Tony Moly, Tomatox, Magic White Massage Pack (Maska rozjaśniająca)

Tony Moly, Tomatox, Magic White Massage Pack (Maska rozjaśniająca)

Tomatox to kosmetyk, którego zadaniem jest oczyszczenie, odżywienie oraz rozjaśnienie skóry dzięki zawartymi w składzie ekstraktom z pomidora oraz cytryny. Pomidor opóźnia proces starzenia się skóry. Rezultatem jest młody i zdrowy wygląd skóry bez przebarwień.

klasyczne
mieszana, młoda
rozświetlające, na przebarwienia / wybielające
w słoiku

Działa - rozjaśnia i zamyka pory.

Działa niczym peeling enzymatyczny i odżywcza maseczka.
Skóra jest wyraźnie w lepszej kondycji od razu po zmyciu.
Krótki czas potrzebny na działanie - należy go przestrzegać inaczej może podrażnić.
Nakłada się ten kosmetyk w niewielkiej ilości - niczym krem, więc jest relatywnie wydajna.
Pamiętam, że byłam nią oczarowana. Zazwyczaj używam zastygających na skorupkę glinek - to była miła odmiana.
Pomidor przezabawny. Trochę nie na miejscu w łazience, ale uroku nie sposób mu odmówić.

jestem na tak

maska jest świetna, uwielbiam ją nakładać pod makijaż-twarz jest z jednej strony zmatowiona a z drugiej rozświetlona, gładka, promienna. po jej użyciu makujaż lepiej sie trzyma a twarz sie nie świeci w ciągu dnia. delikatnie wysusza niedoskonałości. konsystencja jest przyjemna, nawet nie zmywa jej sie jej tak ciężko. jedynie opakowanie kiczowate i mało estetyczne.

Pomidorek

Kupiłam tą maskę kiedyś w sephorze na promocji. Skusiło mnie oczywiście ładne opakowanie i marka bo bardzo lubię kosmetyki z tony moly. Maseczka ładnie pachnie, jest wydajna i łatwo się nakłada. Jednak nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia. Jedyne co po niej czułam to średnie nawilżenie. Na pewno nie oczyszczała j nie usuwała przebarwień. Ale w cenie promocyjnej warto kupić.

Uwielbiam

Krem ma biały kolor, ma za zadanie rozjaśnia skórę i opóźnia proces starzenia. Ładnie rozjaśnia przebarwienia i skórę o około jeden odcień. Cieszy mnie również że nawilża i pielęgnuje skórę. Używam go jako maseczkę i zmywam w innym wypadku rano mam lekko podrażniona skórę.

taktaktak

Działanie maseczki widać nawet po pierwszym użyciu. Mam cerę tłustą z niedoskonałościami i skłonnością do przebarwień. Skóra po spłukaniu maseczki jest wyraźnie uspokojona i jakby jaśniejsza. Użycie maseczki tuż przed zrobieniem makijażu sprawia że wygląda on dużo lepiej cały dzień albo wieczór i noc ;) Zdecydowanie warto zainwestować. Maska jest wydajna i ma bardzo fajne opakowanie ze szpatułką.

extra

maseczka do twarzy o działaniu wybielającym. Zawiera naturalny ekstrakt z pomidora, który oczyszcza i orzeźwia skórę. Łagodzi zmiany potrądzikowe i rozjaśnia przebarwienia, ma działanie przeciwutleniające. opóźniac proces starzenia.. wybiela skórę - super dla blizn potradzikowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!. łagodzi podrażnienia oraz działa rozjaśniająco.zmniejsza widoczność przebarwień, a przy regularnym stosowaniu pozwala całkowicie się ich pozbyć. . Maska ma konsystencję białego, aksamitnego kremu. Zaletą jest przyjemny, delikatny zapach.

Zdecydowanie tak!

Maska jest bardzo dobra. Konsystencja dosyć gęsta, chociaż nie ma problemu z nałożeniem jej na twarz. Pięknie pachnie, do tego jest wydajna. Faktycznie lekko rozjaśnia cerę. Opakowanie jest przeurocze. Jedynym minusem może być cena, gdyż maska jest dosyć droga.

Rozjaśnia, ale to tyle

Maseczka faktycznie już po jednej aplikacji rozjaśnia cerę oraz wybiela przebarwienia. Cera po niej jest przyjemna w dotyku, nie podrażnia, nie powoduje zapchania porów itd. Ale naprawdę nie robi nic więcej.

drogi bubel

Maska nie rozjaśnia skóry, piegów ani przebarwień. Do tego cuchnie chemicznym zapachem, przypomina trochę pastę do zębów. Nie robi ze skórą absolutnie nic a na nawet nie nawilża.

Wykorzystała: kilka próbek

Efekt raz dwa cudowna

Oceniam probki : próbka ma sporo produktu i starcza spokojnie na całą buzię. Pachnie ślicznie, tak kwiatowo i delikatnie, powiedziałabym, że neutralnie. Ma biały kolor i lekką konsystencję. Na buzi zastyga w 15-20min i wtedy ją zmywamy. Buzia jest oczyszczona, ale przede wszystkim widać tutaj rozjaśnienie i to już po pierwszej aplikacji. Według mnie maseczka jest delikatna i będzie się nadawać dla wrażliwych cer. Efekt jest natychmiastowy, cudo!

natychmiastowe efekty

Maseczkę Tomatox mam od ponad roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Używam jej 1-2 razy w tygodniu, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy. Efekty użycia maseczki sa widoczne od razu, skóra jest jaśniejsza, bardziej promienna, jest też nawilżona. Dlatego też maseczki używam często przed jakimś wyjściem - w 10 minut mam o wiele lepszą cerę :)
Oczywiście regularne stosowanie maski tez przynosi dobre efekty. Mam wrażenie że maseczka oczyszcza twarz, odkąd ją stosuję mam mniej niedoskonałości i zatkanych porów. Dodatkowym atutem jest opakowanie, pomidor wygląda bardzo ciekawie i jest fajną ozdobą łazienki.

Przyjemne ukojenie

Maseczkę początkowo zakupiłam w formie saszetek (próbek), potem zdecydowałam się na pełnowymiarowe opakowanie. W saszetce znajduje się 2 ml produktu co spokojnie pozwala na pokrycie całej twarzy. Maseczka ma kremową konsystencję i biały kolor. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach, chociaż nie do końca przypomina mi to zapach pomidorów. Maseczkę należy nałożyć, na twarz a następnie delikatnie wmasować. Maseczka zastyga na twarzy, ale nie jest to mocny efekt i bez problemu udaje się ją potem zmyć. Z maseczki jestem bardzo zadowolona, powoduje ukojenie, rozświetlenie. Twarz jest dobrze nawilżona i miękka. Co do efektu rozjaśnienia muszę przyznać, że po kilku użyciach faktycznie można zauważyć efekt rozjaśnienia, ujednolicenia kolorytu.