Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Nivea, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu (nowa wersja)

Delikatnie i efektywnie usuwa nawet najbardziej trwały makijaż oraz tusz. Chroni delikatne okolice oczu i pielęgnuje rzęsy. Wzbogacony w ekstrakt z bławatka.

Za tłusty..

Płyn faktycznie zmywa mocny i wodoodporny makijaż, jest na tyle mocny że nie trzeba pocierac wacikiem powieki. I to by było na tyle plusów. Niestety dla mnie jest zbyt tłusty, film który zostawia bardzo ciężko się zmywa i nie zauważyłam działania pielęgnacyjnego. Mimo dobrego działania nie wrócę do niego.

Taaaaki sobie

Niby produkt jest ok, ale spodziewałam się większego wow. To prawda, że radzi sobie z większym i wodoodpornym makijażem oczu i nie trzeba trzeć, żeby go zmyć, jednak przez chwilę po jego użyciu widzę wszystko jak przez mgłę i zostawia tłusty film! Bardzo szybko się kończy i moim zdaniem nie jest wart swojej ceny.

Może być

Obecnie nie używam wodoodpornego tuszu do rzęs, ale ówcześnie często go kupowałam i miałam wielokrotne kłopoty ze zmywaniem go, aż siostra poleciła mi ten dwufazowy micelarny płyn, który da sobie radę z każdymi produktami.
Kiedyś jeszcze na pewno go kupię.

Uwielbiam

Żaden inny kosmetyk tak nie zmywa maskary jak ten płyn! Po prostu go uwielbiam. Miałam różne tusze, niektóre naprawdę ciężko było zmyć i tylko ten płyn sobie radził bez konieczności tarcia. Wystarczy chwilkę przytrzymać płatek na rzęsach i już, rozpuszczone :) Nie podrażnia, nawilża skórę i oczy. Czasem miałam wrażenie, że spływa mi nosem, ale poza tym super. Niestety jest drogi...

Tłusty film

Płyn dokładnie usuwa wodoodporny makijaż. Nie szczypie przy tym w oczy ale po demakijażu widziałam jak przez mgłę. Największą jego wadą jest tłusty film, który pozostaje na skórze. Nie wrócę już do niego.

Może być

Jest wydajny , zmywa makijaż ,ale trzeba poświęcić trochę czasu żeby zmyć makijaż oczu , trzeba dosyć mocno trzeć rzęsy. Pielęgnuje, jest delikatny i nie uczula . Ma przyjemny delikatny zapach

Ideał

Po mnóstwie nieudanych prób z produktami służącymi do demakijażu, które trzeba aplikować za pomocą wacika, trafiłam na ten płyn - zupełnie przypadkowo, zresztą chciałabym nadmienić, że z niveą niezbyt się lubimy. Nie przedłużając - płyn jest świetny! Wydajny (mimo małej pojemności), nie wysusza skóry, nie pozostawia też lepiącej warstwy. Przede wszystkim idealnie zmywa makijaż - czy to oka (bez tarcia, wodoodporny), czy całej twarzy (okolice bakingowane i pryskane sprayem utrwalającym), czy to tępe i wytrzymałe maty (mac, Kat von D, Nyx i inne). Nie podrażania oczu, chociaż moje podrażnia praktycznie wszystko. Po prostu idealny, nie będę musiała już kombinować i główkować przy półce w sklepie.

Nivea mogłaby wypuścić ten produkt także w większej wersji ale i tak chwała im za to, że coś takiego powstało, bo jeżeli chodzi o cenę nie tyle dorównuje profesjonalnym i o wiele droższym produktom do demakijażu, co je bije na głowę. Polecam serdecznie każdemu, kto wymaga od tego typu produktów trochę więcej i idealnego usunięcia makijażu.

Ulubiony produkt do demakijażu

Zdecydowanie jest to mój ulubiony produkt do demakijażu. Z racji emocjonalnego charakteru używam wyłączenie woododpornych kosmetykow do makijażu oczu. Ten plyn radzi sobie z nimi świetnie. Po użyciu wymaga przemycia jakimś żelem badz tonikiem, bo zostawia tlusty slad.
Podrozal dwukrotnie w ciagu ostatnich dwoch lat, ale mozna dorwać na promocji ponizej dyszki i wtedy jest ok.

Świetnie zmywa makijaż oczu

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu świetnie zmywa makijaż zarówno oczu jak i ust, gdy mam nałożoną długotrwałą pomadkę. Nie podrażnia oczu, z łatwością zmywa wodoodporny makijaż, pozostawiając lekko tłusty powłokę na skórze. Nigdy mnie nie uczulił i nie wysusza okolicy oczu. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Wizażankom.

Dobry dwufazowiec

Tego maleństwa używam od 5 lat lub więcej bo zaczynałam od starej wersji. Jestem mu wierna- radzi sobie z makijażem wodoodpornym scenicznym. Nie wysusza (tak robił u mnie dwufazowy garnier), zmywa wszystko dokładnie, dobrze się miesza. Działa tak jak powinien i można go nawet za 6.40 kupić.

Godny polecenia

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Tak jak podaje producent zmywa nawet wodoodporny makijaż co bardzo sobie cenię z racji że używam ciągle tuszy wodoodpornych, a wiadomo że one ciężko schodzą. Tylko za mała pojemność jak dla mnie :D

Ciekawy produkt

Nie robię wodoodpornego makijażu, jednak nie szczędzę w ilości kosmetyków nakładanych na oko. Korektor lub baza, cienie, liner, tusz w dość sporej ilości. Radzi sobie dość dobrze, chociaż mógłby odrobinę lepiej. Zdarzyło mi się, że podczas stosowania innego płynu dwufazowego wypadały mi rzęsy, w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca. Nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienień oka ani powiek. Jest wygodny w aplikacji, nie wylewa się ciurkiem i jest bardzo wydajny. Zapach bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny.
Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.