Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Pojemność 3,5 g

Rouge Edition to nowa koncepcja blasku! 1/4 pigmentów zawiera cząsteczki odbijające światło. Wibrujące kolory zapewniają perfekcyjnie krycie i blask. Tekstura pomadki jest zadziwiająco gładka, wzbogacona o wyciąg z płatków orchidei - idealnie się rozprowadza i zapewnia komfort aplikacji. Dostępna w 3 grupach kolorystycznych.

Nie wysusza

Używałam jej dość dawno, teraz powróciłam. Jest fajnym kompromisem między całkowicie matową pomadką a błyszczykiem. Nie wysusza ust co mnie najbardziej cieszy. Powiedziałabym nawet, że lekko je nawilża, przy czym zachowuje swoją matowość. Kolor ciekawy, ale ten na pudełku jest oczywiście bardziej zachęcający. Pomadka jest dobrym produktem na co dzień, fajnie podkreśla usta i nie jest wymagająca do równomiernego nakładania.

Polecam!

Szminka ma intensywny kolor i to jest ogromny plus, dodatkowo fajnie nawilża usta. Jest trwała, ale w przypadku jedzenia czy picia niestety przegrywa. Bardzo się odbija.

Super pomadka

Pomadkę miałam w pięknym kolorze brudnego różu. Była komfortowa na ustach do tego pięknie wyglądała i nie przesuszala ust. Piękne opakowanie. Jedynym minusem była jej trwałość ale nie jest to pomadka matowa i nie zastygała na ustach wiec nie oczekiwałam ze będzie się utrzymać. Ale i tak polecam jedynym minusem cena w drogeri.

Taka w sam raz

Mam dwie te szminki w odcieniu 13 i 15, bardzo ładne czerwienie, jaśniejszą i ciemniejszą. Szminki są trwałe, wydajne, ale to co najważniejsze nie wysuszają mi ust, nie powodują ściągnięcia. Cena nie jest niska, ale da się je zdobyć w promocjach. Mają bardzo ładne, wygodne opakowanie. Jednym słowem często goszczą w mojej kosmetyczce.

Bardzo fajna

Do niedawna była to jedna z moich ulubionych pomadek, jeszcze zanim pomadki w płynie zdominowały rynek beauty. Nadal lubię czasem wrócić do tych pomadek, mają piękne kolory i świetnie wyglają na ustach.
Mają lekką, kremową konsystencję i jest to miła odskocznia od wszystkiego co matowe.
W miarę równomiernie się zjada, nie roluje się na ustach,u mnie nie podkreślała suchych skórek. Jest całkiem trwała.
Bardzo fajna pomadka.

nawilża i kryje

Szminka jest niezwykle miękka i przyjemnie rozprowadza się po ustach. Kolor dobrze kryje wargi. Szminka nie rozmazuje się i długo utrzymuje się na ustach. Co najważniejsze dla mnie nie wysusza ust na wiór i nie ściąga ich. Usta sprawiają wrażenie nawilżonych i soczystych. Do tego usta mają lekki efekt wet lips co mi się podoba. Jestem zachwycona tą szminką, mam rose neon i fraise.

Bardzo ją lubię

Wyhaczyłam kilka sztuk na wyprzedaży w mojej ulubionej drogerii. I kocham je wszystkie. Po pierwsze mają bardzo piękne kolorki. Szminka jest delikatnie nawilżająca, lekka, nie rozmazuje się. Może nie jest zbyt trwała ale najważniejsze dla mnie, że nie wysusza ust. Ma bardzo eleganckie opakowanie. Szkoda, że tak ciężko ją znaleźć w drogeriach.

Spodziewałam się cudów- wielkie rozczarowanie

Mam odcień nr17 ROSE MILLESIME. Pomadkę kupiłam z wielką nadzieją na trwałość, piękny kolor i delikatne nawilżenie. Niestety zawiodłam się we wszystkich tych aspektach.
Pomadka jest wydajna, ale chyba tylko przez to, że nie używałam jej cały czas. Potwornie wysuszała mi usta, przez co musiałam przeplatać ją z pomadką nawilżającą i kremem.
Szybko znika z ust. Już po 40 min musze poprawiać makijaż mimo, że nie żuję gumy, nie jem, nie mówię. Pomadka zaraz po nałożeniu ma delikatny satynowy odcień co mi się nie podoba i odbiega od tego co widzimy na wzorniku. Później natomiast zmienia się w bardziej naturalny odcień. Pomadka nie trzyma się linii ust. Ale też nie roluje się w kąciakach.
Ogólnie za tą cenę można mieć coś innego w przypadku pomadek.

Jestem pod wrażeniem :)

W przeciwieństwie do swojej płynnej następczyni z dodatkiem "velvet" (obszerna skarga na stronie w.w pomadki) pomadka bardzo mi sie sprawdziła. Mało tego, że jest miła dla oka, ładnie szminkowo pachnie, to jest trwała jak na pomadkę o działaniu nawilżającym. Kolor mi się trochę nie zgadza (31 beige shooting) jest zbyt różowa jak na beż :D jestem w stanie to jednak wybaczyć, bo i tak ma ładny kolor :) opakowanie eleganckie, z dobrej jakości plastiku, nie pęka. Mało tego widać na nim, jaki szminka ma kolor. Co najważniejsze produkt się nie wylewa, nie emigruje po twarzy. Szminka na ustach przeżyła obiad i drinka. Nie rozmazała się, ani nie zjadła do zmycia makijażu :) ubolewam nad tym, że jest ciężko dostępna... musiałam zamówić przez internet...

Bardzo przyjemna

Kupiłam ją, aby mieć taką codzienną pomadkę o naturalnym kolorze, która nie wysusza ust. I znalazłam bardzo dobrą kandydatkę. Mam ją w przydymionym różu, więc jest idealną na co dzień. Co jakiś czas muszę aplikować ją ponownie, ale nie przeszkadza mi to. Ma naprawdę ładny zapach i nieźle prezentuje się na ustach. Jest przyjemna do noszenia, niemalże jej nie czuć. Bardzo wygodna i warta przetestowania. :)

Masakra niekontrolowana

Posiadam odcień 13 rouge jet set, czyli taki intensywno czerwony. Chciałam mieć bowiem jedną bombową czerwoną szminkę do zadań specjalnych. Tymczasem jest masakra.
Szminka jest wszędzie- na zębach, na ubraniu, na przyjaciołach, którzy lekko cię dotkną. Wychodzi poza linie ust, rozmazuje się, jest nietrwała, mimo nakładania pędzelkiem przy użyciu konturówki.
Bardzo wysusza również usta.

Bomba

Wyhaczyłam ją w Tk Maxx'ie za 17 zł. Mój odcień to 41 Pink Catwalk. Fantastycznie się ją nakłada, jak masełko, trudno pomalować nią usta krzywo. Efekt, który pozostawia jest delikatnie błyszczący, nie jest to szminka matowa, ale też nie chamsko świecąca, taka satynowa. Wydaje się być trochę nawilżająca. Kolor jest piękny i intensywny. Jest dość trwała, mam wrażenie, że się nie ściera tylko blednie :P Dodaje mi dużo pewności siebie, bo jest mocna, ale równocześnie nie mam obaw, że się brzydko zetrze w ciągu dnia. Na pewno będę ją mocno eksploatować w najbliższym czasie :D