Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

kryjące
Krycie
mocne

Stary ale jary;)

Jak dla mnoe jedyny matujacy trwały podkład drogeryjny cena w drogeriach kosmoczna nie polecam kupować stacjonarnie(chyba ,że w jaoeś promocji) podkład matowy długotrwały kryjący.

Ciekawy podkład

Na pewno jeden z fajniejszych jakich używałam. Przy mojej mieszanej cerze się sprawdził. Jest w miarę trwały, chociaż delikatnie mi się ścierał na brodzie i przy nosie, dobrze kryje i ładnie się nakłada, chociaż konsystencja jest dosyć gęsta według mnie. Gama kolorystyczna też duża więc można łatwo dopasować coś do swojej karnacji.

I tak i nie

Podkład spełnia swoje zadanie i zapewnia dobre krycie niedoskonałości. Jednakże jest zbyt ciężki, aby używać go codziennie. Sprawdza się w używaniu raz na jakiś czas na zmianę z lżejszymi podkładami. Niestety w przypadku mojej cery mieszanej zatyka pory i powoduje pogorszenie się stanu skóry przy dłuższym użytkowaniu. Ciężko mi jednak z niego zrezygnować bo to jeden z nielicznych podkładów, gdzie idealnie udało mi się dobrać odcień do koloru twarzy.

Cudo w płynie

Jest to mój ulubiony podkład. Maluje się nim od lat i jak dla mnie przebija nawet takie marki jak Estee Lauder i Fenty Beauty. Nie zapycha mnie, nie ciemnieje, cudowne krycie. Jak dla mnie, nie ma lepszego podkladu. Nie dość, że krycie jest fenomenalny to jeszcze na dokładkę bardzo długo się utrzymuje. Jest to mój hit! Jak dotąd nie znalazłam zamiennika, czy tez lepszego podkładu. A największego cudu jakiego dokonał jest utrzymanie się przez całą studniówkę! Hit za grosze

Mój ulubieniec

Na ten podkład trafiłam wiele lat temu, kiedy był jeszcze gęstszy w konsystencji i nie miał pompki. Zawsze używam koloru 150 Buff, bo jestem dosyć blada i idealnie do mnie pasuje. Lubię go za dosyć mocne krycie, zakrywa większość niedoskonałości twarzy, a mam ich sporo, zastyga na twarzy. Najbardziej lubię aplikować go gąbeczką, najładniej wygląda wtedy na skórze. Co do trwałości również nie mam zastrzeżeń, trzyma się wiele godzin, odrobinę wyświeca się na nosie. Pompka jest dużym ułatwieniem w stosowaniu. Dodam, że używam go na co dzień jak i na wyjścia. Zmiana formuły zdecydowanie wyszła na plus, ponieważ jest lżejszy, a przy tym nie stracił swoich właściwości. Ilekroć testuję inne podkłady, zawsze wracam do colorstay, bo wiem, że jest naprawdę dobry. Zdecydowanie polecam kupować go przez internet, gdzie można go dostać za 20 kilka złotych, ceny w drogeriach są zdecydowanie za wysokie.

Jeden z moich ulubieńców

Często mam problem z dobranie odpowiedniego korlu podkładu. To był pierwszy podkład jaki znalazłam, który idealnie mi pasował.
Używam koloru nr 150 i jest dla mnie indelany. Jasny, ale posiadający żółte tony, nie różowe jak większość podkładów. Dla mnie ma świetne krycie jeśli chodzi o codzienny makijaż
Jego jedynym minusem jest to że nie mogę go używać go bez przerwy, bo moja cera się "buntuje". Jednak wystarczy, że raz w tygodniu użyje czegoś lżejszego i moja cera tego nie odczuwa.

Najlepszy jaki miałam

Witam :) już od kilku lat używam podkładu marki REVLON Colorstay w odcieniach 150/180 i powiem jedno. Jak do tej pory lepszego nie miałam. Co jakiś czas szukam innego podkładu, który by mu dorównał i pomimo dziesiątek prób jakie wykonałam nic go nie przebiło. Ma świetne krycie, super sie rozprowadza i nie zapycha. Ma cere mieszaną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T oraz od podstawówki zmagam się z trądzikiem. Już go nie mam, ale zostały dużo przebarwień, a moje pory są dość widocznie.
Kiedy nakładam CS na prawde jest ok. Jego trwałość to spokojnie 6 h bez jakichkolwiek poprawek. Nie należy go używam dużo, bo w tedy robi się widoczna "maska", tutaj liczy się umiar.
Opakowanie klasyczne, wygodne, z pompką. Duża gama kolorystyczna więc na pewno każda znajdzie coś dla siebie :)

Zdecydowanie polecam.

Podkład posiada w swojej gamie kolorystycznej odcień porcelanowy dla mnie bardzo duży plus, gdyż nie raz miałam problem z dopasowaniem koloru do skóry - za ciemne wszystko było. Idealny dla bardzo tłustej skóry lekką ją wysusza, ale w pozytywnym znaczeniu - przy regularnym używaniu skóra nie jest przetłuszczona. Dobre krycie. Cena w drogeriach stacjonarnych odstrasza natomiast warto zamawiać w internetowych wtedy cena to ok 20 zł za opak.

Sprawdzony element w mojej kosmetyczce

Podkład ma średnie krycie, które można budować, przy dobrym pudrowaniu twarzy produkt się nie ściera, nie zauważyłam by wchodził w zmarszczki, lekko przesusza skórę, lecz mam cerę normalną do której według producenta nie jest on przeznaczony, nie zapycha, nic dodać nic ująć to po prostu niezawodny klasyk do codziennego użytku.
ZALETY:
cena w drogeriach internetowych
Naturalne, średnie krycie
Nie robi szkody cerze
Trwałość
WADY:
cena w drogeriach stacjonarnych
lekko przesusza przy cerze normalnej

Niezawodny

Podkład Revlonu to niezawodny produkt. Mam go często w tzw. 'zapasie'. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, ma dobrą, odrobinę leistą konsystencję - dzięki temu dobrze i szybko się rozprowadza. Przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Pompka bardzo ułatwia sprawę, dawno temu kupowałam go bez niej i wtedy było problematycznie. Twarz jest rozświetlona i świeża.

Jeden z lepszych podkładów kryjących

Jeden z lepszych podkładów kryjących jakie miałam okazję używać. Nie jest za ciężki. Kolory co prawda są bardzo ziemiste (brak żółtych tonacji). Kryje bardzo dobrze. Idealny dla cery, która ma niedoskonałości. Nie robi efektu maski. Przypudrowany trzyma się na twarzy naprawdę długo. Jak dla mnie najlepszy zaraz po Double Wear.

Kocham, kocham, kocham!

Najbardziej kryjący, najbardziej matujący, najbardziej wygładzający, naj, naj... ????
Moja opinia dotyczy podkładu w kolorze 150buff dla cery tłustej i mieszanej. Zacznę od tego, że mam bardzo jasna cerę z żółtymi tonami i tutaj strzał w 10, do czasu jak poznałam się z Revlonem nigdy nie miałam tak idealnie dobranego koloru, a biorąc pod uwagę game kolorystyczną każda z Was znajdzie coś dla siebie. Przy stosowaniu innych podkładów normą były poprawki makijażu w ciągu dnia, z Revlonem podkład jest niemalże nienaruszonym przez cały dzień, jedynie koło połowy dnia wymaga lekkiego przypudrowania w strefie T, którą ogólnie mam tłusta. Pięknie kryje wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia, a przy tym nie zapycha mojej twarzy czego bardzo początkowo się obawiałam, gdyż jednak jest cięższym podkładem dla wymagającej cery. Colorstay mimo mocnego krycia pięknie wtapia się w skórę nie dając efektu przerysowanej maski. W trakcie jego stosowania używałam wielu rodzajów pudrów czy korektorów i praktycznie z każdym fajnie współgrał.