Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond

Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkukrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Piękny zapach czarnej porzeczki sprawia wyjątkową przyjemność i relaks podczas mycia włosów.

Odcienie
z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

Dobry do chłodnych blondów

Szampon kupiłam po koloryzacji na chłodny blond. Stosuje go do drugiego mycia, najpierw myje włosy szamponem chroniącym kolor a później tym aby nie mieć żółtych refleksów. U mnie ten szampon bardzo dobrze się sprawdza. Kiedy go nałożę czekam ok. 4 minuty i dopiero spłukuje. Po myciu muszę nałożyć olejek bo niestety włosy są suche i to jedyny minus. Szampon jest w wygodnej buteleczce z dozownikiem

Nie dla mnie

Zakupiłam ten szampon z ciekawości. Mam włosy rozjaśniane i uwielbiam chłodny kolor blondu. Znaleźć dla moich włosów idealny szampon o chłodnym odcieniu jest ciężko, ponieważ mam bardzo duże żółte odrosty. Niestety po użyciu szamponu z Joanny nie widziałam żadnej zmiany, natomiast ma przepiękny zapach i dobrze wygładza włosy. Bardzo ładne opakowanie, wydajny szampon.

Bardzo fajny, jak za niską cenę

Mając rozjaśnione włosy, dla mnie ważne jest, aby nie były żółte. Stosowałam wiele szamponów fioletowych, niektóre nie dawały nic, a niektóre robiły z moich włosów niebieskie.. Ten produkt wybrałam w ciemno i jestem pod wrażeniem. Bardzo ładnie pachnie, dzięki pompce jest wydajny i widzę różnicę w niwelowaniu żółtych odcieni- oczywiście nie działa to jak toner, ale naprawdę mogę go polecić. Cena jest niska, około 20zł za 500ml, jest dostępny w naturze i sklepach internetowych. ?Jak każdy taki szampon, niestety przesusza, ale niezbyt mocno. Fajny, na pewno wrócę do niego

Odkrycie

Bardzo ciekawy szampon. Pierwszy raz był użyty w salonie fryzjerskim. I postanowiłam go kupić by bardziej nie męczyć włosów rozjaśnieniem.
Kupiłam razem z odżywka.
Widzę rezultaty po kilku użyciach. Włosy pozbyły się żółtego odcienia i wchodzą w blond.
Wiec jest super.

Idealny dla chłodnych blondynek.

Od kilku lat rozjaśniam włosy na chłodne odcienie blondu i ten szampon rzeczywiście zapobiega żółknięciu oraz matowieniu koloru. Po umyciu zawsze nakładam odżywkę lub olejek bo moje włosy są suche.

Szampon idealny

Naturalnie mam dziwny żółty odcień włosów. Szampon odkryłam przez swoją bratową i jestem nim zachwycona. Bardzo ładnie pachnie, chłodzi odzień włosów. Mimo, że delikatnie włosy po nim są suche to nie widzę w nim żadnego innego minusa.
Jak dla mnie idealny i bardzo wydajny.

Miłe zaskoczenie!

Kupiłam ten szampon świeżo po rozjaśnieniu włosów na blond, miał być ,,na próbę" ale okazał się świetny.
Trzymam go na włosach max 5min. Już po pierwszym myciu widoczny był efekt tonowania, po kilku kolejnych był on tylko mocniejszy. Na pewno nie można przesadzać z używaniem, ja przy myciu włosów codziennie/co 2 dni - stosuję go najczęściej tylko raz, max dwa razy w tygodniu. Nie zauważyłam by moje włosy przetłuszczały się po nim szybciej, nie pojawiły się również oznaki wysuszenia. Czasami używam go nawet bez żadnej odżywki, a włosy mimo to fajnie się rozczesują, są miękkie i błyszczące.
Jedyny minus jaki zauważyłam na moich włosach to lekkie oklapnięcie po myciu, ale jak na brak żadnych innych problemów, ten jest dla mnie naprawdę znikomy.

Może być

Jak dla mnie to ten szampon, co jego tańsza wersja " nie profesjonalna" przelana do buteleczki z pompką. Nie zauważyłam, żeby różniły się czymkolwiek prócz zapachu i ceny. Moc wybijania żółtego koloru jest taka sama w obu przypadkach, więc po co przepłacać?

Idealny blond

Szampon Joanna Color Boost Complex zawiera w swoim składzie czarną porzeczkę, która (wzbogacona barwnikami) nadaje mu piękny, soczysty, fioletowy kolor oraz przyjemny zapach. Konsystencja jest średnio gęsta, łatwo rozprowadza się on na wilgotnych włosach. Przeźroczyste opakowanie z aplikatorem z formie pompki jest łatwe w użyciu, funkcjonalne oraz niezwykle wydajne.
Szampon nie jest do codziennego stosowania, ponieważ może zbyt znacząco zmienić odcień blondu. Zawiera on SLS, który jest silnym detergentem. Ma on za zadanie jedynie utrzymać pożądany kolor, zapobiegając żółknięciu włosów, dlatego najlepiej jest używać go nie częściej niż raz w tygodniu. Szampon należy nałożyć na wilgotne włosy i masować do uzyskania piany. Pieni się on bardzo łatwo i obficie. Następnie należy chwilę przetrzymać go na włosach i spłukać. Według mnie po jego aplikacji należy umyć włosy jeszcze raz swoim codziennym szamponem oraz nałożyć maskę lub odżywkę, z tego względu, że szampon ten troszkę skleja włosy oraz je wysusza, przez co utrudnia rozczesywanie.
W efekcie systematycznego stosowania tego szamponu włosy rzeczywiście utrzymują chłodny odcień oraz nie żółkną. Mikroproteiny zawarte w szamponie działają ochronnie oraz sprawiają, że włosy są miękkie i miłe w dotyku. Należy jednak pamiętać, aby nie przetrzymywać go zbyt długo na włosach oraz po użyciu umyć ręce, ponieważ fioletowy kolor może zabarwić skórę.

Dobry ale trzeba systematyczności

Produkt kupiłam tuż po tym jak mój ukochany fanola się skończył . Przeźroczysta butelka z czarną etykietą oraz błyszcząco- błękitną nazwą produktu , nawiązuje do produktów profesjonalnych oraz skutecznie zachęca do zakupu. Wyposażona jest w pompkę co ułatwia stosowanie . Zadaniem produktu jest niwelowanie żółtych odcieni , które bardzo szybko pojawiają się na włosach farbowanych na jasne blondy, i właśnie to robi. Dobrze oczyszcza i pieni się obficie co czyni go wydajnym.Po użyciu włosy są wyraźnie odświeżone mają chłodniejszy odcień. Uzyskują blask jak po wizycie u fryzjera. Są mięciutkie i wygładzone . Dodatkowo ma piękny porzeczkowy zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Kolor schładza się jednak stopniowo , więc dla efektu utrzymania trzeba być systematycznym w stosowaniu . Delikatnie przesusza więc koniecznie trzeba stosować dodatkowo odżywkę.

Bardzo dobry szampon wspomagajacy po koloryzacji

Szamponu używałam jakiś czas temu. Jestem zadowolona z efektu jaki dawał. Najlepsze efekty można otrzymać uzywając go na rozjaśnione włosy. Monza dzięki niemu pozbyć się niechcianego żółtego koloru. Na plus oczywiście zapach

Super!

Używam ciągle. Na rozjasniane włosy jest najlepszy,Nie mam żółtych włosów ci jest najważniejsze a na dodatek szampon ma piękny zapach. Zdecydowanie polecam