Zobacz oferty

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.83/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

kryjące
Krycie
mocne

Średni

Zachwycona pozytywnymi komentarzami jeszcze mieszkając w Gdańsku czyli ok 10 lat temu zakupiłam pierwszy podkład Revlon Color Stay.
Co mogę powiedzieć nie znałam wtedy drogich kosmetyków teraz mam porównanie np. z Estee Lauder.
i Revlon dla mnie to średniak faktycznie ładnie się rozprowadza i wygląda na buzi. Atrakcyjna cena w internecie w drogerii typu Sephora drogo.
Mimo to nie kupiłabym tego podkładu ponownie znam inny podkłady , które moim zdaniem lepiej sprawdzają się na mojej skórze. Wiem , że wiele osób lubi ten podkład jeśli masz ochotę spróbuj, ale dopasuj sobie do rodzaju swojej skóry wtedy będziesz bardziej zadowolona.

idealny podkład do cery tłustej i z przebarwieniami

Podkład bardzo ładnie wygląda cały dzień na twarzy. Mam skórę bardzo bladą i z piegami, podkład idealnie się sprawdza, kolor idealnie pasuje, a piegi są odpowiednio przykryte, przetestowałam wiele podkładów matujących oraz kryjących- ten jest jednym z ulubieńców. Polecam go serdecznie.

Fajny

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja). Podkład, który mi odpowiada i sprawdza się na mojej skórze. Bardzo fajnie kryje, dobrze rozprowadza się szczególnie pędzelkiem. Fajnie współgra z pudrami sypkimi.

Ta wersja mi się sprawdziła

Wróciłam do tego podkładu po latach i stara wersja była dla mnie ciężka i nie spełniała moich oczekiwań.

Co do tej jestem zadowolona.
Podkład ma dosyć wodnista i lekką konsystencję, ale nie ujmuje mu to krycia.
Po niewielkiej ilości, jeden warstwie uzyskamy juz niezłe średnie krycie. Można je oczywiście budować w zależności od upodobań i potrzeb.
Nie oksyduje za co duży plus.
Podkład ładnie wygląda na cerze, nie waży się, nie ściera, nie wchodzi w zmarszczki i ładnie wygląda na buzi nawet po kilku godzinach.
Nie pozostawia na skórze płaskiego matu.
Utrwalony pudrem super wytrzymuje na twarzy bez poprawek kilka ładnych godzin.
Naprawdę według mnie ta wersja jest dużo lepsza niż stara i ta polecam.

Ok

Kupiłam Revlon Colorstay trochę przypadkiem, bo akurat w sklepie nie było mojego podkładu pierwszego wyboru. Pierwsze wrażenie jest ok - buteleczka jest ładna i ma wygodna pompkę, wydającą z siebie podkład o całkiem sympatycznej konsystencji.

Podkład nakłada się całkiem sprawnie, chociaż już na tym etapie mam do niego zarzut - w przypadku mojej skóry krycie nie było niestety idealne i trochę mi to zepsuło uzytkowanie. Sama trwałość jest ok, ale nadal oczekiwałam nieco lepszego efektu.

Ogólnie jest ok, zakładam, że po prostu warto go sprawdzić przed zakupem, bo u kogoś może sprawdzać się po prostu lepiej.

Ulubiony od lat

Ten podkład to produkt, który bardzo lubię już od dawna. Ma super krycie, co jest ważne przy cerze trądzikowej, nadaje się do cery przetłuszczającej się i utrzymuje się wiele godzin. Można go łączyć z wieloma innymi produktami do makijażu twarzy, choć zdarzały mi się przypadki, że nie ze wszystkimi chciał współpracować i wtedy brzydko się rolował. Jest mega wydajny, gdyż naprawdę niewiele go trzeba, żeby osiągnąć zadowalające krycie. Można je też stopniować, tak, żeby na co dzień wyglądać naturalnie, a na większe wyjścia wpasować go w mocniejszy makijaż. Podkład utrzymuje się wiele godzin i to nawet w ciężkich warunkach, choć oczywiście zdarza mu się wycierać, szczególnie w okolicy nosa, czy innej, często dotykanej części twarzy. Mimo to lubię z niego korzystać i zawsze mam go w swojej kosmetyczce. Zaletą produktu jest także szeroka gama kolorystyczna i możliwość dopasowania do różnego rodzaju cery.

Ponadczasowy ideał! Mój hit

Podkład Revlon Colorstay po raz pierwszy kupiłam ponad 10 lat temu. Wtedy był to dla mnie ideał w swojej półce cenowej. Przez dłuższy czas używałam innych podkładów i zapomniałam o moim hitowym podkładzie, jednak przy okazji promocji w Hebe skusiłam się na niego (głównie przez sentyment) i… jest tak samo dobry lub nawet jeszcze lepszy niż był kiedyś! <3

Zaczynajac od opakowania - stara wersja była pozbawiona pompki, w nowej wersji pompka już jest i działa perfekcyjnie - bez problemu da się wycisnąć tyle podkładu, ile się potrzebuje. Konsystencja kremowa, niezbyt rzadka ani niezbyt gęsta, dobrze rozprowadza się na skórze.
Gama kolorystyczna jest szeroka, dzięki czemu można znaleźć idealny dla siebie odcień. Mam go w jednym z jaśniejszych odcieni - 150 Buff. Nic się nie utlenia, nie waży. Pięknie zastyga do matu.
Krycie jest po prostu jednym wielkim SZTOSEM. Tak samo jak i trwałość - bez wątpienia można go zestawić z takimi perełkami jak Estée Lauder Double Wear i zaryzykuję nawet stwierdzeniem, że Revlon Colorstay wygląda lepiej i naturalniej niż kultowy EL DW!

Po prostu zakochałam się i totalnie przepadłam dla tego podkładu. Przy mojej tłustej cerze i nadmiernym wydzielaniu sebum w strefie T, mało który podkład daje radę przez cały dzień, a Revlon Colorstay spisuje się naprawdę na medal i wygląda rewelacyjnie od rana aż do późnych godzin nocnych. Wygląda przepięknie na skórze. Mój hit!

Nie ma sobie równych, ale...

Używam od lat, ale tylko dlatego, że nie znalazłam jeszcze zamiennika (głównie chodzi o kolor i trwałość). Niestety podkreśla rozszerzone pory i suche skórki, Najlepiej wygląda po peelingu twarzy.

Lata mijają, kosmetyki się zmieniają... Ale nie on!

Przez ostatnie lata przetestowałam niezliczone ilości podkładów i poszukując jakiegoś lepszego od Revlona, nie zdołałam znaleźć żadnego nawet równego niemu! Mam cerę mieszaną, wybitnie przetłuszczającą się w ciągu dnia w strefie T i niestety podkład, który będzie po pierwsze dobrze się utrzymywał na mojej skórze, a po drugie wyglądał względnie świeżo i utrzymywał przez kilka godzin mat jest po prostu nieosiągalnym wynalazkiem. Revlon może nie jest ideałem, bo niekiedy zdarza się, że trochę mnie zapycha i potrafi wyglądać ciężko, ale niestety żaden inny nie wygląda na mojej skórze tak dobrze jak on, więc gdy wiem, że czeka mnie ważny dzień, ważna okoliczność, bądź po prostu dzień będzie długi, to sięgam tylko po niego. W dodatku kolor 180 jest odcieniem tak idealnie stapiającym się z moją skórą, jakiego nie znalazłam w innych produktach. Dobre krycie, matowe wykończenie i dobra trwałość - jeśli tego szukacie - wybierzcie jego. Nie zliczę już zużytych opakowań i tylko ubolewam, że z dostępnej długo w internecie ceny ok. 18 zł, ostatnio podskoczyła ona do 30 zł. Niemniej jednak fakt, że utrzymuje się on tyle lat na rynku i nadal jest ceniony, musi świadczyć o jego wysokiej jakości, więc warto zapłacić.

Bardzo fajny

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja) całkiem fajny podkład, który będzie dobry do codziennego użytku.

Dobry

Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja). Używam na co dzień. Dobry, można nałożyć mniej a całkiem nieźle kryje, jak i więcej dla jeszcze lepszego rezultatu. Matuje, długo się utrzymuje.

Przyjemny podklad

Podkład testowałam około miesiąca do codziennego makijażu. Jeśli na skórze nie ma niesoskonaloaci , dużych przebarwień ani też blizn potrądzikowych to ten podkład świetnie sobie poradzi. Ja jestem dumna posiadaczka piegów i atutem było dla mnie to że po nałożeniu cienkiej warstwy podkładu, kolor skóry był ujednolicony ale nie na zasadzie maski. Kolor bardzo fajnie dostosowywał się do mojej skóry , a podkład daje dużo możliwości. Cieńsza warstwa da efekt bliższy do kremu BB , klasyczna plus puder sypki daje dobre i trwałe krycie. Mam skórę mieszaną, z tłustą strefą T i po całym dniu noszenia tego podkładu nos i jego okolice lekko się świeciły, ale to mnie nie zraża , bo w moim przypadku dzieję się tak z większością podkladow , nawet tych matujacych. Plusy :
Nie wysusza, rozświetla, dobrze kryje oznaki zlecenia takie jak cienie pod oczami czy szara ,zmeczona skóra. Nie zbiera się w zmarszczkach i nie roluje, dobrze współgra z większością kosmetyków pod makijaż.