Tigi, Bed Head, Candy Fixations Totally Baked (Dodająca objętości pianka do włosów)

Zacznij stylizację od użycia tej słodkiej pyszności. To niesamowity produkt do przygotowania wszystkich stylizacji pełnych tekstury i stylizacji. Tworzy fantastyczną bazę, która podkreśla działanie pozostałych produktów. Tworzy świetną mieszankę z Glaze Haze.
Sposób użycia: Nałóż na wilgotne włosy, aby uzyskać trwałą objętość, utrwalenie i teksturę.

REWELACJA

Aż mnie dziwi, że ten kosmety nie ma jeszcze recenzji! Kupiłam go na Allegro (od zaufanego Sprzedawcy - zainteresowanym moge podać namiar) razem z: Tigi, Bed Head, After Party Smoothing Cream -jest świetny 0 najbardziej dodajacy objętości kosmetyk jaki znam, a przetestowałam wiele od drogeryjnych po sdalonowe, takie jak Joico. Polecam wszystkim posiadaczkom cienkich, delikatnych włosów- -jest bardzo dobry :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Nie ma nic lepszego!

Nie ma lepszej pianki! bije na głowę nawet lekkie i przyjemne kosmetyki w sprayu, nie obciążając włosów

- lekka i przyjemna, nie obciąża włosów, nawet delikatnych i cienkich, z tendencją do przetłuszczania
- nie przetłuszcza, nie natłuszcza w żaden sposób
- nie skleja!
- dodaje maksymalnej objętości, nakładam grzebieniem tylko u nasady włosa
- daje wrażenie maksymalnej gęstości, co widać, początkowo nie potrafiłam się przyzwyczaić do włosów gdyż czuć lekki opór przy przeczesywaniu i modelowaniu włosów szczotką, ale to właśnie takie wrażenie objętości które teraz kocham
- żadna inna pianka tak na włosach się nie zachowuje, nie mówię tu o puszystości, to naprawdę jest objętość
- efekt utrzymuje się cały dzień, włosy nie są obciążone jak po użyciu innych pianek, nawet po całodziennych zakupach włosy wyglądają jak dopiero co wymodelowane
- nie zauważyłam obciążenia włosów, myję włosy codziennie, zarówno przed tym kosmetykiem tak i teraz, po nocy i tak moje włosy zachowują się jednakowo
- nawet teraz zimą włosy się nie elektryzują
- pachnie obłędnie cukierkowo
- mega wydajna

To naprawdę kosmetyk KWC! Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w połowie 1 opakowania

Opakowanie wystarczyło - na używanie co drugi dzień kosmetyku w styczniu i lutym, codziennie w marcu i myślę że wystarczy do połowy kwietnia i to codziennego używania.