Sephora, Cream Lip Stain (Matowa szminka w płynie)

Sephora, Cream Lip Stain (Matowa szminka w płynie)

Bardzo trwała pomadka w wersji płynnej, dzięki wyjątkowej konsystencji, która przechodzi metamorfozę, daje wspaniałe pokrycie: kremowa podczas aplikacji, zmienia się następnie w leciutki woal zapewniający nieskazitelną barwę przez wiele godzin. Aksamitna konsystencja z olejkiem z awokado ewoluuje po nałożeniu, pozostawia na ustach wyłącznie kolor i poczucie komfortu.

w płynie
nawilżające, kryjące
Efekt
matowe

Świetna

Jeden z moich lepszych zakupów. Pomadka jest bardzo trwała, dobrze się nakłada, nie waży się. Nie wysusza ust. Pomadka dostępna jest w wielu kolorach na co dzień i na większe wyjście. Polecam

Ubóstwiam!

Jedne z najlepszych matowych pomadek w mojej kolekcji. Nakładają się tak leciutko! Ja nie mam problemu z wyrysowaniem swoich ust tym aplikatorem - dla mnie jest to wykonalne. Mam odcień 03, 06 i 40. Każdy z nich jest ładnie napigmentowany, równomiernie się nakłada, nie zostawia smug i prześwitów, nie rozmazuje się. Nie zauważyłam też efektu klejenia się ust - zawsze je trochę oblizuje i ten defekt.. znika :) NIe zauwazyłam też, żeby te pomadki podkreślały suchość warg - wygląda wszystko perfekcyjnie. Z łatwością można je poprawić w ciągu dnia, choć i tak dość dobrze się trzymają :)

Sephora cream lip stain

Pomadka nakłada się dobrze, choć aplikator nie umożliwia dokładnego obrysowania ust. Zapach jest delikatny, ale przyjemny. Kojarzy się ze słodkim budyniem :) Z trwałością bywa różnie. Po posiłku znika z ust i wymagana jest "poprawka". Nie wysusza ust, nadaje im gładkość, miękkość. Minusem jak dla mnie jest wuczywalność na ustach i uczucie "klejenia" się warg.

Satynowe wykończenie

Posiadam pomadkę w kolorze 01 jest to odcień jasnej czerwieni.
Opakowanie jest podłużne i smukłe, z łatwością zmieści się w każdej kosmetyczce czy torebce. Aplikator jest długi i poręczny,można precyzyjnie pokryć usta kosmetykiem.
Krycie jest bardzo dobre, już jedna warstwa wystarczy aby całkowicie pokryć pigmentem usta. Po zaschnięciu na ustach pomadka się nie lepi i nie skleja ust. Wykończenie jest jak sama nazwa wskazuje, satynowe.
Pomadka nie rozmazuje się i nie spływa z ust. Jest trwała i równomiernie zjada się z ust, bez nieestetycznych grudek itp.
Cena jest dość przystępna (często można trafić na promocje) a produkt znajdziemy w każdej Sephorze. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, więc każdy znajdzie odcień idealny dla siebie.

Matowe wykończenie i intensywny kolor który nie zmienia się przez długie godziny. Jej zmienna konsystencja, kremowa przy aplikacji, przechodzi w lekką, aksamitną teksturę i pozostawia na ustach intensywny i długotrwały kolor. Do tego jest niezwykle komfortowa na ustach i ma super game kolorystyczną, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ładne maleństwa

Dostałam je jakiś czas temu, ale przyznaje, że choć wypróbowałam wszystkie, tylko kolor czerwony i fuksjowy do mnie pasują i te używam, a dwa pozostałe leżą odłogiem. Konsystencja jest miła, ale mogłyby się ładniej ścierać. Nie lubię kiedy środek jest zjedzony a brzegi nadal widoczne. Wato wypróbować i mieć jedną w torebce na wszelki wypadek, bo nie zajmują dużo miejsca a wzbogacają makijaż.

Chyba najlepsza

Mam mnóstwo matowych pomadek i gdybym miala zostawić sobie jedną to byłaby to chyba Sephora. Bardzo komfortowa na ustach, mega długo się utrzymuje i ladnie się zjada. No i ta kolorystyka... i cena! jak na tą jakość - mega atrakcyjna

Jest nie do zdarcia

Kocham tą pomadkę za jej trwałość i piękny kolor. Mam kolor 13 i jest to fajny nude.
Jeśli już schodzi z ust ,po wielu godzinach to bardzo delikatnie. Nie zostawia brzydkiego konturu dookoła ust.
Trochę szybko się zużywa

Genialna

Napewno jeden z moich faworytów. Jest dobrze napigmentowana, ale również wygodna w aplikacji- nie robi prześwitów, da się idealnie wyrysować kontur ust dzięki precyzyjnemu aplikatorowi. Na ustach wygląda bardzo lekko i gładko, nie wygląda sucho ani ciężko. Nie przenosi się. Jest bardzo trwała. Może lekko wysuszyć usta. Do wyboru jest naprawdę dużo odcieni myśle,że każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym dużym minusem tej pomadki jest jej zapach, który nie jest zbyt przyjemny i utrzymuje się dość długo.

Za tą cenę to 10/10

Serio, za 40 złotych mój absolutny faworyt, kupiłam kiedyś na próbę kolor 13, od tamtego czasu zebrałam wiele innych i żaden mnie nie zawiódł. Kolorystyka mi odpowiada, a serio kolor 13 to o jezusie jakie to jest super. Trwała, nie przenosi się, łatwo się aplikuje bez żadnych konturówek i przy jednym posunięciu ręką.

Komfortowa

Jedne z moich ulubiony, komfortowych w noszeniu, matowych pomadek.
Mają pardzo lejącą się konsystencję, ale jednocześnie jest mocno napigmentowana, więc jedna warstwa w zupełności wystarczy.
Ściera się całkiem nieźle ale przed poprawieniem lepiej zmyć całą i nałożyć jeszcze raz od początku.
Wiadomo, trochę wysusza, ale to nic nowego dla matowych, zastygających pomadek.

Bez rewelacji

Ta szminka tak naprawdę nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Jednak nie można odmówić trwałości i tego że nie wysusza ust. Pod tym względem jest jakościowo bardzo dobra. Niestety mam pewien problem z kolorystyką ciężko mi było znaleźć coś dla siebie i uważam że dużo osób będzie miała z tym problem gdyż kolory są dosyć dziwne. No i ta nieszczęsna cena uważam że troszeczkę za wysoka jak na zwykłą pomadkę.