MeMeMe, Long Lasting Gloss Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

MeMeMe, Long Lasting Gloss Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

MeMeMe Nail Collection – szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru. Dzięki płaskiej budowie pędzelka lakier rozprowadza się na całej płytce paznokcia za jednym pociągnięciem. Termin przydatności: 6 m-cy od otwarcia

Ładny kolor lecz szybko odpryskuje i trzeba wiele warstw nałożyc

Ja posiadam kolor delikatnej brzoskwini i numerze 97 Sensuous. Strasznie dużo trzeba warst nałożyc minimum 3-4 warstwy :/ aby kolor był taki jak w opakowaniu i bez zacieków, plusem jest, że nawet po tylu warstwach szybko wysycha i na twardo. Strasznie szybko odpryskuje ;/ Bez Top coatu po jednym dniu miałam jedno - dwa odprysknięcia a po dwóch dniach miałam na pięciu palcach odprysknięty lakier... Z Top coatem wytrzyma góra 4 dni lecz w tedy już jest w tragicznym stanie - odprysknięcia, pęknięty lakier itp. Dziwne jest też trochę to, że po nałożeniu i wyschnięciu lakier ma troszkę ciemniejszy kolor niż w opakowaniu. Plusem jedynie jest to, że ma ładny inny kolor i nie niszczy paznokci lecz to ile wytrzymuje na paznokciach to po prostu tragedia. Będąc szczera lakier z Wibo, który kosztuje około 5-8 zł lepiej się spisuje niż ten. Jedyna rada na odprysknięcia to metoda żelowa :)

Plusy:

+ Ładny kolor
+ Błysk
+ Nie niszczy płytki paznokcia
+ Szybko schnie i nawet po wielu warstwach na twardo

Minusy:

- Nie jest trwały
- Odpryskuje nie wiarygodnie szybko
- Kolor troszkę ciemniejszy na paznokciach niż w opakowaniu
- Dużo warstw trzeba nałożyc

Używam tego produktu od: Dwa razy malowałam
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - 5 ml z Glossy Box

długo się trzyma, ale co z tego...?

jak na górze - jest trwały, ale człowiek się namęczy, zanim go nałoży.

- jedna warstwa to zdecydowanie za mało - nawet przy jasnym kolorze
- robią się smugi, przy drugiej warstwie mało widoczne, ale są
- nakłada się go po prostu kiepsko, konsystencja jest dość lejąca, żeby pomalować cały paznokieć trzeba nabrać naprawdę dużo lakieru i za każdym razem obawiam się, że zanim go nałożę, spadnie mi z pędzelka
- pędzelek sam w sobie nie jest rewelacyjny, najgorszy też nie, ale znam co najmniej kilka tańszych lakierów, w którym pędzelki są o niebo lepsze
- szybkoschnący? absolutnie nie!
- już po tygodniu zaczął robić się glutowaty, ta część pędzelka, która łączy się z zakrętką jest wiecznie oblepiona lakierowym glutem
- nie wiem, czy tylko ja miałam pecha, ale mam wrażenie, że z pedzelka przez pierwsze 2/3 malowania wydostawały się jakieś farfocle i zastygały w lakierze na paznokciach:/

+ trwałość
+ ładne kolory

Najlepszy lakier jaki kiedykolwiek uzywalam!

Od dawna chcialam wyprobowac te lakiery MeMeMe gdyz duzo dobrego sie o naczytalam , ale nie byly w Polsce dostepne i dopiero niedawno sklep kosmetykomania.pl wprowadzil je do swojego asortymentu.

Sa to bardzo, bardzo dobre lakiery, smiem twierdzic, ze najlepsze z jakimi sie spotkalam.

Posiadam dwa kolory. Pierwszyto odcien Spirited.
Jest to odcien niespotykany, lososiowo-koralowy odcien.
Jedna warstwa wyglada naturalnie, daje delikatny polysk.
Dwie warstwy, tworza sliczna koralowatafle.

Drugi lakier to Ambitious.
Coz moge powiedziec, uwielbiam ten kolor za jego uniwersalnosc, przepiekna barwe, niesamowity polysk i trwalosc.
Jest to delikatny bez z domieszka rozu.

Trwalosc, jakosc, sposob nanoszenia i zmywania lakierow MeMeMe jest niesamowita, a gama kolorystyczna powala z nog.
I musze powiedziec, ze sa one wartej swojej ceny!

Jakosciowo powalaja mnie z nog!

Moj faworyt

Jest to najlepszy lakier jaki mialam w zyciu chyba.

Moj pierwszy kolor byl typowo do frenczu, jasnorozowy. Kolor bialy mialam z avonu. Trzymal tak dlugo ze bialy kolor po lakierem zaczynal pekac, mialam odrosty a lakier wciaz byl w porzadku, bez zadnych odpryskow i lsniacy.

Zmywam go w zasadzie dopiero jak pojawiaja sie odrosty. Nie potrzebuje zadnego utwardzacza, wysuszcza czy czegokolwiek. Wysycha szybciutenko.

Zapomnialabym napisac o pedzelku. Jest fenomenalny, bardzo szeroki i nie trzeba nim malowac paznokcia kilka razy, wystarcza 2 machniecia.

Minusow poki co nie dopatrzylam sie zadnych.

Poprostu kocham te lakiery!!!

Używam tego produktu od: dluuugo
Ilość zużytych opakowań: ciezko stwierdzic :)