Beyonce, Heat Rush, Parfum Deodorant Natural Spray (Dezodorant perfumowany w atomizerze)

Dezodorant perfumowany z linii zapachowej Beyonce `Heat Rush`.

zapachowa
dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum
szklane z atomizerem
normalna

Piękny letni zapach

+piękny zapach, kojarzy się z latem,
+poręczny flakonik,
+ niska cena ok 20 zł na przecenie w Rossmanie,
+dostępność

-troszkę krótko pachnie na skórze i ubraniach, ale zawsze można go włożyć do torebki i spryskać się jeszcze raz ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

jestem na tak

Nie jestem dobra w rozpoznawaniu nut zapachowych, ale pomarańcza w wydaniu Heat Rush jest urzekająca! Zapach jest świetny, w sam raz na lato - był to mój osobisty zapach miesiąca czerwca :D Zdecydowanie jeden z moich ulubionych zapachów, do których będę chciała wrócic.
Jeśli chodzi o trwałosc to z pewnością kilka godzin, ale nie jest to problem - flakon jest z grubego szkła więc bez obawy jego stłuczenia można go schowac do torebki.
Cena standardowa, ale w promocji warto kupic :)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml

ciekawy zapach

Zapach jest bardzo ładny, taki inny. Szkło jest grube i nie powinno się rozbić. Trwałość raczej słaba, ale jak na dezodorant perfumowany to jest naprawdę nieźle, na ubraniach utrzymuje się czasami do końca dnia, na skórze kilka godzin. Jest to bardzo fajny zapach na wiosnę i lato, trudny do określenia. Powinien być dość wydajny, atomizer fajnie rozpyla. Polecam, na promocji warto go kupić :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Mój letni hit

Zdecydowanie mój ulubiony zapach na lato.
Lekki, orzeźwiający, słodki. To czego potrzebuję w tą porę roku. :) Długo utrzymuje się na ciele i ubraniach. Polecam serdecznie. :)

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Jestem na tak :)

Zapach urzekł mnie od początku! Mieszanka czerwonej pomarańczy, czereśni, orchidei i innych... Jak dla mnie marzenie. Zapach nietypowy, nie kojarzy mi się z żadnym innym. Jest dosyć słodki, ale nie na tyle, żeby drażnił nosek :) Bardzo przyjemny. Idealny na lato!
W skali od 1 do 6, jego trwałość oceniam na 4. Nieraz czułam go na ubraniach nawet na drugi dzień.
Nie czuć alkoholu, nawet przy końcówce buteleczki. Pierwszą używałam długo, prawie rok - nie wywietrzała ani trochę.
Podsumowując - jestem na tak i zdecydowanie polecam fankom cytrusowych zapachów :)

Używam tego produktu od: rok

Ilość zużytych opakowań: prawie 2 buteleczki

Zapach-tak, forma-nie.

Zapach Beyonce Heat Rush uwielbiam. Mimo że słodki to nie oblepia, jest w nim też coś owocowo kwaśnego, komponuje się to wg mnie idealnie. W kieszeni pustka, ale chciałam mieć ten piękny zapach koło siebie choć w takiej formie-dns. Niestety to był błąd. :/ Miałam dwa flakoniki. W pierwszym, gdy zostało około 1/3 wyczuwalny był już tylko alkohol, bo Heat Rush ani śladu. :( Zaczęłam używać drugą buteleczkę, gdzie na początku zapach właściwy czuć było wyraźnie, niestety teraz mam połowę buteleczki i kiedy się nią "psikam" to czuję się jakbym psikała się spirytysem. :/
Wiem, że to "tylko" dns i ma najmniej tych substancji zapachowych, ale jestem niezadowolona, mam jeszcze inne dns (chociażby C-thru) i wyraźnie czuję tam to, co powinnam. Tutaj już tylko alkoholem mogę się pocieszyć, nie moim ulubionym zapaszkiem. :(

Ilość zużytych opakowań: 1,5

ładny

Zapach jest całkiem ładny, jednak nie ma tego "czegoś". Dość słodki i orzeźwiający, jednak przy nadmiernym "spryskaniu" się nim dostaję zawrotów głowy. Poza tym jest o.k. Fajny zapach na co dzień. Warto wypróbować, jeśli ktoś lubi słodkie zapaszki :)

Ilość zużytych opakowań: nadal mam pierwsze (zostało pół buteleczki)

pachnie jak...

Wg mnie Heat Rush pachnie podobnie jak Avon Wink :)
czy ktoś pamięta ten zapach Avonu? dla mnie HR pachnie bardzo podobnie, chociaż nuty zapachowe nie pokrywają się, z tego co widzę.
Zapach jest słodki, "musujący", dosyć przyjemny, bardziej dla młodych dziewczyn na co dzień.

Zdecydowanie na TAK! :)

Śliczny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na ciele, jak i na ubraniu. Cena oraz butelka bardzo sympatyczna. Nie mam zastrzeżeń, wręcz przeciwnie - gorąco polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: niedawno skończyłam perwsze

Jestem na tak!

Często wracam do tego zapachu :)
Dezodorant ma słodki zapach. jest bardzo wydajny.
Nadaje się na pore letnią. Jest odświeżający. Nie jest drogi. Jest bardzo wydajny.
MINUSÓW brak :)
jednym słowem polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Za słodki owoc

Zapach bardzo banalny. Taki słodki, lekko cukierkowy owoc. Na skórze nie utrzymje się długo. Cena w stosunku do jakości jest wygórowana. Trzeba się kilka razy dziennie pryskać. Jak dla mnie pachnie tanizną.

Używam tego produktu od: raz miałam

Lubiłam to ;)

Z przyjemnością zuzyłam własnie całą buteleczkę tego cuda.Traktuje je jako lekką wodę toaletową.Pachnie dosyć intensywnie,odświeża w ciągu dnia;) Zapach kojarzy mi się z musująca pomarańczowa orężadką.Bardzo letni,słoneczny,wakacyjny.Zdecydowanie pasuje do twarzy która go reklamuje:) Utrzymuje się dosyć długo na skórze,zanika pod koniec dnia.Atomizer dozuje odpowiednią ilość tej wody.Chętnie kupię ponownie,może w wersji edp:) Na plus także bardzo niska cena:) Polecam!

Używam tego produktu od: wlasnie skonczylam buteleczke
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna