Profis-Fryzopol, Scandic Style, Lanser Hairspray (Lakier do włosów bardzo mocny)

Profesjonalny lakier do włosów bardzo mocny. Zapewnia najwyższą trwałość stylizacji i naturalny połysk. Nie skleja, szybko wysycha i łatwo się wyczesuje. Idealny do każdego rodzaju włosów.

Świeeeeetny!

Lubię mieć dobrze utrwaloną fryzurę - szczególnie, że lubię robić doświadczenia na włosach, tu sploty, tam tapir, takie eksperymentowanie :) Potrzebuję więc baaardzo mocnego lakieru do włosów - bez względu na pogodę musi trzymać fryzurę w idealnym stanie. I taki własnie jest ten lakier do włosów. Nie dość, że świetnie utrwala, to nie pozostawia śladów, a na koniec dnia bardzo dobrze się wyczesuje z włosów. Ładnie pachnie - to dodatkowy plus :) No i co ważne - nie tworzy mi kasku na głowie - chyba, że taką fryzurę akurat sobie wymyślę :D

Generalnie serdecznie polecam - wielbię ten lakier, mój ulubieniec :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Najlepszy!

Czemu najlepszy?
-nie zostawia białych śladów
-nie skleja włosów
-doskonale utrwala fryzurę, prostą i skromną, jak i wymyślną :p
-chroni przed działaiem czynników zewnętrznych - nioe straszny mu deszcz, śnieg czzy inna niefajna pogoda - zawsze utrzymuje fryzurę idealną!
-ładnie pachnie
-nie jest duszący (co strasznie zawsze przeszkadzało mojej siostrze, któa jest teraz zadowolona i czasem sama używa tego lakieru;))
-ekonomiczny!

Minusy? Nie zauważyłam, naprawdę!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania