Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond

Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkukrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Piękny zapach czarnej porzeczki sprawia wyjątkową przyjemność i relaks podczas mycia włosów.

zapachowa
Odcienie
jasne
Włosy
rozjaśniane

blondynki , mam coś dla was

Mam włosy rozjaśnione i bardzo często używam tego szamponu. Nie znoszę żółtego odcienia włosów a nie biegam do fryzjera co tydzień. Ten szampon pomaga mi zachować zimny odcień włosów w warunkach domowych. Szampon nie przesusza ani nie plącze włosów. Polecam wszystkim blondynkom bo zostawia chodne refleksy i gwarantuje pozbycie się żółci z włosów. Platynowe blondynki muszą uważać, żeby nie przesadzić bo szampon jest mocny i może zostawić fioletowy babciny kolor na głowie. Uważajcie. Cena przystępna.

Działa

Szampon widocznie neutralizuje żółte odcienie. Mam włosy rozjaśniane na bardzo jasny blond, dzięki niemu mają zawsze chłodny odcień.
Stosuję go z maską z tej samej serii. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że po dłuższym stosowaniu włosy barwią się na szare odcienie nawet gdy od fryzjera wyjdzie się z ciepłym kolorem na włosach.
Trzeba go stosować systematycznie. Nie brudzi rąk ani ręcznika. Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie.
Po dłuższym stosowaniu (ok 2 miesiące codziennie) przesuszył włosy, dlatego polecam go stosować na zmianę z innym szamponem lub dodatkowo nawilżać włosy.

Super

Szampon faktycznie spełnia swoje zadanie- pięknie wypłukuje żółtawy odcień z włosów, pozostawiając chłodny, popielaty kolor. Z tym zadaniem radzi sobie znakomicie, jednak trzeba być ostrożnym- i nie przesadzić z jego używaniem. Używałam go do codziennego mycia włosów ( zaraz po farbowaniu) przez około tydzień. I przesadziłam, za bardzo wypłukał kolor i wysuszył włosy. Teraz myje nim od czasu do czasu i sprawdza się. Ma wygodne opakowanie z dozownikiem.

Całkiem dobry

Używałam go zanim nie trafiłam na lepszy (ale niestety droższy).
Typowo drogeryjne szampony z Joanny wydawały mi się miejscami za inwazyjne dla moich jasnych, farbowanych włosów- chociaż różowy nadal posiadam w zasobach.

Jest lepszy i intensywniejszy w działaniu niż ten drogeryjny, włosy są po nim bardziej puszyste, mniej wysuszone, ale nadal nadużywanie go może skończyć się osłabianiem włosów.
Ładnie pachnie porzeczkami, jest wydajny, dobrze się pieni.
W składzie ma też SLS.

Opakowanie na pompkę jest wygodne.

Co do "gaszenia" koloru i żółci na blond włosach.
Kiedy włosy w całości są farbowane na bardzo jasno ładnie je ochładza, ale z początku jest to dość intensywne, ja przez jakiś czas miałam też rozjaśnione odrosty naturalniejszymi lub mniej inwazyjnymi metodami, tu z żółcią radził sobie trochę gorzej (wymagało to co najmniej dwukrotnego mycia).

Nie wiem czy do niego jeszcze wrócę, obecnie mam całkiem pokaźną butlę szamponu z goldwell i trochę zejdzie mi jej zużycie.

Przyjaciel blondynek i siwków

Piękny soczysty zapach. Szampon bardzo ładnie pielęgnuje włosy. Nadaje im delikatny efekt nawilżenia ale co najważniejsze naprawdę wypłukuje brzydki, żółty odcień z czupryny. Kupiłam go mojej mamie i jest bardzo z niego zadowolona bo efekt gaszenia żółci widoczny jest już po pierwszym użyciu.
Polecam miłośniczkom farbowania w każdym wieku. I to opakowanie z pompką <3

najlepszy przyjaciel platynki

kupowałam wiele szamponów do włosów rozjaśnianych. ich ceny wahały się od 7 do 107 złotych. z niczego nie byłam w pełni zadowolona, aż poznaliśmy się z tym szamponem
nakładam na minutę lub dwie, super się pieni, ma dośc przyjemny... winogronowy? zapach. spłukuję, nie muszę użyć nawet fioletowej odzywki (chociaż polecam, może być od kompletu) iii? żegnajcie żółtości. Jak potrzymam go dłużej, to koleżanki w pracy pytają, czy odświeżałam kolor :)
oprócz tego, jest spoko szamponem samym w sobie, włosy są nawilżone i lśniące. I jest śmiesznie tani, tylko go kochać

Spełnia swoje zadanie

Bardzo fajna, wygodna butla z pompką, która spokojnie mieści się na półeczce pod prysznicem. Ma zapach, ale nie nazwałabym go czarną porzeczką. No działa, czyli ładnie wytrąca żółtawy odcień z blondu.
Wszystkie produkty tego typu wysuszają włosy, dlatego mieszam go z normalnym szamponem. Inaczej: przy każdym myciu, do normalnego szamponu dodaję trochę tego i taką mieszanką myję włosy.
Moim zdaniem ten jest najlepszy ze wszystkich dostępnych na niższej półce cenowej.
Jego największą wadą jest dostępność - nie widziałam go w żadnej stacjonarnej drogerii i w żadnym markecie. Musiałam zamawiać z allegro.

Bardzo go lubie...niestety moje włosy nie bardzo

Nie lubię żółtego blondu i ten szampon gdy używam go przez kilka dni fajnie sobie z tym radzi, ładnie pachnie niestety ma jedną wadę strasznie przesusza. Jest w mojej łazience i pewnie zostanie ale staram się go używać tylko raz na jakiś czas bo częstego używania moje włosy mogłyby nie znieść. Fajna też jest pompka dzięki której szybko i łatwo nałożymy go nie brudząc pianą całej butelki

Mój ulubiony!

Mój ulubiony szampon ,który niweluje odcień żółtych włosów. Jest bardzo wydajny,ładnie pachnie, odświeża kolor, łatwa aplikacja dzięki pompce. Idealnie się pieni i pozostawia włosy pachnące i miękkie oraz nadaje świeży wygląd włosom jak po farbowaniu!

Złudzenie

Przez pewien czas szukałam szamponu, który ochłodziłby kolor moich włosów, ale bałam się ryzykować. Ten wydawał się 'przyjazny' a kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i niestety się zawiodłam.

Na początku nie zauważyłam znaczącej różnicy po użyciu, więc chciałam dać mu szansę i trochę dłużej go potestować. Z czasem dużo się nie zmieniło pod względem koloru (a włosy nie są żółte, lecz ze złotym połyskiem, co teoretycznie powinno ułatwić zadanie), ale stan włosów się pogorszył.

Zauważyłam, że po każdym umyciu zostawała mi garść włosów w dłoni. Nie podejrzewałam początkowo, że to jego wina, ale używając innych szamponów, nigdy czegoś takiego nie było. W dodatku włosów kompletnie nie dało się normalnie rozczesać, mimo używania odżywek i serum. Co więcej, trzeba dozować dużą ilość produktu żeby w ogóle się spienił.

Tytułowym 'złudzeniem' jest po prostu wysuszenie włosów. Wtedy zawsze wydają się chłodniejsze niż są zwykle. A o dziwo u nasady są dość przeciążone. Pewnego dnia pomyślałam, że dla odmiany użyję normalnego szamponu zamiast tego i zauważyłam kolosalną różnicę. Odzyskały blask, wyglądały zdrowiej, bez problemu je rozczesałam i były świeższe. O garści włosów w dłoni nawet nie było mowy. Co ciekawsze, okazało się, że efekt delikatnego 'ochłodzenia' nie jest trwały. Wystarczyło jedno mycie innym produktem i nie ma śladu po zneutralizowaniu koloru.

Inną kwestią jest farbowanie na fioletowo skórek przy paznokciach. Za każdym razem wściekałam się niemiłosiernie z racji, że manicure wykonuję regularnie a przez ten szampon było to robione na darmo. Zaznaczam, że dłonie myłam bardzo dokładnie, kilkukrotnie. (Rękawiczek do mycia włosów nie cierpię)

Po takim doświadczeniu stwierdziłam, że naprawdę szkoda mi włosów i chyba bardziej podoba mi się naturalny wygląd niż na siłę osiąganie marnych efektów tak słabym szamponem. Dziwię się, że jest tak wiele dobrych opinii, ale być może ta 'iluzja' zadziałała zbyt mocno.. :D

Świetny

+pięknie pachnie
+włosy układają sie i wyglądają jak po wizycie u fryzjera
+nie wysusza (co zdarza się tego typu szamponom)
+świetnie oczyszcza
+bardzo wygodne opakowanie
+wydajny

Ulubiony!

Szampon kupiłam za namową fryzjerki jednak z wątpliwościami i niechetnie ze względu na nieciekawe doświadczenia z ogólnodostępną, tańsza wersja. Jakie było moje zaskoczenie!
Wygładza strukturę włosa, nadając idealny kolor platyny, zmiękcza i nawilża, sprawia, że rozczesywanie jest czysta formalnością. Nie plącze włosów, nawet kiedy zapomniałam o odżywce, moje włosy nie były wysuszone i nieprzyjemne w dotyku. Do tego ten zapach jagód! Używałam go z przyjemnością!
Jest też bardzo wydajny, nie spływa z włosów i bardzo łatwo się pieni. Nie barwi skóry twarzy, co zdarzało mi się z jego tańszą wersją.
Minusem może być dostępność stacjonarna, ale od czego są hurtownie fryzjerskie i internet. Jestem z niego bardzo zadowolona i zdecywanie polecam każdemu, kto ma rozjaśnione włosy i nie chce by miały żółty kolor!