Lawendowa Farma, Mydło `Trzy korzenie`

Lawendowa Farma, Mydło `Trzy korzenie`

Siła trzech korzeni w jednej małej kostce! Umyj nim włosy, a będą Ci wdzięczne: zdrowe, silne , bez łupieżu i co najważniejsze, bez zbędnych chemikaliów. Możesz zabierać je ze sobą wszędzie bez obawy, że się rozleje. Olejki eteryczne: lawendowy, rozmarynowy i herbaciany, oprócz przyjemnego zapachu, korzystnie wpływają na skórę głowy i włosy.
Zalecenia: do mycia włosów, do skóry łojotokowej i trądzikowej, pod prysznic.

bardzo dobre

To moje ulubione naturalne mydło, wolę je niż aleppo i inne z lawendowej farmy.Tworzy dość dużo piany, dobrze myje skórę,ale nie wysusza nadmiernie. Do tego bardzo ładnie pachnie, ma w składzie olejki eteryczne.Nie próbowałam nim myć włosów, gdyż nawet bez mydła są sianowate, ale do ciała jest bardzo dobre.Na pewno jeszcze je kupię,jednakże wychodzi troszkę drogo, bo mydełko szybko się u mnie kończy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

najlepsze mydełko do włosów

Korzenie to trzeci rodzaj mydła do włosów jaki miałam okazję używać i mając porównanie z poprzednimi oceniam je na okrągłe 5.
Dobrze się pieni, oczyszcza, nie przesusza już suchych włosów, nie podrażnia, nie łuszczy się i nie swędzi mnie po nim tak bardzo skalp, nie wysusza skalpu (mam bardzo suchy), nie powoduje łupieżu. Hamuje wiosenne wypadanie włosów. Mam króciutkie włosy i mydło je plącze (jak to mydło), są szorstkie, ale zawsze po umyciu spłukuję nalewką octową - włosy są błyszczące, dobrze się układają, nie są przyklapnięte.
Mydełko jest wydajne, kostka starcza na 2-3 miesiące używania co 1-2 dni.
Jest to moje ulubione mydło do mycia włosów. Zdycydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: 3 miesiące od lutego br.
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka