Avon, Sun +, Maxi Tan Moisturising Lotion with Beta Carotene [Care, Sun + Face & Body, Bronze Tan Accelerator Lotion] (Balsam z beta - karotenem przyśpieszający i wzmacniający opaleniznę)

Balsam z beta-karotenem przyśpieszający i wzmacniający opaleniznę - nawilżający balsam o tropikalnym zapachu pomaga zmaksymalizować opaleniznę:
- lśniący pomarańczowy balsam o tropikalnym zapachu, nietłusty, szybkoschnący,
- zawiera beta-karoten, który nadaje skórze lekko brązowy odcień oraz L - argininę i wyciąg z koli, które wzmacniają naturalny proces opalania,
- nawilża i wygładza skórę.

nawilżające, ochronne
oil – free / nietłusta
Filtry
SPF 15 – 30, SPF 30 - 50
kosmetyki po opalaniu, przyspieszacze do opalania
balsam
normalna

naprawdę działa

Pierwszy raz kupiłam go kilka dobrych lat temu i teraz towarzyszy mi w każde wakacje.
Używam go zawsze przy opalaniu i powiem szczerze, że naprawdę działa!
Zawsze po opalaniu moja skóra była czerwona, podrażniona mimo używania kremów z spf. Od kiedy zaczęłam używać tego balsamu problem zniknął. Moja opalenizna w końcu wygląda ładnie! Balsam faktycznie przyspiesza opalanie, mało tego bo pogłębia kolor i przy tym dobrze nawilża.
Balsam koloru żółtego o przyjemnym zapachu. Zawsze tego typu produkty mi śmierdziały, w przypadku tego balsamu jest zupełnie odwrotnie.
Ten produkt to mój must have każdych wakacji.

Jestem nim zachwycona

Produkt zamknięty w plastikowej butelce z z odchylanym korkiem. Jest żółtego kolory, lekkiej konsystencji. Wchłania się błyskawicznie bez pozostawienia lepkości na skórze. Wspaniałe nawilża. Ładnie pachnie. Jest wydajny. Opalenizna nabiera ładnego koloru, Łagodzi podraznienia, nie uczula. Stosuję go od lat. Zaopatruje się jeszcze przed latem i zawsze mam.

Must have na wakacje!!!

Bez niego nie ma opalania - to pewne. Przetestowalam juz mnostwo balsamow wzmacniajacych opaleniznę i ten jest zdecydowanie najlepszy!!! Przede wszystkim DZIAŁA, czyli faktycznie przyspiesza opaleniznę, a opalenizna ma ładny kolor, do tego przepięknie pachnie, a nie samoopalaczem jak większość tego typu produktów. Ma rzadką konsystencję więc łatwo się rozprowadza, jednak jest to też złudne bo nie raz mi gdzieś chlapnął i zostawił plamy. Ma jasnożółty kolor, ale po rozsmarowaniu na skórze nie zostawia lepkości ani koloru, wrecz przeciwnie jest przyjemne uczucie nawilżenia. Opakowanie jest bardzo wygodne. Z minusów myślę że jeszcze można zaliczyć to że jest z avonu wiec dostepny tylko u konsultantki :(

Wakacyjny must-have

Ten balsam to niezbędnik w mojej wakacyjnej kosmetyczce. Używam go zarówno na ciało, jak i do twarzy. Ma słodki zapach, który szybko się ulatnia, na skórze pachnie przez chwilę jak samoopalacz. Sam kosmetyk adaje skórze delikatną opaleniznę, a zastosowany przed opalaniem sprawia, że opalam się troszkę szybciej,a opalenizna jest ładnie brązowa.
Jest dość wodnisty co ułatwia nakładanie,ale też łatwo się nim pobrudzić, trochę rozlać, a niestety może zostawić na tkaninach żółtawe plamy trudne do sprania więc z tym trzeba uważać.

Zdrowa głebsza opalenizna

Jestem zachwycona tum produktem przede wszystkim dlatego, że nie śmierdzi, a przyjemnie pachnie, podczas gdy tego typu produkty w takiej cenie zazwyczaj śmierdzą. Spełnia on swoje zadanie, mianowicie naprawdę przyspiesza i wzmacnia opaleniznę. Skóra z nim wygląda zdrowiej. Kolor opalenizny jest głębszy. Nie jest tłusty, dobrze się wchłania. Do tego zapewnia nawilżenie. Wydajny, jest w bardzo poręcznej plastikowej butelce na zastrzask. Polecam!

Przyjemniak

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Przyspieszenie i wzmocnienie opalenizny.

Opakowanie: Plastikowa tuba, zamykana na zatrzask. Dobrze się dozuje kosmetyk, nie widać zużycia. Solidnie wykonane, nie otwiera się podczas podróży.

Wrażenia: Po otwarciu przyjemny zapach, dość chemiczny, ale bardzo ładny. Nie jest drażniący. Po użyciu utrzymuje się jeszcze długo na skórze. Dobrze się nakłada i rozprowadza. Wchłania się dość szybko. Faktycznie podbija opaleniznę i przedłuża jej żywotność. Przed opalaniem sprawia, że skóra jest od razu brązowa, a nie czerwona. Odpowiednio chroni, spełnia obietnice producenta, dodatkowo nawilża skórę. Nie podrażnia i nie uczula. Używając przed i po opalaniu nie jest zbyt wydajny, ale ma czas do zużycia rok od otwarcia. Przy tym, że to produkt, którego używam tylko w wakacje, ta wydajność jest dla mnie w porządku. Cena w promocji nie jest wygórowana. Przyjemny kosmetyk na wakacje, który sprawdza się dobrze w każdych warunkach.

Uwielbiam

Bardzo lubię ten produkt. Rzeczywiście przyspiesza opalanie się skóry, wzmacnia trwałość opalenizny. Nadaje skórze brązowy odcień. Dodatkowym plusem i atutem dla tego balsamu jest to że bardzo fajnie nawilża skórę co jest bardzo ważne podczas opalania. Skóra po zastosowaniu jest fajnie wygładzona. Uwielbiam jego zapach. Jest cudowny. Kupuję go już długi czas i wiem że nadal zostanie ze mną na baaaaardzo długo :)

Dość dobry

Balsam przyspieszający opaleniznę firmy Avon. Balsam przyspiesza opalanie skóry, wzmacnia trwałość opalenizny. Dodatkowym plusem jest to, że nawilża i wygładza skórę. Nadaje delikatnie brązowy odcień. Jak dla mnie balsam jest idealny i na prawdę się sprawdza, znacznie przyspiesza opalanie pomimo, że mam taką karnację, że i tak dość szybko się opalam. Kupiłam go już jakiś czas temu za około 6 zł. Na prawdę warty polecenia

Mój ulubieniec

Jest to mój regularnie stosowany balsam przy opalaniu. Moja cera świetnie z nim współgra. Lubie go stosować, bo mam pewność ze szybko i trwale sie opale w krótkim czasie.

JEST ŚWIETNY

Stosuję go już 3 wakacje, jest bardzo fajny. Mam problem z opalaniem, ciężko mi się szybko opalić a przy tym balsamie mam mocną opaleniznę która się długo utrzymuje. Zapach jest świetny a skóra nawilżona.

Rewelacja

Kupiłam go przed wakacjami z nadzieją, że wspomoże moją jasna karnacje podczas opalania i muszę przyznać, że zadziałał znakomicie. Naturalnie opalam się bardzo gwałtownie i na czerwono, po zastosowaniu tego kosmetyku opalanie następowało łagodniej i na piękny złocisto-brązowy kolor. Przyjemny zapach i konsystencja jest znaczącym plusem balsamu. Z pewnością kupie go ponownie.

Dla mnie ekstra

Pierwszy raz zabrałam go ze sobą do słonecznej Grecji, sprawdził się rewelacyjnie. Moja karnacja jest jasna i zależało mi na opaleniu nóg, które jak wiadomo opalają się najsłabiej a moje prawie wcale. W Grecji spędziłam tydzień i codziennie przed opalanie stosowałam ten balsam. Nogi miałam brązowe jak nigdy. Pomyślisz pewnie, że Grecja, wakacje, dużo słońca, ale rok poźniej stosowałam go do opalania na tarasie i tez sprawdził się rewelacyjnie. Zawsze opalam się na czerwono, a ten balsam sprawia, że jestem brazowiutka i bardzo mi się to podoba. Nie stosowałam go na solarium, bo nie korzystam, ale przy naturalnym opalaniu się sprawdza. Napewno kupie go w przyszłym roku ponownie.