Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

kryjące
Krycie
mocne

Numer jeden

Używałam wielu podkładów, się ostatecznie zatrzymałam się na podkładzie Revlon i tak trwam przy nim od kilku lat. Bardzo fajnie kryje niedoskonałości, jest trwały, nie daje efektu maski. Ponadto jest bardzo delikatny i dobrze rozprowadza się na skórze. Po nałożeniu mam wrażenie, że skórą twarzy jest gładka, wręcz aksamitna. Bardzo dobry pomysł, że butelka jest przezroczysta, dzięki czemu widoczna jest ilość kosmetyku. Ponadto opakowanie zaopatrzone jest w aplikator, co ułatwia nałożenie kosmetyku na gąbkę. Dla mnie jest to kosmetyk numer jeden i na chwilę obecną nie zamierzam zmieniać go na żaden inny.

Mój faworyt

Mój faworyt wśród podkładów na co dzień. Dobra konsystencja, duży wybór kolorów. Dobra trwałość, matowienie. Łatwa aplikacja. Co dla mnie bardzo ważne nie ciemnieje po nałożeniu.

Jeden z lepszych

Podkład jako jeden z nielicznych, który świetnie wygląda, dobrzy kryje i nie robi efektu maski mimo swojej ciężkości. Dla cery mieszanej to strzał w dziesiątke, na imprezy nadaje się idealnie, potrafi się trzymać do rana.

Super na co dzień.

Super podkład na co dzień. Nie jest zbyt ciężki ani nie ciemnieje. Może czasem lekko się ściera, jak mamy nawyk dotykania twarzy albo pocieramy nos chusteczką. Całkiem dobrze matuje. Opakowanie jest ok.

Znany każdej

Znany każdej z nas podkład. Idealny na co dzień. Nie jest ciężki, lekko matuje. Najważniejsze, że nie zmienia koloru w ciągu dnia. Lubię za brak zbędnych substancji zapachowych.

podkład REVLON - najlepszy jaki kiedykolwiek miałam!

Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Używam go od dłuższego już czasu i gorąco go polecam. Ja używam odzienia 180.
Mam problem z rozszerzonymi porami i ten podkład sprawdza się u mnie. Nie zbiera się w rowkach. Nakładam go palcami lub gąbeczką.

Klasyk

Klasyk w świecie makijażu. Nie znam nikogo, kto by choć raz nie posiadał tego podkładu w swojej kosmetyczce. Dobrze kryje, ma ładne kolory, które nie ciemnieją na twarzy. Matuje i długo wygląda dobrze.

LUBIMY SIĘ ZIMĄ

Z tym podkładem spotykam się zawsze zimą lub jesienią. Daje wielki plus za odcienie , nigdy nie miałam problemu z dobraniem. Nastepny plus za konsystencję i to że nie robi efektu maski . Niestety minus za to że latem często "warzy" się po pewnym czasie od nałożenia. Ogólnie 4 na 6 i napewno jeszcze po niego sięgnę.

Zdecydowanie nie dla mnie :(

Żywiłam z nim duże nadzieje, ale po wielu próbach niestety się nie przekonam.
Robiłam podejście kilkanaście razy, za każdym razem waży mi się na twarzy, wyglada bardzo nieestetycznie. Produkt rozprowadza się bardzo fajnie, ale „ciastkuje” się na twarzy. Opakowanie na plus, produkt bardzo łatwo się aplikuje.

uwielbiam!

Zdecydowanie moj ulubiony podkład. super stosunek jakości do ceny i bardzo trwaly (mam cere mieszana). Stosuje go już ponad rok i regularnie do niego wracam. Zarowno latem jak i zima

REVLON COLOR STAY

KOSMETYK godny polecenia , kryjący, beztłuszczowy podkład przeznaczony do cery tłustej i mieszanej o matowym wykończeniu idealnie kryje niedoskonałości, ladana i bogata paleta barw do wyboru. trwały i bardzo wydajny, cena niewysoka.

Świetny, mój podkład numer 1!

Jeden z najlepszych podkładów, jaki stosowałam - jakość w stosunku do ceny na szóstkę.
Nawet nie używając blendera super się nakłada. Jest praktycznie niewidoczny (nie zostawia efektu "tynku" na twarzy), a swoją robotę robi :) Polecam!