L'Oreal Paris, Elseve Nutri-Ceramidy, Maseczka wzmacniająca (stara wersja)

L'Oreal Paris, Elseve Nutri-Ceramidy, Maseczka wzmacniająca (stara wersja)

Maseczka do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych.
Działa jak prawdziwy koncentrat odżywczy i system zapobiegający łamaniu się włosów. Włosy stają się bardziej błyszczące, miękkie, bardziej odporne, dogłębnie odbudowane od nasady, aż po same końce.
Aksamitna, łatwo rozprowadzająca się konsystencja.
Czas pozostawienia na umytych i wytartych włosach 3 minuty.

nie dla mnie

Jednym słowem maseczka jest beznadziejna do moich włosów. Ma jedną zaletę zapach - tylko dla tego daję jej 2 **. Niemiłosiernie odbiąża włosy co przywłosach ceinkich jest niwybaczalne. efektu regenracji nie zauważyłam. efekt pielkęgnacyjny jest doraźny. Moja mam kiedy zobaczyła mnie po użyciu tej maseczki zmartwiła się, że mi się włosy przerzedziły - to mówi samo za siebie.

przyzwoicie

Przywoicie, ale uzywac nalezy codziennie zamiast odzywki. Wloski sa miekkie, blyszczace i bardzo dobrze sie rozczasuja. Dodatkowo pieknie pachna.
Gwiazdki odjete za bardziej dorazny niz dlugotrwaly efekt. Po dłuższej przerwie wróciłam do niego i nie jestem zachwycona (stąd zmiana recenzji)

przeciętna

Plus za jej zapach i fakt, że długo utrzymuje się on we włoskach. Gdy używałam tej maseczki zanim farbowałam włosy byłam zadowolona. Jednak po koloryzacji nie przyniosła oczekiwanych efektów: włosy nie stały się miękkie i wyczuwalnie nawilżone. Teraz już włosków nie farbuję, a maseczka nadal sobie z nimi nie radzi.

Całkiem dobra

Powalił mnie jej zapach i konsystencja, poprostu super, ale juz mniej super były efekty, zdażało mi się miec po niej przetłuszczone włosy , były też problemy z jej dobrym spłukaniem.Ogólnie spoko, ale bez zachwytów specjalnych.

Solidna

:czytaj:

Nigdy wcześniej nie używałam tej formy kosmetyku do włosów, gustowałam w odżywkach i balsamach. Ta maska jest bardzo dobra, uratowała moje suche, łamliwe i mocno wypadajace krecone włosy, zniszczone przez rozjaśnianie. Ma przemiłą konsystencję i zapach, dobrze odżywia i nawilża włosy, staja się one miłe w dotyku, miękkie i pachnące. Trochę je obciąża, ale likwiduje w ten sposob efekt "szopy" przy lokach. Porządna kuracja po farbowaniu.
Nie wiem, czy znów kupię, bo teraz przerzuciłam się na WAX.

może być

Używałam wraz z innymi kosmetykami z tej serii. Dość obciąża włoski ( u mnie to wskazane ) więc na plus ! - ale innym będzie to przeszkadzać ! łatwo się rozczesują, są dosyć miękkie i błyszczące - ale żaden rewelacyjny efekt ;) Pachnie ładnie, opakowanie w porządku. uzyskuje się dosyć marny rezultat poprawienia kondycji włosków - ot taki przeciętny produkt. Wydajny jest i tani :) Cudów spodziewać się nie można !

perfect

po uzyciu tej maseczki włosy są bardziej lśniące i wygladzone, wogole lepiej wygladaja . W kazdym razie polecam to najlepsza maseczka(odżywka) jakiej używałam do tej pory i do tegto ładnie pachnie:)))
maj2008 dostaly mi sie lepsze w łapy

bez zachwytów

Przede wszystkim drażni mnie zapach.
W Elseve utrzymują one sie długo co akurat w przypadku tej odżywki nie jest korzystne.
Odżywka jest średnia, ale w porządku. Wygładza włosy, zapobiega ich kruchości, łamaniu. Jest ciut za ciężka, obciąża włoasy. Zdecydowanie lepsze sa pozosałe intensywne maseczki LOreala.
Wydajna.

pomaga!

Kupiłam zachęcona opiniami na KWC i nie żałuję. Ostatnio włosy mi się bardzo przesuszyły, zrobiły się twarde, sztywne i łamliwe. Maseczka wyraźnie je nawilżyła i wygładziła, zrobiły się bardziej miękkie i błyszczące. Nie obciążyła ich, co dla mnie istotne, bo główka mi się potwornie przetłuszcza i muszę ją myć codziennie rano. Jedyną jej wadą jest spora niewydajność (mam włosy do pasa), co przy cenie około 20 zł czyni ją niezbyt tanią. Mimo to z niej nie zrezygnuję. Polecam.

świetna

Maseczka ma idealną konsystencję - jest gęsta i nie spływa z włosów. Rzeczywiście jest tak jak obiecuje producent - wystarczy chwila od momentu aplikacji, by włosy stały się mękkie i nawilżone. Po zastosowaniu tej maseczki znika problem z rozczesywaniem nawet długich włosów. Każde pasmo staje się idealnie miękkie, gładkie i jedwabiste w dotyku. To bardzo dobry produkt za niską cenę.

Solidny produkt!

Maseczka ta wraz z szamponem z serii stanowi mój ulubiony zestaw pielęgnacyjny do włosów. Przede wszystkim ma ona rewelacyjną, gęstą konsystencję - nie ma mowy o jakimkolwiek spływaniu :) No a co najważniejsze, naprawdę działa! Włosy są wyraźnie wzmocnione, nabierają połysku (w przeciwieństwie do wersji z pompką, która niestety matuje :(), rozczesywanie nie stanowi żadnego problemu. Ogólnie solidny produkt godny polecenia!!

tu sie L' Oreal popisal

Super. Przedtem mialam wersje w sloiczku do splukiwania i bylam bardzo zadowolona. teraz mam wersje w pojemniku z dozownikiem, bez splukiwania, producent obiecuje do 90% mniej polamanych wlosow (przedtem bylo 60%). Procentow nie liczylam, ale obydiwe chwale i polecam. Wloys sa po nich gladkie, jedwabiste, dobrze sie rozczesuja. Nawet koncowki nie sa juz takie sianowate jak przedtem...