Lavea, Mydło lniane

Lavea, Mydło lniane

Zobacz oferty

Robione ręcznie glicerynowe mydło nawilżające na wagę do pielęgnacji ciała o specjalnej recepturze z ekstraktem lnianym, olejkiem rozmarynowym, migdałowym i ekstraktem z pestek grejpfruta. Zawarte w mydle olejki eteryczne posiadają własności terapeutyczne relaksując całe ciało. Mydełko zapewni Ci zdrowy wygląd skóry oraz będzie sprzyjać zachowaniu urody i młodości. Mydełko przeznaczone do skóry suchej, podrażnionej i wrażliwej, a także pomocne przy nadmiernym rogowaceniem naskórka.
Mydło z ekstraktem lnu nie zawiera:
- surowców pochodzących z rafinacji ropy naftowej,
- warsenianów typu Tetrasodium EDTA,
- polietylenoglikoli (PEG),
- silikonów,
- konserwantów typu BHT (butylowany hydroksytoluen),
- konserwantów z grupy parabenów,
- surowców z roślin genetycznie modyfikowanych,
- surowców pochodzenia zwierzęcego.

Naturalna pomarańczka otulona lnem :)

Jestem bardzo czuła na piękne wonie, dlatego mydełko z lnem i pomarańczą skradło moje serce :)
Wytwarza intensywnie kremową pianę apetycznie i słodko pachnącą dojrzałymi pomarańczami- kąpiel w takiej asyście z powodzeniem ukoi wszelkie podrażnienia i podzieli się ze skórą swym czarownym aromatem. Mydło LAVEA z dodatkiem lnu i pomarańczy może poszczycić się również wysoką jakością składników o dobroczynnej aktywności.

Uniwersalność to drugie imię lnianego mydła z pomarańczową nutką, gdyż wszyscy członkowie rodziny mogą go stosować- mamy mogą bez obaw używać mydełka podczas mycia swych małych pociech.

Jak najbardziej przekonało mnie ono do siebie- w swój egzemplarz zaopatrzyłam się w inetrnetowym sklepie e-Fiore, toteż gdybyście mieli chęć je równiez poznać, to w owej ekologicznej mydarni znajdziecie je z pewnością :)

Używam tego produktu od: październik 2012

Ilość zużytych opakowań: 1 ( 100 g )