Natko, Berghof, Balsam do ciała `Ayurveda`

Natko, Berghof, Balsam do ciała `Ayurveda`

Intensywna pielęgnacja, uwodzicielski orzeźwiający zapach trawki cytrynowej. Najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne.
Balsam do ciała z masłem shea, olejkiem jojoba oraz olejkiem z trawki cytrynowej uwodzi zapachem, gwarantuje uczucie odprężenia i relaksu. Dzięki zawartości wysokiej jakości masła shea oraz olejku jojoba doskonale pielęgnuje skórę nadając jej jedwabistą gładkość i miękkość.
Zawarty w balsamie pantenol wykazuje właściwości łagodzące podrażnienia i silnie nawilżające.
Olej jojoba jest doskonale wchłaniany przez skórę, zapobiega jej wysuszaniu.
Masło shea stymuluje aktywność komórek do walki ze starzeniem się jak również odnawia sam naskórek. Jest wskazane przy skórze suchej, skłonnej do podrażnień.
Balsam do ciała może być stosowany przy każdym typie skóry.

zapachowa
100 – 250ml
nawilżające
balsamy

Polecam.

Bardzo sympatyczny balsam- miły zapach trawy cytrynowej, takiej z herbat- długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja prawie masła, bardzo dobrze rozprowadza się i szybko wchłania. Jest bardzo wydajny.
Produkt posiada wygodne opakowanie.
Zapach zielonej herbaty z trawą cytrynową- orzeźwiający i lekko gorzkawy. Przyjemny, nie utrzymuje się zbyt długo.

Nawilża,natłuszcza i odżywia, pozostawia na skórze delikatny film, co zdecydowanie wpływa na jej estetyczny wygląd. Balsam nie podrażnia- testowany na łydkach po goleniu, test zdał idealnie. Polubiły go również moje stopy i dłonie:). Często stosuję go także jako krem do twarzy na dzień i tu również sprawdza się rewelacyjnie.
Po zastosowaniu nic nie swędzi, nie piecze, skóra jest idealna- świeża, miękka, niezwykle gładka, ma ładny kolor.
Zachęcam do zakupu tego produktu pomimo tego, że w składzie są niestety parabeny- właśnie z tego powodu długo wahałam się przed jego zakupem- to jednak niezwykle zaskoczył mnie ten specyfik:)

Skład

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropylmyristate, Simondsia Chinensis Seed Oil, Cetyl Palmitate, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Carbomer, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Disodium EDTA, Dimethicone, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben.

Ilość zużytych opakowań: 3, 250 ml