Clinique, Stay Perfect Compact Makeup (Podkład w kompakcie; cera normalna, mieszana, tłusta)

Lekki, beztłuszczowy podkład matujący typu 2 w 1. Zapewnia długotrwały efekt zmatowienia cery. Średniokryjący, wygładza drobne zmarszczki, wyrównuje koloryt cery, zapewniając świeże, perfekcyjne i naturalnie matowe wykończenie. Wodoodporny, odporny na wilgoć. Zawiera antyoksydanty i wyłącznie mineralne filtry przeciwsłoneczne SPF 15. Niekomedogenny i bezzapachowy. Dostępny w 6 odcieniach. Puderniczka do kupienia osobno.

Cena: 16,5 euro za wkład bez puderniczki

Może być

Dobry podkład. Niezbyt kryjący. Matujący, ale latem za mało. Nie widać go na buzi, wygląda naturalnie.Nic nadzwyczajnego, drugi raz nie kupię.Ilość zużytych opakowań: jedno

średni

A ja miałam polską wersję, może dlatego byłam średnio zadowolona. Miałam go bardzo dawno, pamiętam tyle, że dobrze się rozprowadzał, trochę wchodził w zmarszczki mimiczne, średnio krył i dobrze matował. Ale nie kupiłam go po raz drugi, bo jest za drogi w stosunku do jakości i pojemności, i to podkreślanie zmarszczek... Poza tym oprócz podkładu (80zł) trzeba dokupić pudełko (20zł), bo inaczej jest mało wygodnie.<BR> <BR>

Oceniam na 4.00

jak dla mnie po prostu dobry podklad:)ale wiem juz na pewno ze nigdy nie kupie juz go w Polsce , az tak duza roznica w jakosci zostawia wiele do zyczenia:((