Eva Natura, Herbal Garden, Krem pod oczy i na powieki

Eva Natura, Herbal Garden, Krem pod oczy i na powieki

Krem, który pielęgnuje skórę wokół oczu. Zawiera ekstrakt z ziela świetlika, algi, polisacharydy i masło shea. Krem wygładza zmarszczki mimiczne i zmniejsza oznaki zmęczenia skóry wokół oczu.
Stosować rano i wieczorem delikatnie wklepując niewielką ilość kremu pod oczy i na powieki. Unikać wprowadzenia preparatu do worka spojówkowego.
Efekty codziennego stosowania kremu pod oczy: skóra wygładzona, nawilżona.

krem
w tubce
10 – 50ml

Dobry jako pierwszy krem dla młodej cery

Krem o delikatnym działaniu, bardzo tani i wydajny, który dobrze się sprawdzi, jeśli chcemy niskim kosztem zacząć wzmacniać skórę wokół oczu. Bardzo dobrze współpracuje z makijażem i soczewkami kontaktowymi. Zużyłam kilka opakowań, ostatnie już tylko na dzień, bo na noc był dla mnie już za mało treściwy, odkąd przekroczyłam trzydziestkę - taki los :D

Taki sobie

Daje uczucie chłodu i nawilżenia, dobrze się wchłania. Ale jak dla mnie wogóle nie działa w dłuższej perspektywie stosowania. Nie jest na zmarszczki. Konsystencja gęsta, dobrze się rozprowadza. Opakowanie ok ale jak sie produkt kończt, to trudno wydobyć resztki.

Dobry

Naprawdę fajny, dobry i tani polski kosmetyk za kilka groszy. Bardzo lubię dwufazowy płyn do demakijażu oczu z serii Herbal Garden i dlatego też kiedyś podczas zakupów sięgnęłam po ten krem.
Pozytywnie mnie on zaskoczył, nie nastawiałam się na nic super a tymczasem to bardzo fajny krem:
+szybko się wchłania
+nie zostawia tłustego filmu
+nadaje się rano pod makijaż
+nie podrażnia oczu!!!
+fajnie wygładza i napina skóre pod oczami
+dzięki świetlikowi rozjaśnia cienie pod oczami

U mnie się nie sprawdził, ale warto się przyjrzeć

Stosowałam ten krem przez jakiś dłuższy czas - pół roku. Muszę przyznać że jest bardzo wydajny, wpływa też na to konsystencja. Krem nadaje się pod makijaż. Nie obciąża okolic oczu. Plusem jest polska marka.

Niestety często powodował u mnie swędzenie okolic pod oczami. Przez to podrażnienie nie mogę ocenić go lepiej. Co dziwne nie uczulał mnie za każdym razem.
Myślę że warto spróbować bo cena jest dobra i tak jak pisałam znajdzie się parę plusów.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/25ml

Dobry w niskiej cenie

Kremik zamknięty jest w miękkiej tubce, z której bardzo łatwo go wydobyć. Jest biały,o leciutkiej, nietłustej konsystencji. Nie jest zbyt rzadki, ale też nie jest przesadnie gęsty. Bardzo wygodnie rozprowadza się na skórze, wchłania się błyskawicznie. Pachnie bardzo delikatnie. Nie powoduje podrażnień, no chyba, że niechcący dostanie się bezpośrednio do oka, to wtedy mocno piecze. Bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę w okolicach oczu, a przy regularnym stosowaniu rozjaśnił mi cienie pod oczami. Redukuje objawy zmęczenia, już w kilka minut po aplikacji. O działaniu na zmarszczki się nie wypowiem, bo ten problem póki co mnie nie dotyczy.Jest niedrogi i bardzo wydajny, warto się skusić i wypróbować. Moje oczekiwania spełnił w 100 %.

Przyjemny

+ wydajny (jedno opakowanie starczyło na dłuugo)
+ czuć nawilżenie skóry pod oczami
- tubka, z której bardzo trudno jest wycisnąć odpowiednią ilość produktu - pompka chyba byłaby lepsza.

nic specjalnego

Takie sobie to krem. Za tę cenę nie oczekuje czegoś super, ale ten krem tylko delikatnie nawilża. Jak dla mnie za delikatnie i żadnej różnicy na skórze nie widać. Polecam dziewczynom, które chcą tylko odświeżyć skórę w tym miejscu. Bardzo wydajny.

Fajny nawilżacz

Jak zwykle nie wierzę obietnicom z opakowania, więc nie wypowiem się o wygładzaniu zmarszczek mimicznych.

+nie podrażnia
+ładnie pachnie
+jest dosyć treściwy, ale lekki
+szybko się wchłania
+nie roluje się
+nawilża
+tubka
+aż 25ml!
+cena

-na noc wolałabym coś mocniejszego

Ilość zużytych opakowań: 1x25ml

Brak efektów

Krem chłodzi, nawilża, ładnie pachnie i to by było na tyle. U mnie krem na pewno nawet nie zmniejszył ani opuchlizny, ani cieni, ani naczynek, ani tym bardziej zmarszczek, no nic z tych rzeczy. A na tych mi najbardziej zależało, więc szkoda bo krem lekki, wydajny i tani.

Używam tego produktu od: niecały rok

dla niewymagającej skóry pod oczami

Krem cudów nie robi, nie usuwa zmarszczek, cieni ani worków pod oczami. To z czego jestem zadowolona to : uczucie nawilżenia po użyciu. Sprawdza się w tym naprawdę dobrze. Kolejny plus to niska cena. Trzymam go w lodówce i codziennie rano po umyciu paszczy stosuje taki zimny, cudownie orzeźwia i może minimalnie pomaga na opuchnięte po nocy oczy.
Jego konsystencja mi bardzo odpowiada, ani za rzadka ani za gęsta. Zapach jest bardzo delikatny, nienachalny.
Czy kupie ponownie.. Nie wiem, jestem już w odpowiednim wieku do użycia czegoś mocniejszego o konkretniejszego. Nieuniknione, ze będę stosować go na zmianę z innym kremikiem pod oczy.

Używam tego produktu od: ok 2 msc
Ilość zużytych opakowań: kończe 1 opakowanie

Bardzo fajny :)

Kupiony przezprzypadek :)
po codziennym stosowaniu widze naprawdepoprawe ! mam widoczne naczynka na powiekach , i czesto straszniepodkrazone oczy . Ten krem sobie naprawdedał sobie z tym rade , nawet mojejnaczynka nie sa juz tak widoczne! Bardzo jestem z niego zadowolona :)

Przy codziennym stosowaniu czesto tez na noc:
+ukrywa naczynka
+poprawia stan skory
+ukrywa "podkowy"

do tego:

+taniutki
+nie zapycha

POLECAM:)

Używam tego produktu od: 2TYGODNI
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Daje radę

U mnie nawet zadziałał. Przy codziennym stosowaniu po 2 tygodniach sińce pod oczami zrobiły się mniej fioletowe. Moje oczy bardzo często wyglądają jakby były podbite. Nie dosypiam, mam bladą skórę, a wokół oczu jest wręcz pergaminowej grubości. Widać wszystkie żyły, co nie sprzyja ładnemu wyglądowi, a i też nie lubię się nadmiernie malować, więc nie zakrywam moich niedoskonałości. W moim przypadku wiem, że gdybym się lepiej wysypiała problem mógłby się po części sam rozwiązać, ale nie do końca. Kremik u mnie powoduje napięcie skóry pod oczami, czasem nawet miewam spuchnięte powieki, jakbym płakała na wieczór przed zastosowaniem (a stosuję go zwykle na noc). Sine cienie pod oczami zmniejszyły się, a po odstawieniu produktu efekt utrzymywał się jeszcze przez jakiś czas (ale nie za długi).
Podsumowanie:
+ u mnie działa
+ nawilża skórę pod oczami i powieki
+ redukuje cienie, ale nie niweluje ich do końca (brak snu)
+ cena
+ duże, wygodne opakowanie o matowym wyglądzie, lekko "szorstki", miły w dotyku - nie ślizga się w dłoniach
+ łatwa aplikacja
+ wydajny

- długo się wchłania
- pozostawia czasem opuchnięte powieki

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego