BIO2YOU, Organic Eye Contour Seabuckthorn Cream (Organiczny krem pod oczy z rokitnikiem)

Ta naturalna, organiczna receptura zawierająca bioaktywne składniki zmniejsza zmarszczki, odżywia, nawilża i daje skórze wokół oczu przyjemne uczucie miękkości i komfortu.
Składniki:
- woda z rumianku - wygładza i uspokaja skórę,
- olej z róży piżmowej wygładza i przywraca odpowiedni poziom nawilżenia Zwalcza także efekty starzenia się skóry powstałe w wyniku intensywnego opalania się (photo - aging),
- masło shea daje skórze uczucie gładkości i wzmacnia ją. To nawilżacz suchej skóry, który ją odżywia i zmiękcza,
- olej jojoba i masło shea odżywiają i dają skórze długotrwałe uczucie gładkości, miękkości i jędrności,
- oliwa z oliwek chroni przed przyspieszającymi starzenie się skóry wolnymi rodnikami. Zapewnia gładką, promienną cerę, utrzymuje elastyczność, dodaje blasku i rozwiązuje problemy suchej skóry,
- witamina E i witamina A nawilżają, regenerują i utrzymują młody wygląd skóry,
- trójpeptyd 5 Synocoll stymuluje syntezę kolagenu. Zmniejsza także napięcie mięśni mimicznych wokół oczu i odpręża skórę,
- olej z rokitnika - wspomaga mikrokrążenie, działa przeciw starzeniu się skóry, regeneruje ją i nawilża, chroniąc jednocześnie przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

bardzo fajny krem

który ma jedną wadę - mianowicie kiepskie opakowanie, ciężko wydobyć go do końca z tej buteleczki. Zużyłam trzy do końca, męcząc się na ostatnich metrach i obiecując sobie solennie, że nigdy więcej, jednak niedawno kupiłam kolejne, czwarte opakowanie - chyba to o czymś świadczy.
Bardzo fajna pielęgnacja, łączy zalety naturalnosci (fajny skład) i walory użytkowe (jakaś lepsza technologia, co odbija się od razu na cenie - wszak to wyższa półka naturalsowa :)
Nawilża i odżywia przyzwoicie. Jeśli tego oczekujemy od kremu - polecam. Mnie nie podrażnia, a jestem strasznym wrażliwcem. W miarę wydajny. Natomiast informacje o tym, że trójpeptyd w nim zawarty skutecznie redukuje zmarszczki spokojnie można włożyć między bajki...

bardzo dobry!

Jeden z najlepszych kremów pod oczy, jakich używałam.
Konsystencję ma niezbyt gęstą, ale też nie lejącą. Wystarczy naprawdę nieduża ilość kosmetyku, aby dokładnie pokryć okolice oczu. Wchłania się ze średnią szybkością, bardzo lubię to uczucie wilgoci jakie pozostawia do momentu wchłonięcia :-)
Nawilża i odżywia skórę pod oczami naprawdę bardzo dobrze, skóra jest w dobrej kondycji, nie jest ściągnięta. Zapewnia miękkość skóry i jej elastyczność.

Nie redukuje cieni pod oczami i nie wygładza skóry tak wspaniale jak mój kosmetyczny faworyt pod oczy :-) ale jest to naprawdę świetny krem.
Producent nie obiecuje zmniejszenia cieni i wygładzenia skóry - nie obniżam zatem za to oceny.