Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation Mac Factor to wyjątkowy kosmetyk, którego specjalna, potrójna formuła pozwala na zachowanie perfekcyjnej cery przez cały dzień. Jest to płynny podkład, w którego skład wchodzi nie tylko tradycyjny fluid, ale także baza pod makijaż oraz korektor. Jego właściwości pozwalają uzyskać niezwykle trwałe, perfekcyjne wygładzenie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Talc, Dimethicone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Chloride, PEG / PPG-18 / 18 Dimethicone, PVP, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylene/ Methacrylate Copolymer, Trihydroxystearin,Arachidyl Behenate, Methicone, Silica, Sodium Benzoateta, Synthetic Wax,Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone,Hexyl Laurate, Polyglyceryl-4 Isostearateeu, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ethylene Brassylate,Polyethylene, Titanium Dioxide/CI 77891, Iron Oxides / CI 7749, Iron Oxides / CI 77491, Iron Oxides / CI 77499.

fluidy

Na produkt trafiłam za poleceniem koleżanki. Niestety dla mojej twarzy nie okazał się tak idealny, ponieważ zatyka pory i sprawił mi jeszcze większy kłopot z trądzikiem. Sam podkład jest bardzo wydajny, dobrze kryjący i jest najlepiej dobranym podkładem jeśli chodzi o kolor w mojej kosmetyczce. Mimo problemów z trądzikiem, który znikał po dwóch dniach nie używania - polecam przekonać się jak wygląda na własnej skórze.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny efekt, niefajny skład

Sam efekt wizualny, jaki daje podkład, jest naprawdę ładny. Mimo to mam pewne wątpliwości.
Podkład dobrałam sobie w idealnym kolorze. Dodatkowo pięknie, łatwo i szybko się rozprowadza, co daje razem idealne scalenie się z cerą i wtopienie się w nią, prawie, jakbyśmy nie miały na sobie kosmetyku. Nie podrażnia i nie ściąga cery a także nie tworzy efektu "maski", naprawdę naturalnie się prezentuje.
Po aplikacji miałam jednak wrażenie, że bardzo podkreślił mi przesuszoną aktualnie brodę. Wiem, że powinnam się pielęgnacyjnie przygotować przed makijażem, jednak moje inne podkłady aż tak nie podkreślają suchych partii- co więcej, nawet niektóre mają właściwości nawilżające. Podkład daje ładne, matowe wykończenie, jednak dla osób z suchą skórą lub skłonną do przesuszeń może się nie sprawdzić, a w dłuższej perspektywie pogłębić problemy skórne.
U mnie nie wywołał podrażnień, choć nie stosowałam do długo. Moje największe wątpliwości ujawniły się po zerknięciu na skład podkładu. Sporo silikonów, aluminium (którego unikam w każdym kosmetyku), wysuszający alkohol stosunkowo wysoko w składzie (czyżby winowajca efektu podkreślenia suchości?), niefajny konserwant... Nie sięgnę po pełnowymiarowe opakowanie.

Oj Maxiu Maxiu, coś ci nie pykło...

<W Złotej erze Hollywood, jeśli mowa była o makijażu, na ustach gwiazd srebrnego ekranu było tylko jedno nazwisko - Max Factor.> O Maksymilianie Faktorowiczu wie cały świat mody i urody - zdobywca statuetki Oskara, charakteryzator największych gwiazd srebrnego ekranu, bohater zwykłych Pań. Dzięki jego produktom zwykła pani, mogła się poczuć jak milion dolców. To niech mi ktoś teraz ładnie i treściwie wyjaśni jak to jest, że firma znana na całym świecie, może stożyć tak okropny bubel jakim jest Facefinity All Day Flawless 3in1 Foundation ?!
Faktem jest, że podkład może poszczycić się szeroką gamą kolorystyczną i niemożliwością jest, by jakaś Pani nie odnalazała dla siebie idealnego odcienia, no ale na litość... nie nazywajmy go podkładem idealnym...
* Trwałość bazy pod makijaż - bzdura i dyrdymały w sprayu, jeśli baza ma tylko trwałość 3 godzin, po czym znika, migruje, robi plamy, włazi w zmarszczuchy i świeci się jak... na wiosnę, to ja bardzo mocno gratuluję polotu i trwałości
* Kryjący efekt korektora - po części można się pokusić o słuszność tego stwierdzenia, podkład daje satysfakcjonujące krycie, które można bez problemu stopniować. Ten podpunkt możemy zahaczyć na plus.
* Pozwala osiągnąć trwały i nieskazitelny wygląd - mniej więcej tak do 3 godzin, później go lepiej zmaż (no chyba, że efekt ociekającej babki piaskowej jest dla Ciebie sexi mniam)
* Formuła podkładu jest odporna na ścieranie i błyszczenie - o nie nie nie nie nie nie, co to to nie! Formuła NIE jest odporna na ścieranie i NIE jest odporna na błyszczenie.
* Idealnie stapia się ze skórą - to też możemy uznać za tą lepszą stronę mocy podkładu. Ma szeroką gamę kolorystyczną i przyjemną konsystencję, gdzie naprawdę ciężko jest zrobić sobie nim kolorystyczną krzywdę.
* Przebadany dermatologicznie, nie zatyka porów - to ciekawe dlaczego mnie po nim wysypało...
Jestem przeogromnie rozczarowana podkładem Facefinity All Day Flawless 3in1, ponieważ liczyłam na naprawdę wysoką jakość produktów od Max Factor, a w zamian otrzymałam kolejny bubel z krzykliwą reklamą.
Dużym plusem jest zamknięcie podkładu w szklaną przezroczystą buteleczkę z dozownikiem podającym treściwą ilość produktu. Niestety cena nie jest adekwatna do jakości podkładu, nawet kiedy jest na promocji. Szkoda, że nie pykło...

Mój faworyt!

Nie znalazłam lepszego podkładu dla mojej cery! Do żadnego innego nie mogę się przekonać, jak do tego. Nie daje efektu maski, przez co cera wygląda bardzo świeżo. Ma bardzo dobre krycie, więc nie trzeba dużo nakładać, co za tym idzie-jest bardzo wydajny.
Używam podkładu w odcieniu Beige lub Sand.

Niestety nie...

Niestety pomimo kilku prób kompletnie nie mogę dobrać odcienia do swojej cery. Fakt, że podkład stapia się w jakimś stopniu z cerą, ale niestety u mnie nie wyglądało to dobrze, gdyż twarz bardzo szybko zaczynała się świecić. Jak dla mnie zbyt mało naturalny efekt.

Bardzo fajny podkład

Kupiłam ten podkład przez przypadek, po prostu potrzebowałam jakiegoś a on akurat bym w promocji. Od tamtej pory używam już 3 opakowanie! Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, dobrze kryje, ale nie jest to efekt maski. Jedyny minus to dobór koloru. Za pierwszym razem wybrałam za ciemny, więc czekał do lata. Za drugim razem już wiedziałam że trzeba wziąć jaśniejszy i jestem zadowolona. Zdarzyło mi się też, że przy nałożeniu grubej warstwy i wyjściu na pełne słońce w gorący dzień utlenił się i zrobił pomarańczowy. Jednak przez jakieś 1,5 roku użytkowania zrobiło mi się to tylko 2 razy, więc możliwe jest że była to wina innego kremu lub pudru.

Okej

Podkład ma fajną konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy. Współgra z każdym pudrem i korektorem. Nie maże się, fajnie wygląda na twarzy. Jednakże zauważyłam, że lekko w niektórych miejscach ją wysusza.

Mieszane uczucia

Kupiłam w promocji w Rossmannie, bez wcześniejszego sprawdzania opinii o nim. Kolor warm almond 45, odpowiada mniej więcej odcieniowi Revlon colorstay 180. Ładnie wtapia się w skórę i nie pozostawia tłustego filmu. Krycie zaskoczyło mnie na plus, ponieważ nie spodziewałam się niczego spektakularnego. Od razu po pomalowaniu wygląda ładnie, jednak jego trwałość jest średnia i po 12h na twarzy mało produktu zostaje do zmycia na waciku. Stosuje go więc kiedy nie zależy mi na tym, zeby utrzymał się długo na twarzy.

Bardzo zadowolona

Jestem naprawdę szczęśliwa, że wypróbowałam ten podkład. Uważam, że jest świetny, ma bardzo dobre krycie nawet przy małej ilości produktu. Jest jednak gesty i na pierwszy rzut oka ciężki - co może nie pasować niektórym. Jednak po nałożeniu na twarz nie odczuwa się tego a makijaż utrzymuje się cały dzień

Kupiłam ten podkład w Hebe z czystej ciekawości w odcieniu 45Warm Almond, od x czasu zawszę kupuję bourjois healthy mix ale, że akurat była promocja na Max factora to wzięłam do przetestowania ten i.........
uwielbiam go!!

Jest okej

Na ten moment mój ulubiony, lecz nadal szukam swojego numeru jeden.
Po zabezpieczeniu pudrem nawet dobrze się utrzymuje na twarzy, chociaż zdarza się, że zetrze się na nosie czy brodzie, nie wygląda to wtedy zbyt estetycznie i wymaga poprawki. Pomimo tego uważam, że w porównaniu z innymi podkładami, których używałam trwałość tego jest w porządku (okej, ale bez szału).
Kolor- żaden inny podkład nie komponował się kolorystycznie z moją cerą jak ten. Używam koloru Nude 47 i wygląda bardzo naturalnie.
Ma swoje zalety i wady, lecz póki co jest moim ulubionym podkładem.
Uważam jednak, że cena w drogeriach stacjonarnych jest zbyt wysoka jak na taki produkt, dlatego kupuję go na promocji, lub przez internet, wtedy jestem w stanie polecić go chociaż do wypróbowania.

Najlepszy na ten moment;)

Podkład kupiony za poleceniem koleżanki na promocji w Rossmann. Na tą chwilę jest to najlepszy podkład jaki się u mnie sprawdza. Krycie ma dość dobre, w połączeniu z korektorem efekt jest bardzo fajny;) Nawet w upalne dni ,,nie spływa z twarzy". Rozprowadza się go bez problemu i nie zostawia plam. Do tego jest dość wydajny, wystarcza kilka kropel i makijaż gotowy;)