Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Mask Blush Blond (Maska z jedwabiem do włosów blond)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.60/5

Pojemność 1 000 ml

Stapiz Sleek Line Repair & Shine Mask Blond to maska przeznaczona do włosów blond, siwych i rozjaśnianych. Specjalna formuła zapewnia włosom platynowy odcień. Zawarte proteiny jedwabiu doskonale regenerują zniszczoną strukturę włosa. Maska Stapiz Sleek Line Repair & Shine Mask Blond eliminuje żółty odcień włosa. Efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu.

nabłyszczające, regenerujące, podtrzymujące kolor
zapachowa
z pompką, w słoiku
100 – 250ml, >250ml
Odcienie
jasne
do włosów normalnych, do włosów farbowanych

Jestem naprawdę zachwycona!

Maseczkę poleciła mi moja fryzjerka po rozjaśnianiu, aby utrzymać ładny, pastelowy odcień blondu. Stosowałam ją raz na 2 tygodnie, jednak było to dosyć ruchome, zdarzało się, że częściej. Zostawiałam ją na włosach na około 30 minut, po czym myłam włosy metodą OMO.
+ włosy były gładkie, lejące, błyszczące, nawilżone
+ pastelowy odcień blondu został zachowany, a wręcz pojawiła się subtelna różowa poświata
+ zapach maski jest niesamowity - gum balonowych, który utrzymuje się stosunkowo długo!
+ cena
+ opcja 1l maski jest naprawdę świetna, taki "baniak" jest o wiele bardziej opłacalną opcją

Jedyny minus jaki dostrzegam to dostępność. Nie zauważyłam tej maski w żadnej drogerii stacjonarnej, ani innych sklepach z produktami kosmetycznymi/do włosów, jedynie na allegro.

ściema!

Kupiłam maskę u fryzjerki, licząc że będzie serio dobrym produktem. Le jeny ale się zdziwiłam że można kupić ja w internecie za grosze. Tu już pierwszy minus.
Maska jest w okrągłym opakowaniu, da się wykorzystać wszystko do dna. Z opakowaniem raczej nic się nie dzieje mimo wielu upadków.
Zapach był bardzo ładny ale w ogóle nie trzymał się na wlosach :(
Co do samego działania - raczej nie widziałam żeby jakoś poprawiała kolor moich włosów. Ani to w róż ani w inny kolor. Mocno bałam się przy pierwszym użyciu, później kładłam ja na lepetynie na ile tam mi się chciało. A efektów brak. Włosy po użyciu były bardziej sypkie, ale raczej nie było większych efektów. Nie była też jakaś mocno wydajna, starczyła raptem na kilka razy.
Ogólnie jestem na nie, zapowiadała się serio super a tu klops...

Mieszane odczucia

Jeżeli chodzi o jej kluczowe działanie, czyli nadanie platyny rozjaśnianym włosom sprawdza się średnio, nieznacznie niweluje żółć włosów.

Zdecydowanie wolę płukanki czy szampony dedykowanego temu typowi włosów.

Działanie pielęgnacyjne jest w gruncie rzeczy też srednie, bo to raczej maska upiększająca a nie pielęgnująca włos. Powleka włosy silikonami i jedwabiem, jakiś czas wyglądają nieźle, elastyczne, błyszczące i wygładzone, ale to powierzchowny efekt.

Po kilku godzinach od użycia włosy robią się przyklapnięte co przyśpiesza konieczność ich mycia.

Tu pojawia się paradoks, żeby zniwelować żołty kolor najlepiej dać ją na długość, co przyśpieszy ich przetłuszczanie i oklap..jak dla mnie bez sensu, nie lubię tego efektu.

Ma budyniową konsystecje, świetny cukierkowo - słodki zapach, jest
wydajna..ale nie wiem czy do niej wrócę.

Być może sprawdzi się na grubszych włosach, które obciążone nie mają skłonności do przetłuszczania się.

Nic wspaniałego

Miałam wielkie nadzieję co to tego kosmetyku, niestety się rozczarowałam. Maska bardzo obciążyła moje włosy, chociaż używałam bardzo małej ilości to już na drugi dzień włosy były nieciekawe i wyglądały jak tłuste. Ponadto po wysuszeniu zrobiły się lekko suche i szorstkie, zero miękkości. Niestety moje włosy jej nie polubiły.

Zniszczyła mi włosy!!!

Chyba jeszcze nigdy żadna maska nie zrobiła mi takiej krzywdy... bo albo miała wymierne korzyści albo po prostu nie robiła nic. Natomiast ta maska sprawiła, że włosy stały się tak suche i sztywne, że zaczęły kruszyć się w palcach. Podczas układania na okrągłą szczotkę łamały się na potęgę. Stało się to po 3 albo 4 użyciu, zachwycona za pierwszym razem różową poświatą we włosach zaczęłam używać jej codziennie i to był błąd. Maska nie ma żadnego działania nawilżającego ani odżywczego, to tani toner nadający różowego odcienia. Nie pomogło nawet dodanie kilku dawek olejku ze słodkich migdałów i olejku arganowego.
Jeśli ktoś ma włosy rozjaśnione, zniszczone, suche to ta maska wyrządzi jeszcze większe zło.
Nie polecam.

Niestety nie

Kupiłam zachęcona opinią youtuberki mówiącej że maska nadaję lekko różowy odcień.
Mam bardzo cienkie delikatne, rozjaśniane włosy które momentalnie łapią kolor z wszelkich płukanek itp. Niestety maska nie robi nic. Nie ważne czy trzymam ją 10 kim czy godzinę. Zero zmian. Do tego swędzi mnie głowa w miejscach gdzie maska dotykała skóry plus sam efekt pielęgnacyjny jest niemalże żaden. Lekko spuszone i do tego obciążone i matowe włosy.
Jedyny plus to dostępność i bardzo niska cena.

Nie, nie, nie.

Zachęcona wieloma pochlebnymi recenzjami kupiłam maskę. Mój naturalny kolor to średni blond. Chciałam schłodzić moje pożółkłe refleksy i nadać lekki różowy odcień. Obojętnie czy trzymałam ją 10 minut, 20, czy pół godziny. ŻADNEGO efektu nie było. I w dodatku wyglądały na tłuste, gdzie dobrze je splukalam.
Wracam do mieszania różowej płukanki z Cameleo i maski Kallos.

Co jest ze mną nie tak??!!

Kupiłam maskę po licznych pozytywnych recenzjach by ochłodzić mój pożółkły blond. Nie wiem co ze mną, czy moimi włosami jest nie tak, bo na mnie ona nie działa pozytywnie. Ochłodzenie jest marne, praktycznie zerowe. Bardzo obciąża włosy, mam po niej kilka wiszących smętnie strąków, które w ekspresowym tempie się przetłuszczają. Miałam kiedyś regenerującą maskę z tej firmy i robiła to samo, nawet identycznie pachniała. Sądzę więc, że jest to tamta maska z dodatkiem różu. Najbardziej żółte włosy mam przy skórze głowy i tu obawiam się nałożyć maskę by nie wyglądać jak z tłustymi włosami. Na reszcie włosów tak jak już wspominałam -efekt mizerny. Szkoda wielka. Liczyłam, że i u mnie się sprawdzi. Muszę szukać dalej.

5/5 - świetny chłodny odcień blondu + nawilżenie

Moje włosy:
- suche
- regularnie farbowane na blond poziom 9.
- puszą się

ZALETY:
+ piękny odcień blondu, nie jest siwy! ale zdecydowanie ochłodzony, piękny!
+ nawilżenie 5/5
+ włosy są miękkie
+ włosy są sypkie
+ włosy się super rozczesują
+ nie można przesadzić, nigdy nie miałam siwych lub fioletowych włosów a zdarza mi się trzmyać zamiast 10 min to 30 min :D
+ cena bardzo przyjazna

MINUSY:
- dostępność: musiałam zamówić online

Najlepsza!

Najlepsza maska do włosów blond, rozjaśnianych. W moim przypadku, już po pierwszym użyciu miałam dużo chłodniejszy odcień, wpadający w popiel. Chciałam taki efekt i go uzyskałam właśnie dzięki tej masce. Bardzo łatwo się nakłada, sunie po włosach. Po zmyciu włosy są miękkie, gładkie w dotyku, bardzo łatwo się rozczesują. Ideał :)

super ochładza kolor

To bardzo dobra maska do włosów blond. Nie tylko genialnie ochładza kolor, ale i jako maska do włosów działa! Włosy miękkie, łatwe do rozczesania, wszystko co trzeba suchym włosom po rozjaśnianiu. Ma tylko jedną wadę, jako maska - nie można jej nałożyć na odrosty, bo włosy szybko się przetłuszczą, a tam najbardziej potrzeba korekty koloru. Efekt schłodzenia koloru trzema się średnio 2 mycia.

Petarda!

To już kolejna maska Sleek Line, w której jestem zakochana. Dotychczas do ochładzania koloru używałam maski Joanna Professional, trzymając ją pod czepkiem nawet i godzinę, jednak efekty były zaledwie takie sobie. Tę maskę według zaleceń producenta trzymamy 5 minut pod czepkiem, bądź 10 minut w temperaturze otoczenia. Nauczona doświadczeniem z Joanną, potrzymałam Sleeka na włosach prawie godzinę, a po zmyciu doznałam szoku.. Moje włosy były SIWE! Jaśniuteńkie, prawie że białe. Na szczęście po dwukrotnym umyciu włosów mocniejszym szamponem kolor wrócił 'do normy'.
Teraz nakładam maskę na 5-15 minut, po czym spłukuję. Nie ma mowy o przesuszonych czy puszących się włosach- maska nie dość, że świetnie niweluje żółty odcień, to jeszcze doskonale wygładza i pielęgnuje.
Niewielki minus daję za zapach, bo mimo że na początku wydaje się przyjemny, to po kilku godzinach staje się 'duszący', a czuć go na włosach aż do kolejnego mycia.