Original Source, Orange & Liquorice, Showe Gel (Żel pod prysznic o zapachu świeżej pomarańczy z lukrecją)

Żel pod prysznic Orange & Liquorice Original Source ma wszystko: nierutynowe wdzianko na mróz, kolor na szarugę oraz intensywny zapach świeżej pomarańczy z lukrecją na poprawę nastroju.
Edycja sezonowa - zima 2012/2013.

zapachowa
w tubie
w żelu
100 – 250ml

Owocowy słodziak

Żel ma dość rzadką konsystencję, ale pomimo tego bardzo dobrze się pieni. Nie wysusza ciała, ani go nie podrażnia. Ma bardzo przyjemny, owocowo- słodki zapach. Butelka ma fajny kształt, dzięki któremu nie ma problemu z wydobyciem reszty produktu. Podoba mi się też sam design opakowania i kolor produktu.

Nie zauroczyl mnie..m

ŻEL dostałam od koleżanki w prezencie, niestety nie zauroczyl mnie.
Po 1 nie podarował mi zapach, lubię pomarańcze Ale ten jakoś tak dziwacznie pachniał
Po umyciu się żelem miałam wrażenie wysuszonej skóry, nie podraznia mnie I nie uczula Ale wysusza czego nienawidzę. Moja skóra domagała się nawilzenia!
Czułam się świeżo, miałam wrażenie że moja skóra jest głęboko odswiezona aczkolwiek to nie to. Od żelu pod prysznic wymagam by nie wysuszal to dla mnie podstawa. Do wydajności też się można przyczepić, jak dla mnie mało wydajny. Nie lubię marnować kosmetyków ani jedzenia dlatego zuzylam go do końca... ale juz naprawdę niechetnie.
Na pewno już do niego nie wrócę, chociaż tej marki absolutnie nie skreślam, jak wspominalam uwielbiam testowac A potem wracac do swoich ulubieńców więc chce iść drugą szansę tej marce :)

Typowo zimowy

Pomarańczowe zapachy wybieram raczej na zimę, kojarzą mi się jakoś z tą porą roku. Jak wszystkie żele z tej serii mają kiepskie opakowanie, nie cierpię kosmetyków z otwarciem u dołu. Konsystencja jest mocno gęstawa, co przekłada się na średnią wydajność. Sam żel jest typowym żelem, myje i nic więcej. Nie nawilża, nie czuję żeby jakoś wygładzał skóry. Na pewno nie uczula i nie podrażnia, mnie też nie wysuszył. Zapach czuć tylko w chwili kąpania się, nie zostaje na ciele.

O tak!

Pomijając super zapachy, którymi oczarowała mnie cała seria, to nie są jakieś wybitne kosmetyki. Taki żel jak żel, w dodatku nawet niezbyt tani. Ale za zapach dałabym się pokroić! ;) Pomarańcza pachnie super świeżo i orzeźwiająco, a lukrecja dodaje słodkości, ale też takiego "pazura" w tym zapachu. Dla mnie bomba!

Plusy:
+fantastyczny i oryginalny owocowy zapach, dosyć słodki
+wygodne i ładne opakowanie

Minusy:
-niewydajne
-słabo się pieni
-uroczy zapach niestety zupełnie nie zostaje na skórze
-zbyt płynny

Jeśli chodzi o wpływ na skórę, to jest neutralny: nie wysusza jakoś specjalnie, ale też nie nawilża.
Co pewien czas kupuję ten żel dla zapachowej przyjemności, ale na więcej niż 4 gwiazdki chyba nie zasłużył ;)

ulubiony zapach

Generalnie bardzo lubię żele Original Source - mają fajną konsystencję, dają miękką pianę, nie przesuszają skóry. No i mają najlepszą gamę zapachową ever ;) moi ulubieńcy to malina z wanilią, mango z makadamią i największy - pomarańcza z lukrecją. ten zapach chyba nigdy mi się nie znudzi - straciłam już rachubę, ile razy kupiłam ten żel.
Fajne i wygodne opakowania, niestandardowe teksty na etykietach - niby drobiazgi, ale również wpływają pozytywnie na całościowy odbiór tych żeli ;) Na pewno będę do nich wracać jeszcze wiele razy!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: już przzestałam liczyć, na pewno kilkanaście :)

oryginalny zapach

Żel pod prysznic o niecodziennym zapachu.
Wyróżniające się opakowanie zachęca do wypróbowania. Przyjemna konsystencja, ładny kolor, praktyczny i przydatny, bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Ale najważniejszy jest zapach - niespotykany, pomarańczowy, z domieszką lukrecji - mniej owocowy, bardziej zimowy, świąteczny. mimo to energetyzujący.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Michałki pomarańczowe.

Ten wariant zapachowy to jeden z niewielu, który chciałabym zachować na dłużej i jakież było moje zadowolenie, gdy producent postanowił wydawać go w ofercie regularnej - już nie w sweterkowym, zimowym "ubraniu" a w klasycznej formie :jupi:

Żel pachnie jak Michałki pomarańczowe - dla mnie bomba! Tak realistyczny, że chciałoby się go zjeść :slina: Lukrecji nie lubię, ale tutaj w ogóle jej nie czuję. Zapach doskonały nie tylko zimą, choć taka dawka słodkości zimą podoba mi się najbardziej. Na skórze utrzymuje się jedynie przez moment, a szkoda, bo z chęcią zatrzymałabym go na dłużej.

Żel jest dość gęsty, bardziej kremowy niż galaretowaty, nie przecieka przez palce ani nie wycieka z opakowania. Jak to u OS dobrze się pieni, tutaj piana jest delikatna, ale nie znika w okamgnieniu.
Dużych właściwości pielęgnacyjnych nie ma, ale żel ma przede wszystkim dobrze oczyszczać i tu OS się sprawdza doskonale. Ważne jest dla mnie, że nie wysusza skóry ani nie wywołuje podrażnień.

Opakowanie wygodne, poręczne, nie wyślizguje się z rąk, do tego dobrze się otwiera i zamyka mokrą dłonią.

Z przyjemnością wrócę do tej wersji zapachowej!

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Ciekawy zapach

Fajny umilacz na zimę-pomarańcza z lukrecją i choć za samą lukrecją nie przepadam, to ten zapach bardzo mi się spodobał.
Żel troszkę słabo jak dla mnie się pienił, ale był dość wydajny. Bardzo przypadła mi też szata graficzna tej limitowanki.
Nie kupię ponownie tylko dlatego, że już go nie ma w ofercie.

Używam tego produktu od: zużyłam kilka miesięcy temu

Jeden z moich ulubionych Originali :D

Kocham słodziaki a ten jest mi wyjątkowo słodki :) ! Zapach jest obłędny i niezastąpiony jesienią i zimą. Konsystencja jest bardziej płynna niż galaretkowa co mnie osobiście bardziej odpowiada gdyż jest przez to wydajniejszy. Opakowanie i kolor standardowe- dla mnie również plus. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5 opakowań

Ogromna miłość :D

Kocham ten zapach jest idealny na zimę. Gdy ta limitowana edycja była dostępna w drogeriach zawsze nie było tego żelu. Szata graficzna jest cudowna od razu czuje świąteczny klimat i bardzo się cieszę, że ten zapach jest dostępny w regularnej sprzedaży :)

Raczej we lato nie będę go używać jest zdecydowanie zbyt słodki i ciężki, będzie czekać do późnej jesieni :)

plusy
+ dostępność (są nawet w biedronce),
+ zapach (kocham),
+ cena (zawsze kupuje na promocji jest taniej),
+ produkt wegański (super)
+ poręczne opakowanie.

minusy
- wydajność (jest gęsty),
- zatyczka (kiedyś koreczek był silikonowy),
- może wysuszać (choć ja czegoś takiego nie zauważyłam ale wiele osób się na to skarży)
- zapach nie utrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: opakowanie starcza na 2-3 tygodnie (nie używam regularnie)
Ilość zużytych opakowań: cztery

Kolejny umilacz zimy

Porwał mnie zapach, nic nowego :)
Standardowe u mnie minusy OS to:
-mało wydajne
-niemal zawsze nieco marnuję przy myciu, bo lubia "uciekać" z dłoni
-jeżeli temperatura w pomieszczenu jest chłodniejsza to ich konsystencja tobi się galaretowata, a wtedy to dopiero się marnuje!
Dodatkowym minusem w wersji sezonowej jest brak silikonowego korka w nakrętce tj. dozownika.

Zapach słodki, apetyczny i bardzo przyejmny.

Używam tego produktu od: przeszło roku
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

MMM.....

Ten zapach..... rewelacja. Przyjemny do kąpieli. Nie pieni się mocno co u mnie jest plusem. Ma dobrą konsystencję. Jest bardzo wydajny.
Nie jest też jakoś specjalnie drogi.

Wszystko na duży plus! :)

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/3