Maybelline, Eye Studio, Color Tattoo 24Hr (Kremowo - żelowy cień do powiek)

Maybelline, Eye Studio, Color Tattoo 24Hr (Kremowo - żelowy cień do powiek)

Maybelline Eye Studio, Color Tattoo 24Hr to kremowo - żelowy cień do powiek. Aż do 24 godzin utrzymywania się koloru. Technologia Maybelline Eye Studio pozwala na stworzenie super - nasyconego cienia. Kremowo - żelowa konsystencja Color Tattoo 24Hr pozwala na łatwe nałożenie cienia, który nie blaknie.

Bardzo dobry.

Trwały, szybki makijaż oka w małym słoiczku, który można zabrać ze sobą wszędzie. Współpracuje zarówno z pędzlami jak i nakładany palcem na szybko. Pod koniec dnia lekko blaknie, ale dla mnie nie stanowi to probemu. Nie zbiera się w załamaniu, nie robi brzydkich plam. Jeden z lepszych kremowych cieni na rynku.

Jestem na tak lecz małym wyjątkiem

Nie jestem w stanie napisać dokładnych odcieni jakie miałam okazję testować ale kolorystycznie były to: beż, złoty jasny i ciemny, srebrny i fiolet.

Produkt zamknięty w szklanym opakowaniu co na pewno jest tutaj na duży plus a wielkość opakowania pozwala na wydobycie produktu bez najmniejszego problemu aż do samego końca.

Konsystencja cienia o ile jest on nowy nie ma problemów, świetnie nakłada się na palec i może nie jest jak "masełko" ale aplikowanie go na powiekę nie sprawiało mi żadnych problemów. Rozcieranie go już na powiece pędzlem również szło gładko a nawet lepiej z nim się pracowało niż co z niektórymi cieniami tradycyjnymi. Intensywność można budować ale jego pigmentacja (tych odcieni, których posiadałam) była dobra, nie mogę się czepiać.

Tak więc, cienie są świetne praca z nimi to przyjemność aczkolwiek ich żywotność nie jest już tak dobra tzn. produkt lubi przyschnąć i wtedy jego konsystencja jest tępa. Rozumiem, że po każdym otwarciu, nabraniu produktu powinno się zamknąć wieczko, jednak ja nie zawsze się tego stosowałam bo tak odkręcać - zamykać utrudniałoby pracę. Oczywiście cienie mimo tego, że lubiły przyschnąć nie zmieniały sowich właściwości i działały tak samo. Jedyne co się zmieniło to konsystencja produktu. Duża nie duża wada, zależy kto co lubi, na co zwraca uwagę dla mnie mimo wszystko jest to w pewnym stopniu może nie utrudnienie ale uciążliwe. Zdarzało się, że dolewałam krople/dwie duraline z Inglot.

Cieni na obecną chwilę już nie posiadam, miałam resztki i z uwagi na to, że były ze mną bardzo długo (przekroczyły datę ważności) to wyrzuciłam i jeszcze nie kupiłam nowych a czy kupię, tego nie wiem.

Cień do powiek

Posiadam odcień One and One bronze tego cienia, używam go już od 2,5 - 3 lat. Jestem bardzo zadowolona z tego cienia. Używam go gdy chce mieć jakieś kolor na powiece a nie chce mi się bawić w nakładanie kilku cieni i używanie pędzli. Nakładam wtedy ten cień Maybelline palcem na całą powiekę, rozcieram i gotowe - 30 sekund i makijaż oka zrobiony.
Cień jest super napigmentowany i całkiem trwały. Nie stosuje bazy pod cienie a mimo to cień trzyma się cały dzień na powiece. Choć muszę przyznać, że odrobinę się roluje w ciągu dnia.
Cień mimo, że używam go tak jak już wcześniej wspomniałam, prawie 3 lata - nie zastygł w słoiczku. Nadal bez żadnego problemu wydobywam go z opakowania i rozcieram na powiece.

Dawny hit dzisiaj ratuje w sytuacjach awaryjnych

Kiedyś używałam go codziennie do makijażu brwi i jako bazę na powieki pod ciemniejsze makijaże.
Dzisiaj wyparły go oczywiście nowsze kosmetyki o trochę nowocześniejszej formule. Color Tattoo jest trochę "tępy" w swej konsystencji, przez co rozprowadzenie go na skórze jest trochę problematyczne.
Nie można odmówić mu wydajności i pigmentacji,
Jest naprawdę długotrwały, bo po dwóch latach użytkowania,nie udało mi się wykończyć jednego opakowania.

One and only

Absolutny hit. Numer 35 sprawdza się na codzień i od święta . produkt używam zwykłe zupełnie sam,ponieważ można budować intensywność, jest trwały, świetnie się rozprowadza. Bardzo wydajny, długo zachowuje ważność, nie wysycha w opakowaniu. Zawsze wygląda efektownie. Nakładam najczęściej palcem. Sprawdza się również jako baza pod inne cienie.

Dobry produkt

Ładnie i równomiernie rozprowadza się na powiece. U mnie sprawdził się jako baza pod cienie prasowane i dzięki niemu ładnie blendowały się cienie, dzięki temu produktowi cienie były bardziej trwałe na powiece oraz podbijał kolor cieni.

Super pomada do brwi

Witam kiedyś szukałam dobrego produktu do swoich brwi i jedna dziewczyna mi poleciła ten produkt jako pomada do brwi . Od tej pory to mój produkt numer jeden. Bardzo fajnie się nakłada, jest trwały A jego odcień super pasuje mi do brwi. Zuzylam już dwa opakowania a jest bardzo wydajny. Polecam.

Spływa

Posiadam uniwersalny kolor bronzowy. Zakupiłam pod wpływem emocji i falą upałów. Red Lipstic Monster polecała na lato, jako jeden z najbardziej trwałych cieni. Niestety na mojej mieszanej skórze ( w sumie powieki to mam akurat suche) nie sprawdza się. Ciężko go nałożyć, ja używam tylko palca w tym celu. Cień tworzy plamy i cięzko się rozprowadza. Po kilku godzinach w pracy zaczyna się zbierac w załamaniu górnej powieki, brąz schodzi a zostają tylko zmęczone połyskujące drobinki. Dlaczego zmeczone? Bo tak wyglądają. Jak tłusty smalec wylany na powieki.
Ja jestem raczej na nie

Hit

Posiadam kolor brązowy z srebrno-złotymi drobinkami, srebrny i kremowy nude. Cienie nigdy mi się nie zrolowały, nie wymagają bazy ani wg nie zmieniają swojego wyglądu przez cały dzień. Jestem z nich bardzo zadowolona, można nałożyć jeden kolor na całą powiekę i mieć makijaż oka z głowy. Szkoda, że w Polsce dostępnych jest tak mało kolorów :(
+trwałość
+pigmentacja
+służą za bazę pod inne cienie
-konsystencja ma swoje plusy i minusy - nie da się ich rozblendować pędzlem, nakłada się najlepiej palcem

Baza pod cienie do powiek

U mnie ten cień bardziej ma zastosowanie jako baza pod cienie. Wyrównuje on kolor powieki i ułatwia nakładanie cienia. Samodzielnie praktycznie jest niewidoczny i trudno jest mi z jego wykorzystaniem zrobić makijaż oka. Nakłada się dość łatwo, zarówno pędzelkiem jak i palcem. Kosmetyk dość długo utrzymuje się na powiece i znacznie lepiej przedłuża trwałość nakładanych cieni niż podkład czy puder, które u mnie często niestety powodują rolowanie cienia na powiece. Jako pomada do brwi u mnie się nie sprawdził ponieważ mam ciemne brwi, które wymagają dość ciemnej, bardziej intensywnej pomady.

Rozczarowanie

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam parę kolorów z tej serii i rozczarowałam się. Cienie nakładają się nierównomiernie, sklejają w grudki, nie da się ich blendować. Próbowałam nałożyć beżowy cień jako bazowy kolor ale nie sprawdza się to za dobrze. Cień nawet po upływie czasu bardzo się klei przez co cienie nie rozkładają się na nim równomiernie, tworzą plamy. Cena również jest zbyt wysoka.

Raczej pomada niż cień.

Kolor Permanent Taue:
Na początku próbowałam stosować go w przewidzianej przez producenta formie. Myślałam, że podbije ładnie kolor cieni. Nic z tego, był za suchy i źle się blendował. Niedawno zaczęłam nakładać go na brwi jak pomadę (zastosowanie wynalezione w internecie) i w tym wydaniu jest fajny. Mam włosy w kolorze popielatego, średniego blondu więc psuje idealnie. Moim brwiom brakuje tylko wyraźnego zaznaczenia końcówek i do tego się nadaje. Muszę rozrabiać go z duraline, bo już dawno wysechł na wiór, a i tak trwałość jest średnia. Zużyję, bo nie lubię wyrzucać i ostatecznie nie jest taki zły, ale od kiedy go kupiłam pojawiło się wiele lepszych pomad i kredek, więc pewnie nie zdecyduję się na niego ponownie. Skubaniec jest bardzo wydajny, więc jeszcze dłuuuugo będę na niego "skazana"...
Kolor Metallic Pomegranate:
Konsystencja identyczna, trudno się blendował i szybko wysuszył. Wyrzuciłam ponad połowę, bo nie nadawał się już do niczego. Opakowanie zostawiłam i zabieram w nim podkład na kilkudniowe wyjazdy,

I tak, i nie

Na początku jest świetny, ciężki, ale łatwo się nakłada, zwłaszcza na jakiejś dobrej bazie która go delikatnie rozrzedzi. Trzyma się na oku cały dzień, jest doskonałą bazą pod kredkę, eyeliner czy jakieś fancy cieniowanie - wszystko trzyma się rewelacyjnie długie godziny! Byłam oczarowana!
Niestety dość szybko kosmetyk w opakowaniu usycha, staje się oporny, ciężko rozsmarowuje, robią się grudki, ble. W takim stanie wciąż jest jednak fajny do brwi jeśli mamy odpowiedni kolor, w tym zresztą od początku sprawdza się świetnie!
Jest dosyć drogi, ale na promce 50% na wszystko w Rossie, kupię pewno jeszcze nie raz, mimo wad, bo lubię ten początkowy, czarodziejski efekt tatuażu i że kreska na nim tak świetnie się trzyma!