Avon, Advance Techniques, 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Nourishing Hair Serum [Absolute Nourishment Treatment Serum] (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym [Serum do włosów 'Pełne odżywienie'])

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

serum
regenerujące / odbudowujące, nabłyszczające, ochrona końcówek, odżywiające
z silikonami
z pompką

Ułatwia rozczesywanie

Serum pierwszy raz zakupiłam u konsultantki Avon parę lat temu.
Często miewam problemy z rozczesywaniem, dlatego skusiłam się, by wypróbować kosmetyk który miał mi pomóc, a przy tym przywrócić zdrowy wygląd włosów.
Malutka buteleczka, piękny delikatny zapach, atrakcyjna cena to jedne z nielicznych zalet które zauważyłam już na początku.
Serum pięknie wygładza, włosy stają się lśniące, oraz łatwiej się je rozczesuje od kiedy używam kosmetyku.
Jedyną wadę którą jak do tej pory zauważyłam to to, że nakładając większą ilość produktu włosy wyglądają jakby były przetłuszczone, więc trzeba uważać na ilość jaką wklepujemy we włosy.

Świetne serum

Dostałam to serum w prezencie i stało sobie w szafce, jakoś nie byłam do niego przekonana. W końcu jednak stwierdziłam, że dam mu szansę i teraz żałuję, że tak późno. Mam problem z kosmetykami tego typu, bo wiele z nich łatwo obciąża moje włosy. Tu jednak nic takiego się nie wydarzyło. Stosowałam dwie pompki na suche lub mokre włosy, od ucha do łopatek i całe opakowanie wystarczyło mi na kilka miesięcy. Serum ma piękny zapach, wygodne opakowanie i niewielką cenę. Na pewno kupię ponownie.

Kupiony w: U konsultantki

delikatne serum do włosów

Serum do włosów z olejkiem arganowym na mokre lub suche włosy bez spłukiwania. Serum ma bardzo ładny zapach, jest to zwykły olejek, który oczywiście jest tłusty. U mnie sprawdził się przed myciem włosów, ponieważ nawet odrobina tłuści włosy. Włosy są po nim gładsze i wyglądają na zdrowsze. Nie jest to jednaj najlepszy olejek arganowy jaki miałam. Serum przy częstym używaniu jest jednak mało wydajne.

Bardzo fajny.

Kiedyś tego produktu używałam namiętnie zawsze stał na półeczce, lecz z czasem zaprzestałam po prostu o nim zapomniałam, dopiero Wizaż o nim mi przypomniał a jest to naprawdę świetny produkt.
Olejek zamknięty w bardzo ładnej szklanej buteleczce z dozownikiem, który dozuje odpowiednią ilość. Zapach obłędny , przepiękny. Produkt bardzo wydajny ( w szczególności dla mnie, gdzie używam naprawdę odrobinkę. )
Jestem posiadaczką przetłuszczających się włosów i używanie ciężkich olejków jest ni nie w smak i zazwyczaj ich unikam, ale ten olejek nie zrobił mi krzywdy. Nakładałam go zawsze na kocówki nigdy na całość. Czy na mokre czy suche włosy.
Włosy świetnię się po nim rozczesywały, były bardzo mięciutkie i delikatne w dotyku, nie puszą się po nim, a zapach jest przepiękny. Końcówki świetnie zabezpieczone i nie tak mocno rozdwojone.
Polecam. !

SERUM THE BEST

Avon to jedna z moich ulubionych marek a serum z marokańskim olejkiem znam od lat i jak tylko się skończy zaraz kupuję kolejną buteleczkę.

Kosmetyk jest zamknięty w szklanej , małej, efektownej buteleczce co pozwala na kontrolowanie zużycia. Jest to oleista ciecz o pięknym zapachu który kojarzy mi się z kwiatami.

Moje włosy są puszące , dlatego zawsze szukam takich kosmetyków które spowodują że włos będzie lśniące , a jego struktura zamknięta. Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem organowym mi to daje . Nakładam niewielką ilość ( 2 pompki) na dłoń i wmasowuję we włosy . Nie robię tego od nasady włosów , ale dopiero poniżej linii ucha. Czasami nakładam serum na mokre włosy , a czasami na suche , efekt jest taki sam. Przy mokrych włosach pomaga mi w ich rozczesywaniu. Zapach utrzymuje się ok 2 dni . Efekt na suchych włosach jest wspaniały. Włosy są miękkie, gładkie, błyszczące, widoczny efekt odżywienia . POLECAM

Dla mnie super

Serum do włosów jest bardzo praktyczne w użyciu gdyż fajnie nawilża po umyciu wlosy nie obciaza ich az tak bardzo. Cena tez jest ok zapach ma taki fajny przyjemny.

Lubię do niego wracać

Olejek stosuje od kilku lat z przerwami, jest kosmetykiem do którego lubię wracać.

Szklana buteleczka z pompką umożliwia kontrolę ilość zużycia kosmetyku, a dozownik podaje odpowiednią ilość produktu. Szata graficzna typowa dla tej linii kosmetyków Avon.

Kuracja olejowa jest dobrym kosmetykiem do zabezpieczenia końcówek włosów. U mnie najczęściej stosowaną jest do ułatwienia rozczesywania po myciu, sprawdza się naprawdę dobrze! Nie można jednak przesadzić z ilością, aby nie uzyskać odwrotnego efektu - przetluszczonych, straczkujacych się włosów.

Włosy po zastosowaniu olejku są nawilżone, ładnie się układają i wydają się być wygładzone, jednak nią jest to długotrwały efekt. W moim przypadku takie wygląd utrzymuje się do końca dnia.

Godny uwagi, polecam.

Lubię od lat

Znam to serum od dawna - lubię je za bardzo ładny zapach arganu wymieszany z jakąś słodko - orientalną nutą. Warto wspomnieć, że ten zapach długo utrzymuje się na włosach.
Serum jest zaskakująco wydajne - jedna buteleczka wystarcza mi na kilka miesięcy. Trzeba jednak podkreślić, iż produktu należy używać bardzo oszczędnie - w przeciwnym wypadku łatwo o efekt tłustych i oklapniętych włosów. Jeżeli jednak stosujemy kosmetyk z umiarem, to efekty są naprawdę świetne - włosy zyskują na miękkości, stają się też sypkie i bardzo łatwo się układają. Żadne specyfiki do stylizacji włosów nie są już potrzebne.
Tani i wydajny produkt od Avon - na pewno warto spróbować.

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo fajne serum, fajnie wygładza włosy

Kupilam z ciekawości bo skusiła mnie cena. Podczas używania zauważyłam bardzo fajne efekty. Włosy byly nawilżone i bardzo fajnie wygładzone. Trzeba uważać tylko z ilością nakładania na włosy, żeby ich nie przetłuścić. Zawsze nakładam to serum na wilgotne włosy przed suszeniem i u mnie zdaje egzamin :)

Dla długich włosów ekstra

Za pierwszym razem nałożyłam olejek na całe włosy i to był błąd bo po paru godzinach wyglądałam jakbym głowy nie myła. Tak więc dla osób z przetłuszczającymi się włosami nie polecam nakładania na całą głowę.
Jednak, jeśli masz długie włosy, problem z rozszczesywaniem końcówek - to jesteś w domu! Nakładam po każdym myciu, na przemian z inną maską do włosów, i nie mam już wyrwannych włosów podczas czesania, a dodatkowo moje zniszczone końcówki jakby się zasklepiły

Kocham ♥

Stosowałam je długo, aby dokładnie sprawdzić jego działanie i aktualnie mam w użyciu już drugą buteleczkę, bo zakochałam się w nim. Serum ma przepiękny zapach i wystarczy niewielka ilość, aby nałożyć je na włosy. Ja zawsze nakładam na wilgotne włosy i rozczesuję. I moje włosy są po nim naprawdę miękkie, sypkie i wyglądają znacznie lepiej.

Polecam ♥

Nie polubiliśmy się

Niestety nie zużyłam całego opakowania, po kilku użyciach już nie chciałam do niego wracać. Niestety po używaniu włosy wyglądają na bardzo tłuste. Musiałam umyć po nim włosy, nie jest odżywką bez spłukiwania.