Skarb Matki, Delikatna pianka do mycia

Skarb Matki, Delikatna pianka do mycia

Delikatna pianka do mycia Skarb Matki, łagodnie oczyszcza i nawilża skórę ciała i twarzy. Zawiera pochodne oliwy z oliwek, glicerynę oraz łagodne substancje myjące powierzchniowo-czynne. Dzięki formie pianki umożliwia precyzyjną i delikatną higienę ciała, nie naruszając przy tym naturalnego pH skóry. Zalecana do codziennego stosowania. Wyrób posiada atest Państwowego Zakładu Higieny oraz opinię IMiDz.

Godna polecenia

Pianka odkryta przy pierwszym dziecku i jest z nami już od 4 lat. Genialnie się sprawdza do mycia rączek jak i pupy niemowlaka. Jest delikatna, bez mydła, nie podrażnia skóry. Delikatna pianka jest wydajna, pompka ułatwia aplikację, łatwo ją spłukać.

Świetna pianka!!!

Używam jej głównie do mycia rąk, zwłaszcza zimą, gdy moje ręce nadmiernie się wysuszają. Pianka jest świetna : mega delikatna, nie wysusza skóry, wręcz ją nawilża, dodatkowo pięknie pachnie i jest wydajna. Ja zapłaciłam za nią 15 zł - więc specjalnie tania nie jest, ale wybaczam jej to bo jest cudowna!!! Polecam.

Super produkt

Pierwszy raz używałam pianki do mycia mojej córeczki i jestem mile zaskoczona. Pianka jest bardzo lekka, nawilża skórę niemowlaka, nie wysusza i nie powoduje uczulenia. Jest bardzo wydajna a pompka pozwala dozować odpowiednią ilość.

Ilość zużytych opakowań: używam drugie opakowanie