Herbatint, Aloe Vera, Royal Cream Conditioner (Królewska odżywka w kremie z aloesem)

Kremowa odżywka bogata w proteiny i aktywne składniki Aloe Vera. Zapobiega rozdwajaniu końcówek włosów, odżywia suche, zniszczone i słabe włosy. Chroni ich kolor. Po koloryzacji rewitalizuje włosy, ułatwia układanie i pozostawia włosy lśniące i miękkie. Dla uzyskania najlepszego efektu używać z Szamponem Normalizującym Aloe Vera - Intensive.
Nie zawiera SLS i parabenów.
Po umyciu włosów szamponem nanieść odżywkę na całą długość włosów. Zostawić na 5 min. i spłukać dokładnie wodą.

dobra odzywka

W ramach poszukiwania odżywkowego ideału sięgnęłam po niepozorną buteleczkę z kawałkiem aloesu na etykiecie. Pomyślałam jak aloes to nawilżenie.No i proszę jak przyjemnie mieć rację .
Po kilku ( chyba pięciu) aplikacjach uznałam , że włosy są skłonne do współpracy i nie puszą się .
Ogólnie rzecz ujmując dobrze robi włosom suchym.Są bardziej sprężyste i zyskują blask. Łatwiej się rozczesują i tym zdobyła moją sympatię.
Ma specyficzny zapach , który kojarzy mi się z męskimi kosmetykami.Mnie osobiście nie drażni. Konsystencja lekka , kremowa produkt nie spływa z włosów.
na moich włosach najlepiej się sprawdza , gdy niewielką ilość produktu trzymam kilka minut.Potrzymana dłużej lub zastosowana obficie obciążyła mi włosy.
Jeżeli chodzi o dostęp do niej to ja nie mam z tym problemu.Kupiłam stacjonarnie niedaleko domu w super zielarskim. Jednak nigdzie indziej jej nie widziałam.
Odzywka kosztował mnie 34 zł.Nie jest to mało, bo butelka mieści 260 ml.Uważam jednak ,ze wydajność kosmetyku jest przyzwoita.
Nie przestanę szukać ideału , ale biorę pod uwagę ponowny zakup. Szczególnie,że planuję farbowanie włosów ,a producent zapewnia , ze odzywka chroni kolor i rewitalizuje włosy po takim zabiegu.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy

cetyl acohol,
aloe barbadensis extract,
triticum vulgare germ oil,
jojoba oil,
moringa petrygosperma seed extract (and) glycerin,
ascorbic acid,
behentrimonium chloride,
sodium benzoate,
rice bran oil,
aroma

Odżywka jest naprawdę rewelacyjna, włosy po niej są bardzo miękkie, znacznie wygładzone, bardziej sypkie, jakby zregerowane. Sama odżywka ma dość rzadką ale kremową konsystencje, zapach jest przyjemny, lekko ziołowy ale przyjemny :) Poza tym bardzo szybko się wchłania we włosy, gdy nałożymy ją to po tych 5 minutach spłukujemy jej znacznie mniej więc widać że znaczna część wchłania się we włosy. Wydajność jest przeciętna, standardowa, przy moich bardzo zniszczonych włosach po łopatki starczyła na około 10 bardzo obfitych aplikacji, myślę że używając jej oszczędniej starczyła by mi na około 20 razy bez problemu. Największy minus to cena, ponad 30 zł + przesyłka 10 zł = 40 zł więc jak na odżywkę bardzo dużo, jednak nie jedna odżywka czy maska za którą dalibyśmy znacznie więcej nie dorówna tej odżywce :)

Ogólnie:
+największy plus: odżywka nadaje się nawet dla osób które mają przetłuszczające się włosy które łatwo obciążyć, tą odżywkę bez obaw można stosować na skórę głowy, mimo mocnego wygładzenia jest bardzo lekka
+daje lepsze efekty niż większość górno-półkowych masek/odżywek
+włosy są po niej miękkie, wygładzone, sypkie, odżywione
+widoczny i odczówalny efekt już po pierwszym użyciu
+przyjemny, lekki ziołowy zapach
+skład
+konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta)
+opakowanie - proste, solidne i wygodne w używaniu

+/- wydajność, ale to kwestia czy ktoś używa jej obficie czy oszczędnie, myślę jednak że wydajność jest średnia, standardowa jak na taką pojemność

-dostępność
-cena

Ogólnie polecam wypróbować, odżywka jest zdecydowanie godna polecenia :)

Ilość zużytych opakowań: opakowanie 260 ml

odżywka na szóstkę

Bardzo dobra odżywka, kremowa konsystencja i zniewalający zapach. Producent nie kłamie obiecując lepszą kondycję włosów po użyciu tej odżywki, włosy są naprawdę zdrowsze, lśniące, nie obciążone. Posiada piękny zapach,za którym przepada mój mąż ;)