Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Dobre krycie

Podkład colorstay spełnił moje oczekiwania, dobrze kryje i matuje, bardzo długo sie otrzymuje, jednak nie wtapia się w skórę, osiada na niej przez co jest widoczny.

jest ok

PLUSY:
+ dobre krycie
+/- cena
+ szeroka gama kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie
+ wydajny
+ matuje
+dostępność (w mnie w drogerii kosmyk)
+nie ściera się
+ niewidoczny na twarzy, nie tworzy efektu maski
+ ładnie się stapia
+ dość wytrzymały
MINUSY :
- brak pompki
- zapach, który na szczęście ulatnia się z czasem
- wysusza
- może podkreślać suche skórki i wchodzić w pory
- wymaga intensywnego nawilżenia
- może podrażniać oczy
- u mnie nie do konca zakrywa przebarwienia okół ust
- w ciągu dnia błyszczy na nosie
- trochę trudno go zmyć

Dobry podklad na wyjscia

+trwalosc
+kolory
+wykonczenie

+/-cena przez internet ok natomist w drogeriqch ok 70 zl :/

- zapycha
-niektore kolory znaczaco ciemnieje

Bardzo dobry podklad , ale zbyt ciezki na codzien . Zakrywa mniejsze i wieksze niedoskonaoosci wyrownuje koloryt.

Długoletni przyjaciel

Mija już chyba 9 rok, od kiedy go poznałam. Jeśli miałabym określić jednym zdaniem jego walory, to powiedziałabym, że jest niezawodny w każdej sytuacji.
Największe zalety:
1. Nie ściera się prawie przez cały dzień, nie przenosi się na dłonie gdy opieram się o brodę ze znużenia, nie transferuje na ubrania, na chusteczki do nosa, nie robią się plamy w miejscach gdzie twarzy dotykają okulary. Dopiero po kilkunastu godzinach, gdy mocniej przejedziemy po twarzy, delikatnie może się zebrać.
2. Nie oksyduje!!! - to chyba nie wymaga komentarza :)
3. Kolor!!! 150 buff/oily skin. To jedyny podkład który tak idealnie gra z odcieniem mojej skóry. Absolutnie nigdzie nie znalazłam podobnego odcienia. Ba! Nawet nie znalazłam żadnego innego, który odpowiadałby mi w takim stopniu jak Revlon,
4. Trwałość - co wynika z punktu pierwszego. Idealny na wielkie wyjścia, nigdy nie zawiódł mnie w ważnej dla mnie chwili. Z odrobiną bazy pod sobą jest nie do ruszenia!
5. Krycie - średnie, ale łatwo można je budować i przykryć mocno widoczne niespodzianki.
6. Mat przez cały dzień
7. Cena - bardziej niż przystępna

Pomimo tego, że używałam go wiele lat, musiałam przerzucić się na coś lżejszego. Poprawił się stan mojej cery, nie potrzebuje już takiego matu i krycia. I jedynym minusem, który zdecydował o porzuceniu go przynajmniej na jakiś czas, to ciężkość w zmywaniu. Ponieważ używam wyłącznie płynów micelarnych do pierwszego etapu zmywania, codzienna rutyna była dla mnie za długa, męcząca i nieekologiczna, gdyż zużywałam dużo wacików.
Ale wciąż tęsknie za tym świetnym kolorem. Na pewno jeszcze wrócę :*

Coś tu się popsuło...

Używałam Colorstay ok. 6 lat temu, i z tego co pamiętam, byłam z niego zadowolona. Potem zaczęłam testować inne podkłady, i nieco zapomniałam o kultowym zawodniku z Revlonu. Ostatnio jednak ponownie go kupiłam (odcień 150 Buff), i tym razem moje odczucia są zupełnie inne. Być może przez te kilka lat zmieniły się moje oczekiwania, a może coś zostało zmienione w formule, ale to już nie jest ten Colorstay, który pamiętałam. Zwłaszcza nie jest to żaden "stay", bo to jeden z najmniej trwałych podkładów, jakich używałam. Z bazą czy bez, z różnymi pudrami, po kilku godzinach fluid pod wpływem sebum po prostu znika mi z twarzy. Nie wiem, jak można porównywać go do Double Wear - u mnie zupełnie się nie sprawdza. Mieszam go z innym podkładem i nakładam w takie dni, kiedy jestem poza domem maksymalnie 8 godzin - wtedy jako tako daje radę.

Revlon ColorStay cera tłusta i mieszana

HIT wśród podkładów dla cery tłustej! Używam tej wersji już od paru lat.

Jestem posiadaczką cery tłustej z tendencja do niedoskonałości. Wcześniejsze podkłady bardzo szybko mi się wyświecały lub "zjeżdżały" z twarzy.
Jest to jedyny podkład, który tak długo się utrzymuje i ma odpowiednie krycie.

Mimo, że ma dość dobre krycie jest również bardzo lekki.
Nie przesusza.
Nie tworzy efektu maski.
Ma oliwkową konsystencję ale nie sprawia wyświecania się w ciągu dnia.
Jest bardzo wydajny.
Można go budować.
Nie zatyka porów.
Czasami nakładam go również na skórę pod oczami - dobrze się zachowuje na cienkiej skórze, która bardzo szybko mi się przesusza w ciągu dnia.
Jedno naciśnięcie pompką odmierza idealną ilość podkładu, który bez problemu starcza na całą twarzy.

Najbardziej lubię go nakładać gąbeczką.
Najpierw go rozsmarowuje, a następnie wklepuje. Jeśli gdzieś jest potrzeba - lekko buduję jego krycie. Jednak bardziej widocznych zmian nie przykryje więc do nich używam korektora.

Podkład stacjonarnie w sklepach ma dość wysoką cenę, ja jednak zawsze zamawiam go z drogerii internetowej za ok. 30 zł :)

Dla mnie najlepszy

Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami kupiłam i ja. Nie zawiodłam się wcale, jest to jedyny podkład, który mi się tak sprawdza. Wytrzymuje bardzo długo, nie zapycha, nie ciemnieje. Nie trzeba z nim bardzo szybko pracować, bo nie zastyga od razu na twarzy. Rozprowadza się bardzo dobrze palcami i pędzlem, gąbeczką nie testowałam, ponieważ wolę pędzle. Kolor 110 na ręce i przed rozprowadzeniem na twarzy wydaje się dość brzoskwiniowy, jednak po rozprowadzeniu już taki nie jest, widać jedynie delikatne różowe tony. Kolor 150 ładne, żółte tony - myślę, że to uniwersalny kolor dla wielu z nas. Ja łączę oba i wychodzi mi kolorek idealny.

Najlepszy

Wiem, że wiele osób narzeka na ten podkład, że zapycha, ale dla mnie jest to nr 1 wśród drogeryjnych podkładów. Nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego złego słowa na ten podkład. No ok, może opakowanie jest trochę nieporęczne, zwłaszcza gdy podkład się kończy, ciężko z niego wydobyć resztki. Z podkładem, że tak powiem "współpracuję" już od kilku lat i na pewno nie przestanę go używać.

Lubimy się od lat

Podkład używam już od lat. Wielokrotnie mi się sprawdził i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze kryje a mimo to wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Nie ciemnieje na twarzy i utrzymuje się przez cały dzień. Mimo, że co jakiś czas próbuje eksperymentować z innymi podkładami zawsze do niego wracam. Nie uczula i nie zapycha. Dla mnie jest prawie idealny

Na specjalne okazje

Colorstay to klasyk wśród podkładów. Bardzo dobry, mocno kryjący podkład. Świetnie się sprawdzi w przypadku cery mieszanej i naprawdę długo utrzymuje się na skórze. Na co dzień jest dla mnie za ciężki, choć kiedyś mogłam go nosić non-stop ;)

Słabo

Niestety nie sprostal moim oczekiwaniom. Choć krycie ma dobre, jest super konsystencja to słabym punktem jest wyswiecanie się... Mam skórę tlusta a ten podkład tak jak producent sugeruje jest do właśnie takiej cery, więc niestety nie spełnia swoich funkcji.

Super

Na podkład skusiłam się po usłyszeniu wielu dobrych opinii na jego temat. Wszystko się sprawdziło,używam go tylko na jakieś ważne spotkania czy imprezy. Utrzymuje się długo, nie wyświeca mi się twarz po 2h jak zazwyczaj po niektórych podkładach.Daje radę z moją tłustą cerą. Twarz wygląda promiennie, świeżo nawet cały dzień. Cena też jest przystępna ale lepiej kupować go w drogeriach internetowych ,ponieważ tam kosztuje ok +/- 30zł no chyba,że ktoś potrzebuje na już to w Rossmannie ok +/- 70zł . Mam kolor 150 ,który wchodzi w żółte tony jak dla mnie kolor jest przepiękny .Polecam.