Jedwab w płynie

Jedwab w płynie

Jedwab w płynie, serum na łamliwe końcówki. 100% ekstraktu aloesu. Bardzo silnie skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów i przeciwdziała ich rozdwajaniu, dla efektu jednolitych włosów na całej ich długości. Przeznaczone do włosów: cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych na wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, przemęczonych zabiegami fryzjerskimi. Dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów. Olejki ryżowy i kameliowy regenerują uszkodzoną strukturę włosa i chronią końcówki przed rozdwajaniem. 100% ekstrakt aloesu i olejek cedrowy nawilżają przesuszone partie włosów przywracając im lśniący, zdrowy wygląd.
Sposób użycia: rozprowadzić 1-2 kropelki serum na końcówki suchych lub zwilżonych włosów. Nie spłukiwać.

POLECAM

Kupuję go co jakiś czas dla odmiany lub jeśli jest na promocji. Nie jest drogi, ale za to mało wydajny. Bardzo szybko ubywa z opakowania.

KONSYSTENCJA jak na serum przystało jest delikatnie gęsta. Dobrze, że nie za gęsta, bo wtedy ciężko takie serum nakładać na końcówki włosów i można przypadkiem przetluscic włosy.

DZIAŁANIE: serum fajnie się rozprowadza na końcówkach włosów. Dobrze je ujarzmia, gdy ktoś ma problem z puszeniem. Włosy są miekkie, gladkie i błyszczące. Dobre zabezpieczenie końcówek przez rozdwajaniem i przesuszeniem.

tani, dobry ze swietnym skladem

Jedwab ten kupilam z polecenia kolezanki tak go zachwalala wiec i ja go kupilam. Tani i co ciekawe z pompka ktora dobrze dozuje produkt. Uzywalam jedwabiu po myciu na koncowki by je zabezpieczac ale efekt wygladzenia tez jest swietny. Lubie go za to ze mnie nierozczarowal i ma nienachalny ale ladny zapach.

Przyjemny

Jedwab zamknięty jest w zgrabnej buteleczce z praktyczną pompką. Ma tresciwą konsystencję, ale nie obciąża włosów. Ma miły, słodki zapach. Już jedno naciśnięcie pompki wystarczy żeby nadać pięknego połysku włosom i zabezpieczyć je przed wysuszeniem, łamaniem i rozdwajaniem końcówek.

Jedwab w płynie - bardzo przydatny produkt. :)

Jedwab w płynie Green Pharmacy zamknięty jest w wygodnej, plastikowej i przezroczystej buteleczce z pompką - widać ile produktu nam pozostało za co duży plus. Pompka zabezpieczona jest plastikową nakładką, która chroni przed przypadkowym naciśnięciem dozownika. O szacie graficznej nie ma się co wiele rozwodzić - jest prosta, delikatna, miła dla oka.

KONSYSTENCJA
Konsystencja produktu jest średniej gęstości, tłustawa - jak na jedwab przystało. Na jedno użycie zużywam 2-3 pompki kosmetyku. Buteleczka wystarczyła mi na ok. miesiąc stosowania.

ZAPACH
Zapach jedwabiu Green Pharmacy jest bardzo przyjemny, delikatny, troszkę jakby kwiatowy. Nie jest drażniący. Utrzymuje się on na włosach przez długi czas.

DZIAŁANIE
Przede wszystkim produkt świetnie nabłyszcza włosy. Po jego użyciu zyskują piękny blask, przez co wyglądają zdrowo. Jedwab Green Pharmacy stosowany regularnie nawilża i odżywia włosy. Efekt widoczny jest zwłaszcza na końcówkach - mniej się rozdwajają. Kosmetyk nie obciąża włosów (o ile nie przesadzimy z jego ilością), nie powoduje szybszego przetłuszczania. Z racji zawartości silikonów w składzie jedwab dobrze zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

PODSUMOWANIE
Generalnie jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Kosztuje on zaledwie
8 zł a naprawdę to maleńkie cudo robi robotę. Jest to produkt godny polecenia, dla każdego kto szuka dobrego silikonowego serum. Myślę, że stosowany regularnie może zapobiec rozdwajaniu się włosów i zmniejszyć ryzyko ich łamania i zniszczenia. Warto go mieć w swojej kosmetyczne jest mały, poręczny - idealny nawet w podróży. Polecam :)

W pełni zadowolona

Serum po prostu robi to co ma robić, czyli ładnie zabezpiecza końce. Bardzo duży plus, że nie ma wysuszającego alkoholu dzięki czemu końcówki nie robią się spuszone. Wgniatam kroplę po każdym myciu, czasem też pomiędzy myciami na suche włosy.
Poza tym na plus bardzo fajne opakowanie z pompką, pomagającą wydobyć tylko kroplę jeżeli jest taka potrzeba. Nie wiem jak z dostępnością, ja kupowałam w osiedlowej małej drogerii. Cena też zadowalająca - o ile dobrze pamiętam poniżej 10zł, no i ta wydajność :) Super produkt.

Na moich włosach się nie sprawdza

Szukałam taniego serum na końcówki o dobrym składzie, więc po przeczytaniu pochlebnych recenzji na temat tego jedwabiu ruszyłam do drogerii. Niestety na moich rozjaśnianych włosach się totalnie nie sprawdził. Kiedy nakładałam 1-2 krople moje włosy wyglądały jak bym niczego nie nałożyła; dalej były suche i spuszone, a kiedy nakładałam 3-4 krople to wyglądały jak by były tłuste i strasznie się strączkowały. Jednak mimo tego, że moje włosy go nie polubiły rolę zabezpieczającą spełnił w 100% bo przez kilka miesięcy stosowania nie zauważyłam żadnych rozdwojonych końcówek ;-)

Robi co ma robić :)

Aż wstyd przyznać ale to moje pierwsze w życiu opakowanie serum na końcówki. Nie miałam wygórowanych oczekiwań-wiadomo, rozdwojonych końcówek nic nie sklei oprócz nożyczek a chciałam zobaczyć, czy cokolwiek pomoże na te moje biedne włosidła, które jeszcze muszą poczekać na fryzjera.
Teraz moje włosy są zabezpieczone, jedwab nakładam po umyciu na wilgotne włosy a także na suche końcówki w ciągu tygodnia. Są gładsze, mniej splątane, mniej kruche i w ogólnym rozrachunku mimo rozdwojenia końcówek, wyglądają o niebo lepiej. Z racji, że włosy długie i grube stosuję 2 pompki jednorazowo.

Bardzo dobry jedwab

Produkt kupiłam w drogerii internetowej. Cena poniżej 10 złotych, pojemność spora, bardzo dobra wydajność- opakowanie wystarczyło na ponad pół roku, używałam prawie codziennie, czasem jedna pompka wystarczyła (jednorazowo dozuje niewiele produktu), czasem używałam 3-4 pompki, kiedy włosy po umyciu były bardzo splątane. Jedwab ma solidne opakowanie, przyjemny zapach i- co ważne- dobry skład. Pomaga w rozczesaniu włosów, nadaje poślizg, nie obciąża. Bardzo pomaga na spuszone, zniszczone końcówki, wygładza je i dyscyplinuje.

lubię

Nie jest to najlepszy jedwab jaki miałam, ale bardzo go lubię. Ma wygodne opakowanie z pompką i dośćdużą pojemność. Zapach jest na tyle delikatny, że nie kłóci się z zapachem innych kosmetyków, które użyłyśmy na włosy. Pozwala je rozczesać bez szarpania, trochę ogranicza puszenie, a jednocześnie nie przytłuszcza. Nie zawiera w składzie protein jedwabiu, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Nie przesusza włosów przy dłuższym uzywaniu, co zdarza się tego typu kosmetykom.

Najlepszy jedwab do włosów jaki miałam :)

Zacznę od tego , że skład jest bardzo dobry, a to naprawdę bardzo ważne. Jedwab ładnie, przyjemnie pachnie, wygładza włosy, odżywia je i chroni przed uszkodzeniami. Bardzo go lubię i póki co nie zamienię go na żaden inny jedwab :)

C-U-D-O

Dość dawno odkryłam ten produkt ale jest ze mną do dziś. Przede wszystkim od razu poprawia wygląd włosów i dyscyplinuje je. Są bardzo miękkie, nawet wysuszone końcówki. Do tego przyjemny zapach i poręczna buteleczka, którą zdarza mi się zabierać do torebki. Z jednej strony miło, że można ją wszędzie zabrać ale z drugiej strony żałuję, że nie produkują jej także w dużej pojemności np. 100 ml, ponieważ dość dużo go używam.

ideał

Nawilża włosy, dodaje im zdrowego blasku, poprawia kondycję. Uelastycznia, sprawia, że włosy są mniej łamliwe. Zapobiega faktycznie rozdwajaniu. Włosy są leciutkie, miękkie, nie elektryzują się, nie puszą.

Jedwab, który ma super wpływ na naszą czuprynę, a nie że tylko okleja i wizualnie działa. :) Bardzo dobry dla włosów wysokoporowatych. Długo nie sięgnę po żaden inny.