Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

kryjące
Krycie
mocne

Genialny!

Podkład genialny. Fakt, jest ciężki trzeba odpowiednio przygotować skórę pod niego. Nie ściera się w ciągu dnia, nie ciemnieje, nie robi maski na twarzy. Kolejnym plusem jest duża gama kolorystyczna.
Najlepszy drogeryjny podkład jaki istnieje!!!1

I tak i nie

Powiem tak...używałam go wiele wiele lat, i byłam zachwycona, ponieważ nie wiedziałam wówczas, że istnieją lepsze podkłady w podobnych cenach, które nie robą aż takiego kuku :)
Zawsze miałam z nim kilka problemów, mianowicie, zapychanie, uwydatnianie wszystkich niedoskonałości, łatwość zrobienia sobie "dziury" na twarzy która nie będzie do uratowania, ponieważ podkładu nie da się póżniej dołożyć :) Po kilku miesiącach walka o kondycję cery.

Nie do zdarcia

Długo nie mogłam się przekonać do tego podkładu, ale przyszła promocja w Rosku więc i się przełamałam. Żałuję, że wcześniej się na niego nie zdecydowałam, oczywiście jest ciężkim podkładem i trzeba dobrą bazę pod makijaż. Super wygląda na skórze, ładnie się rozprowadza dzięki lejącej konsystencji i ma super trwałość. Perfekcyjnie kryje niedoskonałości i zaczerwienia. Nawet pozytywnie mnie zaskoczył bo mimo ciężkiej konsystencji podkład nie robi efektu maski - formuła Soft flex daje radę!
Bardzo lubię Revlon Nearly Naked. To jego lekki zastępnik do używania na codzień :)
Mój kolor to 150 buff jest idealny na zimę, ale podczas lata może być za jasny.
Jeśli miałabym porównać z Catrice, to Revlon jest zdecydowanie trwalszy i dłużej utrzymuje mat.

Świetny podkład chociaż zapycha

Ten podkład to legenda. Jako posiadaczka cery mieszanej zdecydowałam się na wersję do skóry tłustej i mieszanej. Mam odcień 150 buff - jest on beżowy, bez różowych tonów. Bedzie pasował też osobom o jaśniejszej cerze, ale dla bardzo bladych będzie za ciemny. Nie ciemnieje na twarzy. Ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza. To podkład zastygający. Zapewnia matowe wykończenie. U mnie w strefie T utrzymuje się calutki dzień, za co ogromny plus. Twarz długo pozostaje matowa i nie wyświeca się. Efekt po nałożeniu jest naturalny skóra wygląda bardzo zdrowo i promiennie. Ma bardzo dobre krycie, choć nie zakryje dużych, czerwonych krostek. Zapach - nie każdemu może się podobać, dla mnie jest ok. Bardzo szkoda, że zapycha moją skórę. Zawsze po jego użyciu pojawia się coś nowego na twarzy, raz mniej raz więcej. Może wysuszać przy całodziennym stosowaniu ze względu na alkohol w składzie.

Mimo kilku minusów, naprawdę uwielbiam ten podkład!❤ Jest to jeden z najlepszych z którymi miałam póki co do czynienia. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie na wyjścia, ale i na co dzień (oczywiście jeśli nie zapycha).

Od zawsze na zawsze!

Uwielbiam ten podkład!
Daje mojej twarzy idealne krycie. Co prawda teraz w okresie letnim mieszam go z innymi podkładami, bo wtedy osiągam najbardziej spektakularny efekt. Podkład nie wysusza mojej skóry, jak mają w zwyczaju inne fluidy. Dodatkowo fajne jest to, że zawiera on SPF. Co pozwala nam trochę chronić skórę twarzy przed słońcem. Ładnie się prezentuje w efekcie końcowym i jest dość wydajny. Ma całkiem leistą konsystencję, która nie jest oczywiście przesadzona.
Trzyma się bez problemu na twarzy przez wiele godzin.

Najlepszy

Podkład Revlon jest u mnie od lat. Jako nastolatka miałam problemy z trądzikiem i mieszaną cerę. W sumie nadal mam te problemy, jednak Revlon świetnie je maskuje i matowi moją cerę na cały dzień. Próbowałam innych produktów jednak zawsze wracam do tego. Można go dorwać w drogeriach internetowych za niską ceną.
Produkt jest bardzo wydajny, o idealnej konsystencji. Kolor Buff 150 to najlepszy odcień dla mojej jasnej twarzy, bez różowych odcieni z jakimi już się spotkałam w produktach dla jasnych karnacji.

U mnie od lat

Podkład Revlon Colorstay jest moim sprawdzonym i ulubionym podkładem. Zamknięty jest w opakowaniu z pompką, co bardzo ułatwia aplikację. Opakowanie jest przezroczyste więc widać kiedy podkład się kończy,bardzo praktyczne i łatwe w aplikacji.
Konsystencja jest lekka i delikatna. Po nałożeniu zapewnia uczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza. Jeśli chodzi o cenę jest wysoka, ale na internecie można kupić nawet za 25 zł. Podkład Revlon posiada dużą gammę kolorystyczną. Moim ulubionym jest 240. Podkład daje matowy efekt i nie tworzy maski. Nie zapycha i nie wysusza, duży plus za to. Nie uwidacznia skórek. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości i jest długotrwały. Utrzymuje się przez cały dzień. Jeśli już muszę nałożyć następną warstwę nie tworzy plam. U mnie zawsze się sprawdza. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.

Od lat nie ma sobie równych

Podkład stary jak dinozaury, ale dla mnie niezmiennie najlepszy. Na mojej mieszanej skórze wygląda pięknie i naturalnie. Nie mam żadnego problemu z rozprowadzaniem, produkt stapia się ze skórą, nie tworząc maski. W moim przypadku nie ma mowy o efekcie ciężkości, suchości czy podkreslonych zmarszczkach/skórkach. Ponad to żaden inny podklad nie wygląda na mnie tak ładnie po wielu godzinach noszenia. Kiedyś za jedyna chyba wadę mogłabym uznać cenę, ale teraz można go kupić już za 20 zł.

Super podkład

Używam podkładu Revlon już kilka dobrych lat. Zmieniam jedynie odcienie w zależności od pory roku. Gorąco polecam super kryje nie powoduje efektu maski, skóra jest nawilżona i wygląda świeżo i zdrowo.

jest super

nie znam trwalszego podkladu.
Wytrzymuje na twarzy caly dzien.
Nie nadaje sie do stosowania na co dzien.
Moze zapchac.
Idelanie kryje.
Duża gama kolorystyczna kazdy dobierze cos dla siebie

revlon

+dostępność
+wykończenie+
+trwałość=
+krycie
podkład przykrywa liczne zaczerwienienia. Nie wygląda na twarzy jak ciastko. Nie zapycha. Przez 12 godzin utrzymuje się.

Pewniak do którego zawsze wracam

Podkład świetnie się sprawdza na mojej mieszanej skórze z tendencją do świecenia. Jest wydajny i trwały. Nie tworzy efektu maski, lecz naturalny look. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością można wybrać coś dla siebie. Cena regularna jest dość wysoka, ale adekwatna do jakości. Bardzo często można go nabyć w promocji lub przez internet o wiele taniej. Dostępny w opakowaniach zarówno z pompką jak i bez.