Bioderma, ABC Derm, H20 (Płyn micelarny delikatnie oczyszczający wrażliwą skórę niemowląt i dzieci)

Bioderma to prekursor w zakresie stosowania płynów micelarnych - płyn micelarny Bioderma ABC Derm H2O, stworzony z myślą o delikatnej skórze niemowląt i małych dzieci, łagodnie oczyszcza pupę, fałdy skóry, twarz oraz dłonie
Micele zawarte w jego formule idealnie mikroemulsyfikują zanieczyszczenia, nie naruszając równowagi skóry (płyn nie zawiera mydła, posiada fizjologiczne pH)
Bioderma ABCDerm H2O jest przyjemny w użyciu i bardzo dobrze tolerowany przez skórę, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie oraz pomaga przywrócić warstwę hydrolipidową skóry
Bioderma ABCDerm H2O nie zawiera mydła, nie ma więc potrzeby spłukiwania
Sposób użycia:
Pupa: po każdej zmianie pieluszek delikatnie oczyść skórę wacikiem nasączonym płynem micelarnym Bioderma ABC Derm H2O, aby wyeliminować zanieczyszczenia i nadmiar kremów ochronnych.
Twarz, skóra głowy i fałdy skóry: delikatnie oczyść skórę wacikiem nasączonym płynem micelarnym Bioderma ABCDerm H2O, powtarzaj te czynności do chwili, kiedy wacik będzie czysty
Osusz skórę, delikatnie przykładając do niej ręcznik.
Formuła zapachowa. Nie zawiera mydła, fenoksyetanolu, jest hipoalergiczny.

Wykorzystała: kilka próbek

Płyń sprawił, że w końcu wyjście z małym dzieckiem staje się przyjemnością. Przelewam w mała butelkę i w każdym momencie mogę dziecku przemyć rączki bez potrzeby używania husteczek itp.

I dla dzieci i do demakijażu

Płyn micelarny Bioderma abc derm H2O używam głównie do oczyszczania skóry mojego dziecka kiedy potrzebuję szybko tą skórę oczyścić lub przemywamy przy podrażnieniach okołopieluchowych bo świetnie łagodzi, zapach jest delikatny. Jednak też dobrze mi się sprawdził przy demakijażu kiedy mój płyn się skończył i bardzo skutecznie ten makijaż zmył. Jeżeli mamy poszukujecie czegoś co szybko oczyści skórę Waszego maluszka to bardzo go polecam. Po za tym pojemność jest duża - 1L z pompką co jest bardzo wygodne

Uwielbiamy się już od 4 lat !

Kiedy narodziła się moja córeczka a było to 4 lata temu ,to bardzo bałam się stosować cokolwiek na jej delikatną skórę. Koleżanka poleciła mi płyn micelarny ABCderm i od razu się w nim zakochałam. Ta delikatność , idealne oczyszczenie i pozostawienie skóry nawilżonej zawsze gdy tego potrzebowałam skradło moje serce.

Doskonale się sprawdza

Bioderma ABC płyn micelarny to moje nowe odkrycie. Jest po prostu najlepszy. Przy wymagającej skórze moich dzieci sprawdza się bardzo dobrze. Szczególnie w miejscach podrażnionych, przesuszonych i na których występuje wysypka. Nie zostawia tłustego faktora i nie wysusza dodatkowo naskórka. Płyn jest wydajny i szybko usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Jest również doskonały przy usuwaniu makijażu, a wypróbowałam już masę innych płynów micelarnych. Zdecydowanie polecam.

ABCDerm niezastąpiony

Płyn miceralny Biodermy ABCDerm najlepszy! Niezastąpiony w podróży, idealnie oczyszcza ciało dziecka ale za równo nadaje się dla dorosłych. Delikatny, nie uczula skóry mojego dziecka, która jest dość wymagająca. Odświeża, przyjemny delikatny zapach.

Abcderm płyn micelarny

Bardzo polecam płyn micelarny z serii ABCDerm. Świetnie sprawdza się na buźkach moich pociech. Łagodny i przyjazny dla skóry. Kolejny raz nie zawiodłam się na kosmetykach biodermy.

dla mnie super

Używam od jakiegoś czasu zamiast płynu micelarnego, sprawdza się doskonale. nie zapycha, nie ma tłustego filmu, skóra jest oczyszczona i ładnie wygląda. Nie stosuję na co dzień makijażu więc nie wiem jak by się wtedy sprawdził.

Najlepsza pielęgnacja nie tylko dla dzieci

Doskonały płyn micelarny. Używałam go u każdego z trojga moich dzieci (każde miało inne skórne problemy) i byłam bardzo zadowolona. Delikatnie zmywa zanieczyszczenia i pielęgnuje skórę. Przez przypadek okazało się, że płyn jest świetny także do mojej skóry :) Któregoś razu zabrakło mi mojego Sensibio H2O i użyłam płyn ABCDerm. Doskonale zmył makijaż!

Płyn micelarny

Płyn doskonale spełnia swoje zadanie, idealnie czyści skórę ze wszelkich zanieczyszczeń, a przy tym nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Pozostawia miły/bardzo subtelny zapach.

Świetny każdego dnia!

Płyn micelarny świetny, oczyszczam nim buzię i rączki córki. Dobrze zbiera zanieczyszczenia na wacik. Pompka jak specjalnie pod waciki - rewelacja! Jak się skończy to na pewno kupię kolejny.

Nizastąpiony

Ten produkt w pielęgnacji dziecka jest niezastąpiony. Dobrze bilansuje i oczyszcza skórę dziecka. Każde użycie to plus dla skóry, łagodność w dotyku i brak podrażnień

Zwycięzca wyprawkowy

U dziecka stosuję zamiast chusteczek nawilżanych. Dobrze oczyszcza, nie podrażnia. Jest bardzo wydajny i starcza na długi czas. Najlepszy pomocnik w pielęgnacji dziecka, nie możemy się bez niego obejść.