Green Pharmacy, Jedwab w płynie

Green Pharmacy, Jedwab w płynie

Jedwab w płynie, serum na łamliwe końcówki. 100% ekstraktu aloesu. Bardzo silnie skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów i przeciwdziała ich rozdwajaniu, dla efektu jednolitych włosów na całej ich długości. Przeznaczone do włosów: cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych na wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, przemęczonych zabiegami fryzjerskimi. Dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów. Olejki ryżowy i kameliowy regenerują uszkodzoną strukturę włosa i chronią końcówki przed rozdwajaniem. 100% ekstrakt aloesu i olejek cedrowy nawilżają przesuszone partie włosów przywracając im lśniący, zdrowy wygląd.
Sposób użycia: rozprowadzić 1-2 kropelki serum na końcówki suchych lub zwilżonych włosów. Nie spłukiwać.

rewelacja mój ratunek

Co tu dużo pisać , jedwab jest poprostu świetny , to moje x opakowanie i jak do tej pory niema dla mnie lepszego jedwabiu . Scala moje zniszczone końcówki i nadaje zdrwszego wyglądu . Polecam

Niezbędny do długich włosów

Używam tego jedwabiu od dawna, testowałam parę innych, ale zawsze wracałam do tego. Lubię go za dobry stosunek ceny do jakości.
Włosy się nie plączą i lepiej układają. Końcówki są zabezpieczone, a jednocześnie nie wyglądają na tłuste.
Opakowanie ma praktyczną pompkę.

Ratunek dla końcówek

Produkt znajduje się w plastikowej, przeźroczystej buteleczce z pompką, dzięki czemu widzimy, ile nam jeszcze zostało. Zawiera zabezpieczenie przed niechcianym naciśnięciem. Ma przyjemną konsystencję i delikatny, piękny zapach.
Już po pierwszym użyciu widać efekty. Włosy są odżywione i wygładzone, ślicznie pachną a po kilku użyciach widać poprawę kondycji końcówek- zapobiega ich rozdwajaniu, co było moim odwiecznym problemem. Regeneruje strukturę włosa oraz go nawilża. Produkt posiada dobry skład, a w dodatku jest tani i jak dla mnie wydajny ( stosuję ok. 2-3 razy w tygodniu po kilka kropel). Aplikuję go na dłoń , a potem wgniatam w końcówki (uzyskuję wtedy efekt delikatnych fal, co UWIELBIAM!) albo równomiernie wcieram w końcówki. Nie jestem fanką stosowania jakichkolwiek produktów typu serum/ olejek na suche włosy, dlatego zawsze stosuję po myciu na wilgotne włosy.

Serdecznie polecam!

Jedyne Ukochane

Mój ulubieniec! Używam niezmienne od ponad 6 lat. W międzyczasie próbowałam co jakiś czas czegoś innego (nagle zniknęło któregoś dnia z mojego rossmanna, nie wiem czemu:(), jednak końcem końców znalazłam je gdzie indziej i tak GP skończyło jako ulubieniec.

Dzięki nie mam w ogóle rozdwojonych końcówek - kiedyś zdarzały się nawet często, ale to serum załatwia sprawę w 100%.

Jedwab, a raczej... cudo w płynie!

Mam długie, dosyć gęste, ale niestety cienkie włosy, które mają tendencję do oklapywania. Potrzebuję więc kosmetyków do włosów, które je nawilżą, zregenerują, ale nie obciążą. Ten olejek właśnie taki jest. Bardzo dobrze wspominam tę kurację! I na pewno jeszcze nie raz po niego sięgnę.

Olejek Green Pharmacy otrzymujemy w papierowym kartoniku, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje o produkcie. Grafika ładna, przypadła mi do gustu. Gdy już otworzymy kartonik naszym oczom ukazuje się olejek, który znajduje się w małej, 30 ml plastikowej buteleczce z pompką zabezpieczoną przed niepowołanym naciśnięciem. Buteleczka jest przezroczysta, dzięki czemu dokładnie widzimy ile nam jeszcze produktu zostało, co uważam za super rozwiązanie!

Olejek jest lekki, ale nawilżający - tak mogłabym go określić w skrócie. Bardzo ładnie pachnie, wyczuwam w nim aloes. Mega przyjemny zapach, który dodatkowo umila całą aplikację. Jedna pompka w zupełności wystarczy na pokrycie od połowy długości włosów sięgających tak mniej więcej do ramion, jest więc wydajny. Olejek możemy aplikować na dwa sposoby: na mokre/wilgotne włosy lub na suche. W każdym z tych przypadków sprawdził się super. Zaaplikowany na wilgotne włosy po umyciu, ułatwia ich rozczesanie. Przy czym nie ma mowy o jakimkolwiek obciążeniu włosów!

Olejek nabłyszcza i uelastycznia włosy. Są po nim miękkie i takie gładziutkie, że non stop mogłabym je dotykać i się nimi zachwycać. Stosując go regularnie, zapobiegamy rozdwajaniu się włosów, co prawda, tych, które są już rozdwojone czy złamane magicznie nie scali, ale dzięki temu, że nawilża, intensywnie wzmacnia i regeneruje strukturę włosów, a zwłaszcza tych cienkich, dla których jest przecież stworzony.

Na pochwałę zasługuje także fakt, iż ma bardzo dobry skład i jest tani. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Jest świetny

Jedwab w płynie z pompką to świetny kosmetyk dla moich rozdwajajacych i łamiących się jednocześnie końcówek włosów. Czegoś takiego szukałam, po tym jak zaczęłam mieć problemy z końcówkami po częstym używaniu prostownicy. Po umyciu nakładam jedwab na końcówki, ale włosów nie prostuje już tak często bo chce odzyskać zdrowe, mocne włosy. Po użyciu jedwabiu włosy są gładkie, wzmocnione, nie widać uszkodzonych końcówek. Cena 8zl jest jak najbardziej korzystna. Niewygorowana cena sprawia, że wracam do niego często i nie szukam innego. Dobrze, że posiada pompke, bo przy tłustej formule bez pompki byłby napewno problem, ubrudzilabyk wiele rzeczy w pobliżu, w tym buteleczke z jedwabiem.

Moje włosy go kochają

Codziennie stosuję serum na końcówki, ponieważ mam z natury suche włosy, które bardzo szybko się przesuszają, łamią i kruszą.
Produkt zamknięty jest w plastikowej buteleczce z wygodnym aplikatorem. Jedna pompka zazwyczaj wystarcza mi na zabezpieczenie wszystkich końcówek, serum jest bardzo wydajne.
Dobrze nawilża włosy ale ich nie obciąża. Mam włosy kręcone i zastosowanie serum nie wpływa niekorzystnie na skręt, powiedziałabym nawet że dodatkowo podkreśla loki, przez to że je wygładza.
Cena jest przystępna, szkoda że ciężko znaleźć to serum w sklepie.

POLECAM

Kupuję go co jakiś czas dla odmiany lub jeśli jest na promocji. Nie jest drogi, ale za to mało wydajny. Bardzo szybko ubywa z opakowania.

KONSYSTENCJA jak na serum przystało jest delikatnie gęsta. Dobrze, że nie za gęsta, bo wtedy ciężko takie serum nakładać na końcówki włosów i można przypadkiem przetluscic włosy.

DZIAŁANIE: serum fajnie się rozprowadza na końcówkach włosów. Dobrze je ujarzmia, gdy ktoś ma problem z puszeniem. Włosy są miekkie, gladkie i błyszczące. Dobre zabezpieczenie końcówek przez rozdwajaniem i przesuszeniem.

tani, dobry ze swietnym skladem

Jedwab ten kupilam z polecenia kolezanki tak go zachwalala wiec i ja go kupilam. Tani i co ciekawe z pompka ktora dobrze dozuje produkt. Uzywalam jedwabiu po myciu na koncowki by je zabezpieczac ale efekt wygladzenia tez jest swietny. Lubie go za to ze mnie nierozczarowal i ma nienachalny ale ladny zapach.

Przyjemny

Jedwab zamknięty jest w zgrabnej buteleczce z praktyczną pompką. Ma tresciwą konsystencję, ale nie obciąża włosów. Ma miły, słodki zapach. Już jedno naciśnięcie pompki wystarczy żeby nadać pięknego połysku włosom i zabezpieczyć je przed wysuszeniem, łamaniem i rozdwajaniem końcówek.

Jedwab w płynie - bardzo przydatny produkt. :)

Jedwab w płynie Green Pharmacy zamknięty jest w wygodnej, plastikowej i przezroczystej buteleczce z pompką - widać ile produktu nam pozostało za co duży plus. Pompka zabezpieczona jest plastikową nakładką, która chroni przed przypadkowym naciśnięciem dozownika. O szacie graficznej nie ma się co wiele rozwodzić - jest prosta, delikatna, miła dla oka.

KONSYSTENCJA
Konsystencja produktu jest średniej gęstości, tłustawa - jak na jedwab przystało. Na jedno użycie zużywam 2-3 pompki kosmetyku. Buteleczka wystarczyła mi na ok. miesiąc stosowania.

ZAPACH
Zapach jedwabiu Green Pharmacy jest bardzo przyjemny, delikatny, troszkę jakby kwiatowy. Nie jest drażniący. Utrzymuje się on na włosach przez długi czas.

DZIAŁANIE
Przede wszystkim produkt świetnie nabłyszcza włosy. Po jego użyciu zyskują piękny blask, przez co wyglądają zdrowo. Jedwab Green Pharmacy stosowany regularnie nawilża i odżywia włosy. Efekt widoczny jest zwłaszcza na końcówkach - mniej się rozdwajają. Kosmetyk nie obciąża włosów (o ile nie przesadzimy z jego ilością), nie powoduje szybszego przetłuszczania. Z racji zawartości silikonów w składzie jedwab dobrze zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

PODSUMOWANIE
Generalnie jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Kosztuje on zaledwie
8 zł a naprawdę to maleńkie cudo robi robotę. Jest to produkt godny polecenia, dla każdego kto szuka dobrego silikonowego serum. Myślę, że stosowany regularnie może zapobiec rozdwajaniu się włosów i zmniejszyć ryzyko ich łamania i zniszczenia. Warto go mieć w swojej kosmetyczne jest mały, poręczny - idealny nawet w podróży. Polecam :)

W pełni zadowolona

Serum po prostu robi to co ma robić, czyli ładnie zabezpiecza końce. Bardzo duży plus, że nie ma wysuszającego alkoholu dzięki czemu końcówki nie robią się spuszone. Wgniatam kroplę po każdym myciu, czasem też pomiędzy myciami na suche włosy.
Poza tym na plus bardzo fajne opakowanie z pompką, pomagającą wydobyć tylko kroplę jeżeli jest taka potrzeba. Nie wiem jak z dostępnością, ja kupowałam w osiedlowej małej drogerii. Cena też zadowalająca - o ile dobrze pamiętam poniżej 10zł, no i ta wydajność :) Super produkt.