sobą bo wiem że nie spłynie mi z oczu i nie będę wyglądać jak zmokła kura.

Warto mieć

Fajny tusz w mega przystępnej cenie. Myślę, że warto mieć.
Tusz ładnie pogrubia rzeszy nie pozostawia grudek. Jest wydajny, nie wysycha, wystarcza na długo. Mimo, że wolę silikonowe szczoteczki to z tą pracuje się dobrze, łatwo nałożyć nawet kilka warstw tuszu. Nie osypuje się, jest trwały. Zauważyłam też efekt wydłużenia. Efekty nie są spektakularne, ale za tą cenę jest to fajny produkt.

Ulubieniec

Maskara jest na prawdę wodoodporna, nawet w czasie deszczu się nie zmywa, ani nie kruszy. Jest to zbawienie zwłaszcza teraz gdy jest już chłodno, nosimy maseczki i para z ust unosi się w okolice oczu, przez co nie raz robią się plamy jak u pandy pod oczami. Jednak gdy używam tej maskary mogę być spokojna, nie mam z tym żadnego problemu.
Szczoteczka jest naturalna, średniej wielkości z gęstym włosiem. Bardzo ładnie maluje rzęsy, rozdziela je, lekko unosi i pogrubia. Nie tworzą grudki, pajęcze nóżki, jak również nie odbija się.
Jest intensywnie czarna, wystarczy kilka pociągnięć szczoteczką by uzyskać efekt zaznaczonych, ciemnych i podkręconych rzęs. Co roku wracam do niej, zdecydowanie jeden z ulubieńców jak chodzi o tusze z grona wodoodpornych.
Jest łatwo dostępna zarówno stacjonarnie, jak i online. Jej koszt jest niewielki, a jak występuje promocja to są dosłownie sprawy groszowe.

Bardzo fajny na lato

Moją przygodę z tuszami do rzęs zaczynałam właśnie od tej marki i tej serii (od szarego dokładniej, ale już od lat jest wycofany). Nie używam na co dzień tuszy wodoodpornych, ponieważ wolę zwykłe. Jednak jest to tusz, który świetnie sprawdzi się w lecie nad wodą. Jest to naprawdę wodoodporny tusz i nawet po kontakcie z wodą nic go nie ruszy, chociaż ja wtedy nie przecieram oczu bo nie wiem czy jakikolwiek tusz by sobie poradził. Co roku do niego wracam w wakacje i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Nie rozmazuje się. Szczoteczką dobrze się maluję ale jest straasznie gruba, chociaż mi to nie przeszkadza. Bardzo ładnie wygląda na rzęsach, dobrze je pogrubia, trochę nawet tworzy taki efekt sztucznych rzęs, co jest dla mnie jego zaletą. Można go kupić w drogerii Natura. Daję mu 4 gwiazdki, ponieważ nie jest to tusz którego używałabym na co dzień.

Tragedia

Tusz w ogóle nie jest wodoodporny. Zwykły prysznic wygrał. Tusz wszedł dość głęboko w skórę i ciężko było go zmyć, nawet facet pytał czy mam makijaż. Szczypał bardzo w oczy.

Tusz okej, szczoteczka świetna

Ten tusz nie jest mój ulubiony - choć prawdę mówiąc nadal nie trafiłam na ideał, w tym zdarzał mi się efekt pandy po kilku godzinach.
Za to szczoteczka jest fantastyczna. Pokrywa wszystkie włoski, rozdziela je świetnie. Jest na tyle dobra, że po wykończeniu tuszu zostawiłam ją sobie i używam do przeczesania rzęs po użyciu jakiegoś, który bardziej je skleja.

Nie robi dużej różnicy na rzęsach

Mascara nie za dobrze sobie radzi. Nie wydłużył ani nie pogrubił. Trochę się osypywal. Do tego ta duża niewygodna szczoteczka która uniemożliwiała dotarcie do mniejszych włosków .

Słaby efekt

Tusz dostałam w prezencie. Niestety nie oczarował mnie. Delikatnie podkreśla rzęsy i je wydłuża, ale bez efektu wow!

Nie pozostawia grudek i nie rozmazuje się. Dość ciężko go zmyć. Jest wydajny. Ma dużą szczoteczkę z włosia.

Bardzo przyzwoity tusz

Ten tusz kupilam w drogerii Natura jakies 3-4 lata temu zachecona recenzjami na KWC. Szukalam wlasnie pogrubiajacego tuszu. Ku mojemu zdziwieniu, bardzo dobrze sprawdza sie w tej roli nie pozostawiajac grudek. Za taka cene, naprawde mega. Uzywalam go glownie wieczorami. Dosc dlugo byl zdatny do uzytku i nie wysychal i to jest bardzo na plus. Pomimo tego, ze wole silikonowe szczoteczki, z tym tuszem polubilismy sie. Jak bede miala okazje, ponownie go kupie.

Moje rzęsy w ogóle się nie podkrecaja, wręcz idą do dołu. Lekko podkrecam je zalotka I wtedy tuszuje. Dzięki temu produktowi mam ładnie podkrecone, długie rzesy. Lekko je pogrubia, świetnie podkreca, unosi. Nie osypuje się. Użyłam już z 10 opakowań, pooolecam.

Sama nie wiem..

Tusz jest bardzo tani, dostaniemy go za 10-12 zł. Kolor na plus- głęboka czerń, jeśli się postaramy uzyskamy nim efekt zbliżony do sztucznych rzęs. Szczoteczka mi nie odpowiada gdyż jest zbyt duża i łatwo się nią pobrudzić. Tusz naprawdę jest wodoodporny a nawet ciężko go zmyć płynem do demakijażu i to jest chyba największy minus gdyż strasznie się męczę usuwaniem go :(