Ziaja, Oliwkowa, Naturalna odżywka do włosów regenerująca

Ziaja, Oliwkowa, Naturalna odżywka do włosów regenerująca

Regenerująca odżywka do każdego rodzaju włosów potrzebujących odnowy, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej oliwkowy i prowitaminę B5 substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów. Nie obciąża włosów.Regeneruje naruszoną strukturę włosów. Zapewnia im efekt kondycjonujący na całej długości. Redukuje elektryzowanie i ułatwia rozczesywanie. Zapewnia włosom naturalną gładkość, miękkość i blask. Niewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Po 3 - 5 minutach dokładnie spłukać.

nawilżające, wygładzające, łagodzące, regenerujące, nabłyszczające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do skóry głowy

Bardzo dobry produkt

Odżywka zakupiona razem z szamponem z serii.

Tani odżywka o miłym zapachu i kremowej lekkie konsystencji. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach.

Zaskakująco dobry produkt jak na tą cenę!!

Włosy po jej użyciu są miękkie i puszyste. Bardzo dobrze się rozczesują. Są sypkie, nie tworzą się nieeleganckie strąki.

Ja ją uwielbiam :)

Długo szukałam czegoś dobrego na moje włosy, miałam problem z dopasowaniem szamponów jak i odżywek. Próbowałam sugerować się opiniami z neta i często te najbardziej wychwalane szampony i odżywki, dla moich włosów były beznadziejne. Bardziej je puszyły i były tempe w dotyku. Ale ta odżywka to wg mnie sztos. Po użyciu jej moje włosy są mięciutke i rozprostowują się, a dodam, że moje włosy chcą się kręcić, ale ja nie chcę mieć kręconych. Serio, używałam odżywek z naturalnych składników i bardziej szkodziły, niż ta z Ziaji ;) Dlatego zostanę przy niej na dłużej, przestałam liczyć ile opakowań już zużyłam.

Pozytywne zaskoczenie

Przyznaję, kiedy dostałam tę odżywkę w prezencie nie spodziewałam się cudów. Jest to jest, zużyć trzeba. Po kilku użyciach poczułam się mile zaskoczona. Moje włosy stały się bardziej puszyste i lśniące, mam wrażenie, że nawet i zdrowsze. Po jej użyciu bardzo szybko mogłam rozczesać swoje włosy. Tego się nie spodziewałam. W przyszłości z pewnością kiedyś do tej odżywki powrócę.

Nie polubilismy się :(

Odżywkę kupiłam na dużej promocji za kilka złotych. Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do niej, gdyż lubię nasza rodzima firmę Ziaja. Niestety nic dobrego odżywka nie zrobiła z moimi włosami.
Odkąd używam kosmetyków do włosów ze składem pochodzenia naturalnego, ciężko wrócić do kosmetyków z silikonem.

Tak samo świetna jak oliwkowa maska

To moje drugie opakowanie. Pierwsze zużyłam w zeszłym roku. Kupiona za ok. 6 zł na firmowym stoisku Ziaji. Używana od 27 czerwca.
+ułatwia rozczesywanie
+nie obciąża
+tania
+wydajna
+łatwa do nałożenia i spłukania
+skład (olej oliwkowy, pantenol, lekki silikon)
+odżywia
+regeneruje
+redukuje elektryzowanie
+nabłyszcza
+dobra też do golenia nóg i pach
+zapach

Jak dla mnie świetna

Zwykle nie dostrzegam specjalnej różnicy pomiędzy szamponami i odżywkami, ale po tej włosy są naprawdę cudowne. Miękkie, a po żadnej odżywce jaką stosowałam wcześniej takie nie były. Włosy są błyszczące, sypkie, generalnie o wiele ładniejsze niż zwykle, czuć różnicę. Ładnie pachnie, niedrażniąco. Nie za bardzo ułatwia rozczesywanie włosów, ale jestem w stanie jej to wybaczyć. Niezbyt wydajna, ma trochę zbyt płynną formułę, ale w takiej cenie chyba mogę polecić.

Zalety:
- włosy są po niej miękkie i błyszczące
- ładnie pachnie
- jest tania

Wady:
- raczej nie ułatwia rozczesywania włosów
- niezbyt wydajna

NIE POMAGA

PLUSY:
+ wygodne opakowanie
+ może przydać się jako odżywka wstępna do metody OMO (ja właśnie tak ją zużytkowałam) lub po prostu dodać do niej jakiś olej lub mocniejszą maskę - wtedy na pewno zadziała pozytywnie

MINUSY:
- zbyt rzadka, spływająca konsystencja
- nie zrobiła nic z moimi włosami
- nie ułatwiała rozczesywania

Beznadziejna!

Bardziej szkodzi niż pomaga...Bardzo obciąża włosy, pozbawia je blasku i przetłuszcza. Nie zauważyłam żadnych efektów nawilżenia czy poprawy kondycji włosów. Jest zbyt rzadka jak na odżywkę i nieprzyjemnie pachnie, na pewno nie oliwką. Plusem jest cena i dość przyjemne dla oka opakowanie, nic poza tym.

Ciężka, choć nie bardzo odżywcza

W sumie nie mam nic przeciwko żadnemu składnikowi w niej zawartemu, uważam jednak, że słabe działanie jest spowodowane ich kiepskimi proporcjami, bo przynajmniej u mnie, po lekkim tuningu gliceryną jest super, a bez niego działanie odżywki wypada blado.

Odżywka ma skład emolientowy - gdzieś dalej w składzie pojawia się nawilżający panthenol, ale ogółem raczej służy zatrzymaniu nawilżenia we włosach, niż sama to robi. Na pierwszy plan w działaniu wysuwa się siloksanowy emolient - mocno wygładza, maskuje zniszczenia, ułatwia rozczesywanie i zjada trochę objętości. Mam wysokoporowate włosy, więc w gruncie rzeczy takie jednokrotne użycie robi im dobrze, szczególnie, jeśli wcześniej porządnie je nawilżę. Wtedy są miękkie, ładnie lśnią, łatwo się rozczesują i nie fruwają na wszystkie strony (dociążone końce). Ale kiedy używam regularnie (niekoniecznie kilka razy pod rząd) widzę włosy obciążone, zbijające się w strąki, matowe i szybciej przetłuszczające się. Z tego powodu nie bardzo widzę możliwość zadbania o włosy przez dłuższe, regularne stosowanie tej odżywki.

Na plus:
-dociąża
-zabezpiecza włosy przed utratą wody i zniszczeniami mechanicznymi
-maskuje zniszczenia
-ułatwia rozczesywanie
-wygładza
-dobra wydajność
-niska cena

Na minus:
-łatwo obciąża włosy (strąki, utrata objętości, matowość)
-trudno mi się ją rozprowadza
-przyspiesza przetłuszczanie (polecam nakładać tylko od ucha w dół)
-bez nawilżacza do pary, po dłuższym czasie używania, włosy na długości są wysuszone
-trudno wydobyć ją z opakowania do końca (dużo pozostaje na ściankach)

Podsumowując: Fajnie ją mieć od czasu do czasu, ale nie spisuje się przy regularnym używaniu. Nie polecam jej przy ograniczonych funduszach, bo łatwiej wzbogacać różnorodnymi półproduktami odżywkę/maskę o prostym składzie bez siloksanów. Najlepiej przed kupnem pełnej objętości przetestować wersję travel (50ml).

Dobra

Całkiem fajna odżywka za grosze. Po jej użyciu na pewno kupię jeszcze inną z Ziai. Od tej odżywki oczekiwałam lepszego odżywienia a jest średnio.
+ piękny zapach
+ włosy dobrze się po niej rozczesują
+ cena
+ wydajność

- mogła by lepiej odżywiać

Ulubiona odżywka bezspłukiwania

Ciężko mi było znaleźć dobrą odżywkę bez spłukiwania. Trafiłam na tą, byłam zadowolona. Jako kobieta szukałam dalej i testowałam. W końcu, niezadowolona z efektów, wróciłam do Ziajki. Bardzo lubię jej działanie. Jest niezwykle wydajna. Dzięki niej bezproblemowo rozczesuje włosy. Nadaje im przyjemną miękkość. Chroni, gdy kładę się w wilgotnych włosach spać. Gdy nie mam czasu na suszenie i układanie nakładam ją na włosy i tworzą się lekkie fale. Jest wydajna, tania i łatwo dostępna. Mój ideał.

nie polecam

Kupiłam bo nigdy jeszcze nie używałam odżywek do włosów z Ziaji, rozczarowała mnie, choć po takiej cenie nie można oczekiwać wiele.
Nie zrobiła nic, tak jakbym w ogóle jej nie użyła.
Po jej użyciu włosy były szorstkie i poplątane.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone