Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zobacz oferty

ELNINO PARFUM

douglas.pl
Średnia ocena: 2.83/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

kryjące
Krycie
mocne

Fenomenalne krycie za niska cena

Jeśli chodzi o ten fenomenalnie kryjący podkład to jest to mój faworyt. Czytając o nim opinie większość przestrzega że może zapychać, otórz drogie Panie wcale tak być nie musi. Fakt jest ciężki ale najlepiej przekonać się na własnej skórze jak działa. Ja używam go codziennie a nie widzę nic co by mogło mnie niepokoić . Jest to mój numer 1, szczególnie jeśli chodzi o efekt i cenę. Faktem jest ze najlepiej kupować go w internetowych drogeriach ceny wąchają się od 20-24 zł, śmieszny jest fakt że w Rossmannie kosztuje on 69 :) Także Jeśli chcecie go wypróbować lepiej kupić go na necie za tańsze pieniądze. Efekt mega !

ulubieniec

bardzo fajny i wydajny podkład. doskonale kryje niedoskonałości oraz zaczerwienienia, długo utrzymuje się na twarzy. myslę że długo go nie wymienię na inny podkład

Revlon colorstay, jego lata świetności już minęły

Kiedyś był to podkład, którego każdy pragnął, ja również, nie powiem, zużyłam jego kilka opakowań. Jednakże kiedyś formuły były inne i to ludzie musieli dostosować się do tego co jest na rynku, a w tym momencie klient dyktuje swoje warunki co chce kupić i co ma być. Podkład ten nie jest zły, jednak jak obiecuje producent to produkt zastygający, na pewno ta wersja dla cery tłustej. Na mojej tłustej cerze nie zastygał i w ciągu dnia już w pierwszych godzinach noszenia ścierał się. Jeśli ktoś obiecuje że produkt jest trwały to można się trochę potem zawieść. Kolory ma ładne, wtapia się fajnie w cerę, nie podkreśla porów, natomiast jako produkt cięższy ma tendencję do podkreślania suchych skórek, więc proponuje każdej cerze dobrze się nawilżyć przed aplikacją podkładu. Oprócz jego trwałości to trochę mi nie odpowiada formuła. Jest trochę cienki? Jakby nic w nim nie było, ciężko opisać, ale na twarzy miałam dziwne uczucie podczas noszenia. Podsumowując podkład już miał swoje 5 minut, dla osób które go jeszcze nie znają to polecam, można przetestować wielu osobom się sprawdza, ale osobiście już raczej go nie kupię, chyba że znów zmienią formułę :)

Bardzo dobry kryjący podkład

Podkład kupiłam z polecenia koleżanki i na prawdę była to dobra decyzja. Podkład ma idealna konsystencje - nie lejącą się a kremową. Bardzo łatwo się aplikuje. Jest przede wszystkim bardzo dobrze kryjący. Podkład nie wysusza skóry i nie podkreśla niedoskonałości a wręcz ukrywa (nie wchodzi w zmarszczki).

Używam od lat

Używam od lat i sprawdziłam na własnej skórze każde jego modyfikacje z pomkami, czy też powiększeniem SPF. To mój klasyk. Do mojej bladej karnacji stosuje kolor buff 150. Potem im więcej łapię słońca tym zaczynam łączyć go z numerem 180. A przy największej mojej opaleniźnie (a wcale się nie opalam) używam 200.
Szybko zastyga na skórze. Ma średnie krycie, bo raczej przebija niedoskonałości. Pompeczka nie wyciąga całego produktu do końca. Z resztek z dna jestem w stanie stworzyć około 4 makijaże dodatkowo.
Najlepiej aplikuje się go gąbeczką. Jak robiłam to palcami to odrywałam swój makijaż i miałam tylko pomalowane palce a nie twarz. Nie próbowałam nigdy pędzlem. Troszkę jest słaby w kwestii budowania krycia, dochodzi kolor na twarz a nie krycie. Wciąż szukam lepszego podkładu, ale póki co używam tego codziennie, ewentualnie zmieszany z jakimiś moim nowym niewypałem bo szkoda wyrzucić. Na twarzy utrzymuje się dość długo. Bo pomalowana chodzę od godziny 7:00 a zmywam makijaż o 21:00. Do godziny 19:00 jest nienaganny, potem wyglądam jak latarnia świetlna.

Super podkład

Bardzo mi pasuje, odcień, konsystencja, krycie, długo się utrzymuje, nie ma efektów maski, nie waży się, idealny na codzien czy tez na mocniejszy wieczorny makijaż

Nie sprawdził sie przy mojej mieszanej cerze...

Ten podkład bardzo lubię za dobre krycie i jednocześnie nienawidzę za to,ze za kazdym razem mnie zapycha!
Odcień 150 baff jest bardzo ładny,bez żółtych tonów,nie ciemnieje, ma idealne kryjecie i trwałość.
Zapach dość wyrazisty i alkoholowy,po przypudrowaniu go nie czuć.
Opakowanie ciężkie w szklanej buteleczce, niestety bez żadnej pompki.
Formuła dość rzadka i lejąca.
Podkład jest ciężki ale wygląda naturalnie i dość dobrze zakrywa niedoskonałości i przebarwienia skóry, ładnie matuje,krycie porównałabym do średniego które można budować.
Dobrze wspólpracuje z każdą bazą i pudrem.
Jednak przy mojej mieszanej cerze nie sprawdził sie,,za kazdym razem jak go nakładam mam wysyp niechcianych niespodzianek na czole ,które dośc długo póżniej muszę leczyć.
Na pewno jest dobry ale nie dla mnie!

Świetny podkład

Świetny podkład, który polecała mi cała masa osób, ale musiało minąć trochę czasu zanim się przekonałam. I teraz myślę, że szkoda, że nie posłuchałam!
Udało mi się dobrać idealny odcień do mojej skóry i obecnie jest to chyba mój ulubiony podkład, a na pewno główny którego używam. Kosmetyk ma świetne krycie i dobrze matuje na twarzy. Daje efekt cudownej, jednolitej cery bez przebarwień, plam itd. Jeśli chcę zrobić lżejszy makijaż po prostu daję mniej podkładu i to też działa.
Starcza na bardzo długo, ale cena może odstraszyć (warto polować na promocje)

Mój ulubieniec

Jest to jeden z moich ulubionych podkładów, ma dużą gamę odcieni i każdy dobierze coś dla siebie. Idealnie wtapia się w skórę i jest długotrwały. Nowa wersja podkładu jest nieco mniej kryjąca, lecz nadal wystarczająco zakrywa niedoskonałości. Jedyną wadą tego podkładu jest to, że zapycha pory i nie jest odpowiedni do codziennego makijażu, ale idealnie sprawdzi się na okazjonalne wyjścia.

na ten moment, mój ulubiony podkład

Zanim kupiłam ten produkt, minęło bardzo dużo czasu. Wiele osób mi go polecało, ale wiele też odradzało, że będę mieć po nim zapchane pory, że jest za ciężki i za drogi. W szale zakupowym (i promocji..) skusiłam się na niego, w odcieniu 150. To był strzał w dziesiątkę. Mam cerę tłustą, każdy "matujący podkład" nie matował cery, puder również nie dawał rady. Odkąd używam tego podkładu, cieszę się makijażem. Krycie ma dobre, można je budować, ładnie matuje się na twarzy, a przede wszystkim mam odpowiedni odcień do mojej skóry. Większość podkładów była albo za ciemna albo za jasna(!). Po użyciu podkładu mam jednolitą cerę, bez plam, bez niedoskonałości. Gdy nie chcę aż tak mocnego makijażu i wolę naturalny look, używam mniej podkładu i robi robotę. Maluję się codziennie, a jedno opakowanie starcza mi na bardzo długo. Jedynym minusem tego produktu jest cena w sklepach stacjonarnych, ale często są promocje.

Bardzo przyzwoity podkład

Jestem zwiazana z innym podkladem ktory zostal wycofany niestety wiec kupilam ten,jestem calkiem zadowolona z niego.Ladnie kryje niedoskonalosci,wyrownuje koloryt,nie zostawia efektu maski.Jest calkiem oki.

Gorsza zmiana

Stara wersja podkładu była świetna, jednak z nową się nie polubiłam. Podkład jest faktycznie bardzo mocno kryjący, jednak moją skórę zapycha i przesusza. Jest bardzo ciężki i szybko wchodzi
w zmarszczki mimiczne... Plusem są na pewno kolory, które odpowiadają mojej "żółtej" karnacji oraz jego trwałość, gdyż można być pewnym, że cały makijaż zostanie na swoim miejscu od rana do samego wieczora.