John Frieda, Full Repair, Deep Conditioner (Maska do zniszczonych włosów)

John Frieda, Full Repair, Deep Conditioner (Maska do zniszczonych włosów)

Głęboko odżywcza formuła z lekkim olejkiem z Inca Inchi, wnika głęboko we włosy, regeneruje, pozostawia uczucie gładkości i zdrowych oraz zmniejsza ich łamliwość. Zniszczone włosy zyskują objętość i jedwabistą miękkość. Sposób użycia: Umyć włosy szamponem Full Repair Full Body, nałożyć odżywkę, rozprowadzić grzebieniem i pozostawić na 2-5 minut aby głęboko wniknęła we włosy. dokładnie spłukać. Produkt bezpieczny dla włosów farbowanych i poddanych zabiegom chemicznym.

regenerujące, wygładzające, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów bez objętości
w słoiku

Znakomita

W krótkim czasie poprawiła kondycję i wygląd sfatygowanych po zimie włosów. Przywróciła im elastyczność, gładkość i połysk. Stały się miękkie, aksamitne w dotyku i podatne na stylizację. Ładnie się układają, nie puszą, bezproblemowo rozczesują.
Maska jest odpowiednio gęsta, łatwo się rozprowadza i spłukuje. Działa ekspresowo, wystarczą 3 minuty, by cieszyć się efektem zdrowych, błyszczących w słońcu włosów.
Piękny zapach i wygodne opakowanie to dodatkowe atuty. Zdecydowanie warta ceny.

Fajna ;)

Maska ta jest bardzo wydajna pomimo swojej niskiej pojemności, ma fajny zapach, jest dosyc droga i rzadko na promocji.
Włosy są po niej miekkie, łatwo się rozczesuja, nie ma puchu ani nic z tych rzeczy. Uzywalam jej jak chciałam mieć pewność ze moje włosy będą dobrze wyglądały.
Nakladalam ja na 2 minuty, 5 i 10 i w każdej kombinacji działala podobnie.

Świetna!

Maska została mi polecona przez fryzjerkę. Po farbowaniu, dekoloryzacji, rozjaśnianiu i codziennym prostowaniu moje włosy były strasznie zniszczone. Nie miałam nic do stracenia, więc zakupiłam maskę.
Na początku cena maski trochę mnie zniechęciła, ale dla włosów wszystko. Nie wierzyłam, że maska może tyle zdziałać na włosach! Bardzo polubiłam tę maskę i na pewno będę do niej wracać.

Zalety:
-włosy miękkie i lśniące;
-ładny zapach;
-wygodne opakowanie;
-włosy wracają do życia;

Wada jest tylko jedna, a mianowicie cena. 39 zł za opakowanie to trochę dużo.

Polecam! :)

Przyzwoita

Pachnąca i nawilżająca maska w ładnym i wygodnym w użytkowaniu opakowaniu.
Nie mam jej nic do zarzucenia.
Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta.
Z pewnością jeszcze po nią sięgnę.
Mam gęste i grube włosy,maseczkę nakładałam 1 raz w tyg. w sporej ilości-wystarczyła mi na 2 i pół miesiąca.
Nie obciąża włosów i nie przetłuszcza ich.
Nie powoduje swędzenia skóry.
Wygładza,nabłyszcza i regeneruje-co zauważalne jest po całej 2 mies.kuracji.
Troszkę zbyt droga w regularnej cenie.
Myślę,że warta jest 4 gwiazdek:)
Watra wypróbowania.

Używam tego produktu od: 2 i pół mies.

fajna

Ładnie pachnie, dość dobrze nawilża włosy, mam wrażenie, że mniej się puszą i są bardziej przyjemne w dotyku. Trzeba ją jednak potrzymać z te 10 minut , bo zauważyłam, że gdy spłukuję szybciej efekt jest zdecydowanie gorszy. No i warto aby nałożyć ją faktycznie tak jak jest na opakowaniu napisane na całe włosy i najlepiej rozczesać, bo wtedy efekt też jest lepszy

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

nawet lubie

Kupiłam go po raz pierwszy na promocji za 25zł.Lubie produkty z John Frieda,mam włosy puszące sie i suche,które ciężko rozczesać.

Plusy:
-włosy są miękkie po użyciu tej maski
-ciut łatwiej mi idzie rozczesywanie ale jednak nie tak bardzo jakbym to chciała
-włosy troche sie zaczęły sie mniej puszyć

Minusy:
-cena,dosyć wysoka 38zł normalnie
-mała ilość w opakowaniu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Nic specjalnego:(

Mam włosy farbowane,nieco zniszczone,suche na końcach,puszące się,ogólnie w dosyć kiepskiej kondycji.Szukałam czegoś co doda natychmiastowo moim włosom blasku i powera.W naszych drogeriach nie ma zbyt dużego wyboru tego rodzaju specyfików i wśród skromnych propozycji wyszukałam tą oto maskę.Kupiłam ją w jakiejś promocji 3 za 12funtów,dobierając do niej również inne kosmetyki.Normalnie kosztuje ok 6 funtów,co jak za tą pojemność nie jest wcale tak mało.Niestety nie widzę na moich włosach jakichś oszałamiających rezultatów:( Tak naprawdę efekt jak po najzwyklejszej odżywce za funta np herbal essence czy gliss kur.Żadnego doglębnego odżywienia nie zauważyłam niestety:( Włosy co prawda są miększe i bardziej lśniące,ale to cały efekt.Do tego produkt koszmarnie nie wydajny.Starczył na może 4-5 użyć! Nie polecam..

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna

Nie powala

Maska powinna być super ale nie była, jest droga, za droga, ja kupilam w promocji za 20zł ale nie była tego warta. Włosy po niej jak spłukuje maskę sa baaardzo miękkie to prawda w 100%, mają połysk ale nie są nawilżone, elektryzują sie nawet latem po zastosowaniu tej maski... Mimo, że zmiękcza włosy, nie rozczesuja się zbyt łatwo. Jeśli chodzi o odżywienie i regeneracje nie zauważyła spektakularnych i łdugotrwałych efektów, generalnie nie powala. Bardzo średnia pod tym względem. Zapach niemiły, opakowa nawet niezłe.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Skuteczna i wydajna.

Używam tej maski od niedawna, natomiast nie mogę na nią narzekać. Włosy są miękkie, puszyste i niesamowicie pachną. Dodam tylko, że zaczęłam ją stosować po dekoloryzacji a więc po zabiegu, który znacznie osłabia włosy. Pierwszego dnia nie spodziewałam się wielkiego efektu, włosy były dość szorstkie w dotyku. Po trzecim dniu stosowania widać znaczącą poprawę :) Polecam wszystkim.
Minus: Jak dla mnie cena.
Plus: Niesamowity zapach!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

MASAKRA!

Najgorsza maseczka do włosów, jaką kiedykolwiek używałam. Potrzebaowałam produktu, który spowoduje, że moje suche włosy odzyskają witalność, a tu totalna klapa. Według mnie produkt nie ma plusów, więc minusy są następujace:
- strasznie niewydajna - konsystencja bardzo lejąca, strasznie wydobywa się ją z opakowania,
- nie nawilża suchych włosów,
- nie odżywia,
- nie powoduje nic,
- nawet nie powoduje tego, że włosy można łatwiej rozczesać,
- nieadekwatna cena do jakości.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: stosowałam przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

cudeńko!

Bardzo lubię tą maseczkę, mam włosy z baleyagem a więc farbowane i włosy są po niej cudne: mięciutkie, sypkie, sprężyste, lśniące a jak pachną! Świetnie się rozczesują i są wspaniale nawilżone. Cena jest wysoka ale często można kupić w Rossmanie w promocji. Może maska nie jest bardzo wydajna (pojemność to zaledwie 150ml ) ale naprawdę warto, gorąco polecam! Porównałabym ją z Vitamino Color Loreala tylko że jest lepsza.