Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Okazje i pomysły na prezent

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

kryjące
Krycie
mocne

Prawie Ideał!!!

No no Revlon dajesz radę ale niestety jest to małe ale... Moja cera jest w typie standardowej mieszanej (suche policzki tłusta strefa T) Revlon (używam koloru 180 i 150) jest jednym z nielicznych drogeryjnych podkładów które mi się sprawdzają niestety tylko przypudrowany wtedy trzyma się cały dzień i praktycznie się nie wyświeca.
Z racji tego iż szukam podkładu którego nie będę musiała pudrować (tak sobie wymarzyłam) nie jest moim ideałem choć bardzo go lubię i dopóki nie znajdę lepszego będę go używać.
Krycie ma na prawdę zadowalające i nie tworzy efektu maski.
Często się powtarza że podkład zapycha hmm... ja używam go dość często i to nawet kilkanaście dni pod rząd i u mnie nic takiego się nie dzieje na szczęście :)
Mega duży plus za to że jest odporny na wodę i deszcz mu nie straszny :)

Na wielkie wyjścia jest boski, na codzień nie polecam

Ten podkład jest idealny jeśli macie zaplanowane jakieś ważne wydarzenie i chcecie, aby wasza skóra wyglądała nieskazitelnie. Jest dobrze kryjący, bardzo trwały i nawet po kilku godzinach od nałożenia się nie błyszczę. Natomiast zdecydowanie go nie polecam do stosowania na codzień, ponieważ jest za ciężki, był czas ze używałam go niemal codziennie i później bardzo tego żałowałam. Miałam bardzo zapchaną skore, mnóstwo zaskórników na nosie i brodzie. Jest to naprawdę ciężki podkład, czuć go na twarzy. Jeśli wasza skóra jest skłonna do zapychania to odradzam. Jest on w mojej kosmetyczce właśnie ze względu na jakieś okoliczności, gdzie potrzebuje aby skóra była nieskazitelna

Najlepszy tani podkład!

Świetny podkład dla cer mieszanych oraz tłustych. Utrzymuje się rewelacyjnie przez cały dzień. Osobiście go uwielbiam, żaden inny podkład nie sprostał moich oczekiwań, jak właśnie ten. Można go dorwać za około 20zł! W tej cenie zdecydowanie nie ma sobie równych.

Wykorzystała: kilka próbek

wspaniały

Podkład u mnie sprawdza sie rewelacyjnie, dobrze kryje oraz matuje - buzia staje sie ładna i naturalna. Za tą cenę, jak najbardziej polecam. Mam go już drugi raz i na pewno jeszcze go kupie.

Mocne krycie

Dostałam ten podkład od kuzynki, jej kompletnie nie spasował odcień.
U mnie sprawdził się idealnie chyba pod każdym względem. Jego krycie to jakiś kosmos. Byłam w szoku. Zakrył nawet pieprzyk! Co najważniejsze - jest lekki. Nie obciąża skóry. Jest niewyczuwalny w ciągu dnia. Bardzo ładnie rozprowadza się gąbeczką. Palcami nie próbowałam. Fajna konsystencja. Bardzo wydajny. Daje efekt zmatowienia na długo. Przy mojej cerze mieszanej po okolo 6 h wymagał delikatnego przypudrzenia w okolicach czoła. Jedyny minus to cena. Ale jak na takie krycie i wydajność nie jest tak źle

Patrycja

Podklad świetny dopasowuje się do cery suchej jak i mieszanej , potrafi zakryć nawet moje piegi których nie nawidze i lubię je mieć zakryte . szczerze polecam

Jestem bardzo zadowolona

Po kupnie i dobraniu odpowiedniego odcienia, bardzo zaciekawiła mnie idealna konsystencja, w sam raz dla mnie, co do trwałości i krycia jestem mega zadowolona, ma również bardzo przyjemny zapach. Polecam z całego serca

Ważne wyjście

Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona tym podkładem. Nakłada się go bardzo przyjemnie. Zakrywa niedoskonałości w stopniu zadowalającym. Buzia wygląda ładnie i naturalnie. Spokojnie utrzymuje się tak do 10 h. Ładnie matowi ale dodatkowo nakładam jeszcze puder bambusowy. Nie zapycha, nie czuć go na buzi. Dodatkowo nie wysusza cery jak zdarzyło mi się przy innych podkładach. Plusem jest też wygodna pompka, która dozuje odpowiednią ilość podkładu. Jedynie z czego nie jestem zadowolona to samo opakowanie, które jest szklane, przez co trudno jest wydobyć produkt z samego dna. Gdy podkład jest na wykończeniu to pompka nie sprawuje się już tak dobrze. Muszę otwierać opakowanie i grzebać tam by wydobyć resztki produktu.

U mnie nie daje sobie rady

Mam cerę tłustą i wrażliwą z dużą skłonnością do niedoskonałości i zmian trądzikowych. Skusiłam się na zakup tego podkładu z polecenia koleżanki i ogólnie po przeczytaniu pozytywnych recenzji. Nabyłam go w Drogerii Pigment za bardzo niską cenę.

Teoretycznie nie maluję buzi zbyt często, bo wiele podkładów zwyczajnie zapycha moją cerę i po całym dniu widzę nowe zmiany na skórze. Na szczęście ten podkład tego nie powoduje. Zdarzy się może jedna malutka krostka, ale to nic przy mojej cerze. Konsystencja jest kremowa w stronę lejącej. Produkt dobrze rozprowadza się po skórze, aplikacja jest prosta, a wykończenie wygląda dość ładnie. Bezpośrednio po rozprowadzeniu buzia jest zmatowiona, ale otwartych porów produkt za bardzo nie ukrywa. Nie tworzy efektu maski i odpowiednio dopasowuje się do naturalnego koloru skóry, mam 180 sand beige. Ogólnie pierwsze wrażenie robi całkiem dobre.

Co dzieje się po 6 godzinach? To samo co przy innych podkładach, czyli po prostu świecę się jak latarnia i makijaż zdecydowanie wymaga korekty lub zrobienia go od nowa. Także niestety trwałością nie powala, bo podkład przez moje sebum spływa z twarzy. Nie ma szans, aby wytrzymał na buzi tłustej 24 godziny tak jak obiecuje producent.

Na plus opakowanie, jest ładne, eleganckie i szklane z dobrą pompką, która się nie zacina. Kolejną zaletą jest cena, naprawdę jest atrakcyjna, o wiele gorsze podkłady kosztują tyle samo.

Ogólnie bardziej polecam go posiadaczkom cery mieszanej z umiarkowaną skłonnością do niedoskonałości, bo u dziewczyn, które mają cerę tłustą tak jak ja po prostu się może nie sprawdzić. Preferuję bardziej matujące podkłady, dlatego nie kupię drugi raz tego produktu.

Świetne krycie!

Ten podkład jest idealny do mojej cery, delikatnie i ładnie kryje, nie obciążając skóry. Przy nanoszeniu gąbeczką jest bardzo wydajny i nie zostawia smug na buzi. Nie widać odcięcia. Dodatkowo długo utrzymuje się na twarzy.

Dobra opcja na wieczór

Podkład gości od wielu lat w mojej kosmetyczce wymiennie z DW. Jest dosyć mocno kryjącym zastygający podkładem (wiadomo że zależy do czego porównać np przy Golden Rose to bardzo lekki efekt) , kiedyś kładłam go na dzień ale źle wpływał mi na skórę. Zapycha bardzo, może podkreślać suchość jak i zmarszczki, potrafi wyglądać sucho, pudrowo. W przypadku tego typu sytuacji wymaga dobrej pielęgnacji pod spód. Teraz używam go doraźnie, na wieczór lub ważne okazje, do zdjęcia, ważne wyjścia. Wygląda na twarzy nieskazitelnie. Pięknie przyjega, jak druga skóra tylko wiadomo lepsza. Nakładam palcami i dokładne blenduję pędzlem lub bb cienką warstwą. Szybko stygnie. Trwa na twarzy wiele godzin. Cena umiarkowana, niska zależy gdzie się kupuje. Używam bladej 150 i mniej bladej 180

Od lat numer jeden!

Dla mnie jest idealny. Bardzo trwały, kryjący, ale jednocześnie lekki i niewyczuwalny na twarzy. Co jakiś czas sięgam po nowości, ale zawsze do niego wracam. Do tego kolor Buf jest przepiękny dla bledziochów! Dodaje odrobinę koloru, dzięki czemu poszarzała cera od razu wygląda na zdrowszą!