Sephora, Cream Lip Stain (Matowa szminka w płynie)

Sephora, Cream Lip Stain (Matowa szminka w płynie)

Bardzo trwała pomadka w wersji płynnej, dzięki wyjątkowej konsystencji, która przechodzi metamorfozę, daje wspaniałe pokrycie: kremowa podczas aplikacji, zmienia się następnie w leciutki woal zapewniający nieskazitelną barwę przez wiele godzin. Aksamitna konsystencja z olejkiem z awokado ewoluuje po nałożeniu, pozostawia na ustach wyłącznie kolor i poczucie komfortu.

nawilżające, kryjące
Efekt
matowe
w płynie

Świetny mat

Uwielbiam te pomadki, mam ich kilka odcieni i na prawdę świetnie wykańczają każdy makijaż. Dobrze się rozprowadzają, mają fajny aplikator. Nie wysuszają ust - co jest bardzo ważne dla mnie. Żeby efekt był jeszcze lepszy robię peeling przed nałożeniem szminki. Długo się trzyma i nie odbija się na filiżance i chusteczce, dzięki czemu nie muszę poprawiać się w ciągu dnia.
Łatwo ją zmyć zwykłym płynem micelarnym. Bardzo dobra drogeryjna szminka. Polecam

Naprawdę dobra szminka w płynie

Jedna z moich ulubionych szminek o matowym wykończeniu. Uważam, że za tą cenę otrzymujemy bardzo dobrą jakość. Szminkę dobrze się nakłada, rozprowadza i długo się utrzymuje. Trzeba tylko uważać z częstym nakładaniem, bo lubi wysuszać usta i już wtedy nie wyglądają dobrze.

Bardzo przyjemna szminka

Szminki to jeden z moich ulubionych elementów makijażu - potrafią w mgnieniu oka zmienić wygląd twarzy i dodać szyku:-)
Chociaż lubię klasyczne formuły w sztyfcie, które mają swój retro urok, to jednak nic nie może się równać trwałości matowej pomadki w płynie.
Szminka Sephora ma przyjemną, gęstą formułę z mocnym pigmentem, wystarczy cieniutka warstwa, by uzyskać kolor jak w opakowaniu - to spora zaleta, nie ma ryzyka zrobienia sobie z ust suchej rodzynki pokrytej skorupą;-)
Szminka zastyga po chwili od nałożenia i trzyma się na ustach jak wżarta - nie rusza jej picie, ani niezbyt duże posiłki, trzeba naprawdę solidnego kotleta, żeby się starła;-)
Ważną zaletą jest to, że formuła nie wysusza ust - nawet po całodziennym noszeniu.
Mam kolor 13 - ładny, neutralny, dość chłodny róż (bardzo fajny dla jasnego i chłodnego typu urody) - i jestem z niego bardzo zadowolona, chętnie zafunduję sobie też jakiś bardziej odlotowy odcień.
Uważam, że cena, jak na jakość tej szminki, jest korzystna.
Ogółem - bardzo fajny kosmetyk!:-)

05 Infinite Rose

Pomadka ma ładny kolor i podkreśla usta w estetyczny sposób.

Nie jest jednak matowa, bardziej metaliczna ale w taki subtelny sposób.

Ma dobre krycie, można dokładać w ciągu dnia.

Ogólnie to jest w porządku, ale nie jest matowa więc nie do końca jestem z niej zadowolona plus lekko się lepi na ustach.

Na pewno dokupię więcej kolorów :)

Kolor który posiadam (01 Always red) to intensywny, krwisty, zimny odcień czerwieni. Aplikator wygodny, można nim dokładnie wyrysować kontur ust. Konsystencja przyjemna, piankowo-musowa. W odczuciu na ustach jest leciutka, niewyczuwalna. Już przy pierwszej warstwie otrzymujemy 100% koloru i krycia. Zastyga na całkowity mat, ale nie w tempie ekspresowym wiec mamy czas aby rozłożyć ją na ustach równomiernie. W ogóle się nie lepi. Podczas dłuższego noszenia maseczki lekko rozmazał się kontur ust, ale dramatu nie było. Pędzelek i odrobina korektora załatwiły sprawę. Picie wytrzymuje bez żadnego uszczerbku, nie pozostawia śladów na szklankach. Lekkie jedzenie również jej nie rusza. Po obiedzie w niewielkim stopniu "zjadła się" od środka, ale bardzo równomiernie. Nie zaczęła się brzydko rolować, grudkować. Ten niewielki ubytek bez problemu poprawiłam delikatną, drugą warstwą. Pomadka przez cały dzień była bardzo komfortowa w noszeniu. Nie tworzy z ust wysuszonego rodzynka i to je wyróżnia na tle innych płynnych matowych pomadek. Moim zdaniem jest to naprawdę świetny kosmetyk.

PRZYJEMNA

Pomadkę kupiłam, ponieważ skusiła mnie swoim kolorem (czerwień). Rzeczywiście pomadka jest kremowa i bardzo nasycona kolorem. Po krótkim czasie zmienia się w satynową.
Bardzo wydajna i bardzo trwała. (uwaga na tłuste jedzonko, wiadomo, że tłuszcz rozpuszcza kosmetyki wodoodporne oraz pomadki tego typu)
Aplikator jest bardzo poręczny i precyzyjny.
Cena jak na pomadkę tego typu też nie jest wysoka
Mogę śmiało powiedzieć, że zakupię także inne kolory

Najlepsza

Kiedyś używałam matowych szminek i ta nie miała sobie równych, miałam kilka kolorów, robiłam sobie ombre, miałam krwistą czerwień, fiolet, róże, pomarańcz i jakieś inne, których już nie pamiętam. Matowe usta przestały mi się podobać, wyglądają dla mnie jak wysuszone rodzynki, więc noszę tylko i wyłącznie nawilżające, błyszczące pomadki, ale gdyby coś mnie naszło, z pewnością bym zakupiła właśnie tę, bo jest po prostu świetna w swojej kategorii.

+nigdy nie miałam wersji mini widocznej na zdjęciu, tylko pełnowymiarowe produkty, ale to bardzo fajnie, że są mini, można mieć więcej, a różnych kolorów, można wrzucić do torebki, same plusy,
+są bardzo transparentne,
+piękne, bardzo żywe, intensywne kolory,
+bardzo ładne, eleganckie opakowanie, zawsze lubiłam kolorówkę Sephory i jej opakowania, takie eleganckie, minimalistyczne, bardzo ładne,
+bardzo wygodny aplikator, pamiętam, że to były moje pierwsze matowe szminki i to nimi uczyłam się dopiero precyzyjnie malować usta, nie jest to trudne, nie trzeba nawet używać konturówki,
+szminka nie do zdarcia, trzyma się absolutnie cały dzień, przetrwa każde jedzenie,
+bardzo ładnie wygląda na ustach, "drogo", luksusowo,
+konsystencja przyjemna, taki mus trochę,
+wbrew pozorom, nie trzeba się jakoś mocno napracować, żeby ją zmyć dowolnym produktem do demakijażu,
+nigdy mi się nie rozmazała, nie przetransferowała,
+/-cena nie jest najniższa, ale jest uzasadniona, jak za tę jakość

Podczas pisania tej recenzji tak mnie naszło, może jak już nie trzeba będzie chodzić w maseczkach to kupię sobie jakiś bardzo mocny kolor, np. bakłażan, ciemny fiolet, żeby mnie było widać aż z kosmosu? Tak mi się teraz zamarzyło.

Wykorzystała: kilka próbek

Na nie

Duży wybór kolorów, bardzo dobra konsystencja w firmie musu i na tym koniec pozytywnych opinii :-( Niestety pomadka niesamowicie wysusza usta, po kilku minutach usta są suche na wiór i do tego intensywny kolor podkreśla wysuszenie :-( Bardzo brzydko to wygląda. Na dodatek do zmywania trzeba używać płynu do kosmetyków wodoodpornych i nieźle się natrzeć :-( nie polecam, moją pomadkę już wyrzuciłam

Trwała - u mnie to podstawa !

Do tej pory byłam ( no i pozostanę dalej) fanką matowych pomadek od Golden Rose. Pomimo trwałości, GD nie daje rady z maseczkami :(
Postanowiłam poszukać czegoś nowego w Sephorze i ekspedientka poleciła mi własnie tę pomadkę.
Konsystencja i zapach do bólu przypominają mi pomadki GD, uważam jednak, że trwałość wypada tutaj lepiej.
Noszę maseczkę, a pomadka nie odbija się na niej.
Myślę, że dokupię sobie jeszcze kilka odcieni. Paleta kolorów jest tak ogromna, ze jest w czym wybierać :)

My L.O.V.E.!

Miał to być odpowiednik Huda Beauty Demi Matte, ale bije na głowę ten inspirujący pierwowzór! Przede wszystkim nie wysusza ust! Ładnie się zjada, świetnie blenduje z innymi kolorami (jeśli chcemy stworzyć efekt ombre na ustach), jest ultra trwała! Fajnie się sprawdza przy konturowaniu na mokro!
Jedyny minus to wycofanie mojego ulubionego odcienia Nude Blush, ale wybaczam!

Tak średnio, bym powiedział

Przemierzając Internet w poszukiwaniu idealnej, przełamanej niebieskim zieleni na usta, trafiłam na odcień 29 - Dark Forest.

FORMUŁA: Pomadka na ustach jest raczej lekka i nie wysusza, co bardzo doceniam, albowiem tego typu produkty najczęściej okropnie mnie denerwują w trakcie noszenia. Niestety, tu się pozytywy w sumie kończą. Nałożenie jej równomiernie, bez prześwitów i smug, jest właściwie niemożliwe. Jeśli nałożę nawet minimalnie więcej niż bardzo cienką warstwę w celu wyrównania koloru lubi się zbierać i robić "wąwozy" przez co znowu uzyskuję odwrotny efekt niż zamierzony ;) No i wykończenie jest nieco kredowe.

TRWAŁOŚĆ: Nie jest jakaś szałowa, raczej nie polecam jedzenia w niej, zdarzało się też, że na szklance z wodą zostawała mi zielona obrączka. Niestety, lubi się zjadać nawet bez jedzenia ;) do tego niezbyt estetycznie.

KOLOR: Kolor w opakowaniu jest przepiękny, dokładnie taki jakiego szukałam! Po aplikacji niestety nieco traci na intensywności, no i jak już wspomniałam, nie jest równomierny.

Bardzo wygodny

Idealny czerwony ❤️ Tak łatwy w użyciu i nakładaniu, że pomalowałam usta pędzelkiem do ust i jak widać wszystko jest idealne. Produkt jest długotrwały. Najlepszą rzeczą w tych pomadkach jest to, że możesz ich używać jako kremowego cienia do powiek lub kremowego różu, masz doskonały wybór kolorów, aby znaleźć swój idealny i ulubiony odcień! Całkowicie w nich zakochana, bardzo polecam ten produkt

Świetne!

Co tu dużo mówić- super szminki w super cenach! Mega dużo kolorów, super wykończenie, trwałośc jak za tę cenę-poprawna. Warte uwagi i przetestowania, zwłaszcza jak Sephora ma promkę na swoje produkty.