Ducray, Lactocerat, Maseczka regenerująco - wzmacniająca

Ducray, Lactocerat, Maseczka regenerująco - wzmacniająca

Do włosów suchych, zniszczonych i odwodnionych, zmienionych na całej ich długości. Zawiera Lactocerat - kompleks podstawowych składników odżywczych i płynne woski. Wg producenta maseczka zapewnia odnowę i głębokie nawilzanie struktur keratynowych włosa. Nakłada się ja na 5 - 20 minut, zależnie od stopnia znieszczenia włosów. Może moje były super suche, ale mi nie pomogła. Bardzo przeciętna, a droższa od zwykłych.

Cena: ok. 40 zł / 150 ml

Przyzwoita

Kupiłam kiedyś całą tę serię, używałam tej odżywki łącznie z preparatem na końcówki włosów. To porządna, mocno odżywcza maseczka choć faktycznie jej efekty nie są spektakularne. Dobrze nawilża i regeneruje strukturę zniszczonych włosów. Jest bardzo gęsta i dość wydajna. Włosy po jej użyciu były miękkie i odżywione. Przyzwoita maseczka, może nie rewelacyjna ale na czwórkę w pełni zasługuje.

a ja ją lubię :-)

Bardzo ciekawa odżywka moim zdaniem - nie zmiękcza specjalnie włosów suchych, ale sprawia że stają się jakby grubsze, uzyskują objętość i przede wszystkim - za co ją najbardziej cenię - są proste!
Moja zmorą jest że po wielu odżywkach do suchych (farbowanych, zniszczonych) włosów moje kudełki zaczynają się wywijać, a ja chcę grzeczne, proste pazurki - po Lactoceracie nie muszę używac żadnego preparatu do stylizacji, ani nawet szuszarki !
Jeden warunek - żeby uzyskać ten efekt, trzeba potrzymać na włosach makasymalny czas jaki zaleca producent czyli 30 minut; po minimalnym czasie - 5 minut - zero efektu.

ilość zużytych opakowań: 1 i pewnie nie ostatnie

Oceniam na 2.00

Kupiłam zestaw odżywek tej serii, w kosmetyczce. Taka wersja próbna. Tej odżywki starczyło mi tylko na jedno mycie. Może powinnam użyć jej parę razy, żeby zauważyć efekty. Ale po niektórych odżywkach od razu widziałam przynajmniej lekkie efekty, a po tej zupełnie nic.