Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (nowa wersja)

Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (nowa wersja)

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Intensywnie nawilża naskórek oraz zwiększa zdolność do zatrzymywania wody.
Chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie szorstkości. Wyraźnie wygładza i uelastycznia skórę.
Balsam rozprowadzić równomiernie na skórze stosując mniejszą ilość preparatu na łokciach i kolanach. Po każdej aplikacji umyć ręce. Do chwili wchłonięcia preparatu unikać kontaktu z ubraniem. Opalenizna pojawia się po 3 - 4 godzinach. Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry.

zapachowa
w butelce
balsam
>250ml
Skóra
sucha, normalna

Świetny balsam w świetnej cenie!

Balsam spełnia w 100% swoją funkcję. Nadaje skórze ładny, brązowy kolor, który można regulować ilością dni nakładania. W moim przypadku staje się on żółtawy, ale jest to raczej kwestia mojego kolorytu, a nie żółtych tonów balsamów. Oczywiście trzeba uważać, żeby produkt nakładać równomiernie, czasem zdarzało mi się, że powstawały zacieki, jednak dość szybko się wyrównywały. Zapach balsamu jest przyjemny podczas nakładania (mi osobiście przypomina zapach orzechów włoskich), niestety nie lubię go, gdy staje się intensywniejszy po szybkim założeniu na ciało ubrań. Gdy tego dopilnuję nie jest tak silny, jednak potrafi utrzymać się na skórze do następnego prysznica. Za tę cenę, działanie i wydajność można mu to wybaczyć.

Jak za tą cenę to bardzo dobry ;)

Z tego balsamu byłam naprawdę zadowolona. Jest łatwo dostępny i niewiele kosztuje. Podczas aplikacji trzeba tylko uważać aby starannie go rozprowadzić ponieważ potrafi zostawić nierówności ale jak za taką cenę to nie ma co oczekiwać cudów ;) Najlepsze efekty miałam po systematycznym, kilkudniowym stosowaniu - skóra miała ładny, równy koloryt ;)
Ogólnie mówiąc, polecam ;)

Brązujący ulubieniec :)

Moja skóra szybko traci opaleniznę nabytą w słoneczne dni. Dlatego, aby zatrzymać ją na dłużej czasami pójdę na solarium, a najczęściej używam produktów brązujących. Stosowałam różne kosmetyki, jednak balsam Ziaji najbardziej przypadł mi do gustu. Bardzo lubię jego zapach, jest świeży i przede wszystkim nie pachnie samoopalaczem. Produkt łatwo rozprowadza się na skórze, nie zostawia tłustej warstwy. Już po pierwszym użyciu widać efekty i delikatną opaleniznę, dodatkowo balsam również nawilża. Jest to mój must have!

Super produkt za niską cenę

Bardzo go lubię, już po pierwszej aplikacji widać efekt, który jest bardzo naturalny i zauważalny. Ja traktuję go jak samoopalacz, raz na jakiś. Efekt widać już na drugi dzień. To jego główna zaleta. Mnie nie nawilża jakoś specjalnie ani nie relaksuje, ale tego od niego nie wymagam. Stare opakowanie bardziej mi się podobało. Używam go od kilku lat, kilkakrotnie zmieniał w tym czasie szatę.

Całkiem dobry

Już po pierwszym nałożeniu skóra nabiera lekko opalonego koloru. Balsam nie wysusza, ale też jakoś szczególnie i dobrze nie nawilża. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z częstotliwością nakładania, ponieważ wtedy skóra będzie miała kolor dorodnej pomarańczy.

Nie zamienię na żaden inny

Kupiłam po namowie koleżanki.
Raz użyłam i zakochałam się !
Efekty widać już po pierwszej aplikacji - po 3-4 godzinach od nałożenia moja skóra jest już muśnięta słońcem. Bez smug. Oczywiście trzeba uważać przy kostkach, łokciach i kolanach.

Bronzujacy balsam do ciała który nadaje pięknie złocisty kolor. Szczególnie dobrze prezentuje się na twarzy. Trzeba uważać na dłonie i stopy bardzo dokładnie dokladnie rozsmarować balsam. Fajnie pachnie jest wydajne w razie źle posmarowania można łatwo zmyć niepotrzebny kolor. Ja daje radę ostrzej trzec gabka

Nie do końca...

To co mi się podoba w tym balsamie to fakt, że już po pierwszej aplikacji widać efekty. I tu wyłania się główna wada - trzeba z nim uważać, bo druga aplikacja (lub trochę więcej kosmetyku) skutkuje mocno żółtymi tonami. Balsam się broni jak mamy już trochę naturalnej opalenizny, wtedy tego żółtego pigmentu tak nie widać, bo ona go niweluje. Chcąc uzyskać cieplejszy odcień skóry bez takiego podkładu trzeba z nim uważać, bo jest dość skoncentrowany i na bladej skórze wygląda dość nienaturalnie. Ale jednak nie jakoś tragicznie. Ja radziłam sobie z tym mankamentem tak, że początkowo nakładałam go na zwykły balsam. Ale generalnie nie jest to zły produkt. Działa szybko, nie robi smug, nie przesusza skóry. Pachnie charakterystycznie dla takich balsamów. Faktycznie dość mocny jest jego zapach na początku. Kończę właśnie drugą butelkę i póki co go nie kupię ponownie. Poszukam czegoś mniej żółtego. Ale nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę i podkręcę nim naturalną opaleniznę.
Mam problem z oceną i niech nią będzie mocne 3 gwiazdki.

Są lepsze

Balsam niestety daje trochę zbyt pomarańczowy odcień, jednak dobrze nawilża za co plus. Jego zapach nie jest chemiczny tak jak w przypadku tego typu produktów. Zdarza mu się jednak pozostawiać smugi, dlatego trzeba z nim uważać. Do tego może brudzić ubrania. W tej cenie można znaleźć lepsze balsamy brązujące, dlatego więcej go nie kupię.

Poprawny produkt

Balsam Brązujący który stosuje mieszając go z balsamem nawilżającym by nie przesadzić z efektem opalenia.

Balsam jak na niską cenę działa poprawnie , nie brudzi , nie tworzy nieatrakcyjnych plam.

Konsystencja dość rzadka i leista lecz przez to lekka dzięki czemu balsam szybko wysycha i staje się niewyczuwalny jeżeli chodzi o zmysł dotyku lecz jeżeli chodzi o zapach... No cóż jest on charakterystyczny jak dla balsamów samoopalających.

Warto spróbować jak za tak atrakcyjną cenę

są lepsze

Jakoś go nie polubiłam bo ma dośc intensywny zapach samoopalacza mimo że stężenie nie jest tak duże, bo to balsam brązujący. Fajnie opala ale łatwo zrobić sobie nim plamy czy nierówne przebarwienia i trzeba uważać na ubrania. nie kupię drugiej butelki.

Taki sobie

Wydajny produkt w niskiej cenie. Ładnie pachnie, dobrze nawilża, fajnie się rozprowadza może delikatnie brązuje ale szału nie ma, za taką cenę można wypróbować.