Gosh, Click’n Conceal (Automatyczny korektor w płynie)

Gosh, Click’n Conceal (Automatyczny korektor w płynie)

Pojemność 2,9 ml

Gosh Click’n Conceal to nowy, wysokiej jakości korektor z zdumiewającą zdolnością do redukowania cieni wokół oczu, opuchlizny oraz niedoskonałości skóry.
Korektor jest bardzo łatwy w użyciu dzięki funkcji Click (system przyciskowy). Kliknij, nałóż korektor i wyglądaj świeżo i nieskazitelnie.
Kluczowe zalety:
- pokrycie niedoskonałości skóry, cieni pod oczami i opuchlizny,
- cztery odcienie 01 Light, 02 Medium, 03 Dark, 04 Anti Redness,
- łatwy do aplikacji dzięki funkcji Click,
- odcienie Light, Medium i Dark zawierają Eyeliss og Haloxyl, który redukuje widoczność cieni wokół oczu oraz opuchlizny.
- Anti Redness zawiera `Spectraflex Focus Green`, który pomaga ukryć zaczerwienienia i niedoskonałości. Rezultat to naturalny wygląd.

Mały cudotwórca

Posiadam korektor Gosh Click'n Conceal w kolorze 01. Jego największą zaletą jest to, że w żadnym najmniejszym stopniu nie podkreśla suchych skórek okolic oczu, nie zbiera się w załamaniach i optycznie ujednolica skórę pod oczami tak, że wydaje się być bardziej gładka.
Stopnień krycia określiłabym jako średni, ale efekt rozjaśnienia i wygładzenia jako mocny. W ten sposób kontrolując warstwy możemy również uzyskiwać różny stopień krycia.
Skóra pod oczami jest ładnie rozświetlona, wygląda zdrowo, koloryt jest wyrównany.
Korektor nie wysusza i nie 'ściąga' skóry, nakładanie jest bardzo przyjemne ( po wyciśnięciu pod oczami, wklepuje go powoli opuszkami).
Korektor zdecydowanie najlepiej sprawdza się pod oczami niż na niedoskonałościach.
Musze przyznać że jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, bo ten korektor jest świetny! Najfajniejsze jest to że oko jest rozświetlone ale korektor pięknie stapia się ze skórą i pozostaje niewidoczny. Póki co korektor w pędzelku pozostaje moim KWC drogeryjnych korektorów.

Zdecydowanie nie

Totalnie słaby produkt, począwszy od opakowania kończąc na trwałości. Aplikacja korektora jest dość ciężka, system CLICK nie działa jak powinien. Zacina się i przez to ilość produktu, czasem jest zbyt duża niż ta, którą chciałam zastosować.

Bardzo słabo kryje, praktycznie wcale i do tego nie ma mowy o trwałości.

Zagwozdka...

Z tym produktem pierwszy raz spotkałam się w pracy. Wywarł na mnie pozytywne wrażenie więc postanowiłam go przetestować w domu. Pierwsze użycie było dość problematyczne. Trzeba się naklikać aby wydobyć korektor z tubki. Sama aplikacja jest łatwa i przyjemna. Korektor dobrze się rozprowadza ale niestety słabo kryje. Nie udało mi się zamaskować do końca cieni pod oczami i niektórych niedoskonałości. Mimo tego po wielu godzinach noszenia nie zbiera się w załamaniach skóry, nie świeci. Jedynym minusem jest samo opakowanie. Nie można sprawdzić ile produktu jeszcze zostało. Mimo iż opakowanie jest duże ma w sobie bardzo mało produktu i za ta cenę nie jest opłacalny niestety. Zapowiadało się dobrze ale na dłuższą metę nie dla mnie.

Duży zawód

Szukałam korektora, który zakryje moje fioletowe cienie pod oczami. Poczytałam w internecie opinie i tak trafiłam na ten korektor. Postanowiłam "zaszaleć", bo cena do niskich nie zależy, ale gdyby było warto... No cóż, nie było. Zacznę od opakowania, które jest bardzo niepraktyczne. Raz korektor nie wylewa się wcale, innym razem wylewa się za dużo, nie ma niestety możliwości dobrania odpowiedniej dawki. Przez ciemne opakowanie nie wiadomo również ile produktu jeszcze pozostało. Kolejnym minusem jest to, że korektor nie spełnia swojego głównego zadania, czyli nie kryje. Rozjaśnia, ale to by było na tyle. Jest wodnisty, a co za tym idzie lekki, więc jak najbardziej nadaje się do rozświetlenia skóry pod oczami. Choć z drugiej strony może podkreślać zmarszczki.

Korektor jak najbardziej na tak, ale...

Ciężko ocenić ten produkt, bo mimo to, że ma wiele plusów, o których za chwilę wspomnę to ma jeden nadrzędny minus, jakim jest opakowanie. Zacznę od tej wady. Korektor jest w formie pisaka - klikamy i aplikujemy na twarz. Sama końcówka jest całkiem spoko, ale klikając nie kontrolujemy ile "wyleje" nam się kosmetyku. Poza tym opakowanie nie pokazuje ile zostało nam jeszcze korektora. Skusiłam się na ten korektor głownie dzięki pani z Hebe i przyznam: jest to dobry korektor, który spełnia swoje zadanie - zakrywa cenie pod oczami. Bardzo mi na tym zależało, aby wyrównać koloryt skóry pod oczami i tak też się udało, ale tak jak mówię (jak dla mnie) korektor jest po prosty nie wygodny przez wspomniane wcześniej opakowanie.

Szkoda pieniędzy,niestety.

Jestem rozczarowana tym produktem. Mam kolor nr 1. Pani w Hebe tak bardzo zachwalała,więc się skusiłam.
Zacznę od opakowania-tak jak zauważyły już inne użytkowniczki nie wiesz,ile kosmetyku jeszcze zostało.
Sam kształt wygodny,w formie pisaka,no i pędzelek dzięki któremu z łatwością można rozprowadzić korektor na skórze. Niestety,ten cały system klikania do kitu-klikam raz,aby wydobyć mazidło-nie wypłynęło. Drugi raz-też nie,w końcu 3-4 razy pod rząd i jakby wylatuje z opóźnieniem,za dużo i nie wiem co z tym zrobić! I tak za każdym razem :(
Fakt-nie wysusza,raczej nie zbiera się w załamaniach,może trochę rozjaśnia (za to daję mu gwiazdkę),ALE nie robi jednej zaiście podstawowej rzeczy-NIE KRYJE. Używałam go pod oczy-nie ukrył sińców,jedynie rozjaśnił skórę pod oczami,tak,że wyglądała chyba gorzej,niż przed użyciem. Do niedoskonałości kopletnie się nie sprawdził! Nie wiem,ile warstw musiałabym spróbować nałożyć.
Trwałość bardzo średnia.
Fatalna cena,prawie 40zł.
Jak wiadomo, co człowiek to inne odczucia. Gosh i ja to niestety dwie różne bajki,może za jakiś czas do niego wrócę,może coś się zmieni? :) Póki co jestem rozczarowana do takiego stopnia,że nie chcę na niego patrzeć ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Cudo, cudo, cudo!

Znalazłam korektor idealny, a wypróbowałam przynajmniej kilkanaście, ale do rzeczy.

Kolor najjaśniejszy cudownie żółty, idealnie eliminuje zasinienia pod oczami, nałożony w dwóch cieniutkich warstwach daje mi praktycznie pełne krycie, a przy tym nie jest ciężki jak inne, które dają mi podobne efekty. Nie przesusza pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji, nie spływa, nie warzy się, odpowiednio zaaplikowany i utrwalony dobrym pudrem jest niewidoczny na skórze, nie wchodzi w zmarszczki, nie wiem jak z podkreślaniem suchych skórek, bo takich nie posiadam. Minusów nie stwierdziłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, kolejne rozpoczęte

Nie powala

Zachęcona promocją i poleceniem pani w Hebe, zdecydowałam się go kupić. produkt mnie nie powalił, ale do złych też nie należy.
Mam całkiem spore cienie pod oczami, więc zależało mi na kryci, ale z uwagi na to, że mam suchą skórę pod oczami, nie chciałam jej zbyt obciążać.

Zalety:
- Bardzo jasny odcień
- Kremowy
- Nie wysusza
- Trwały
- Nieźle kryjący

Wady:
- Waży się!
- Wchodzi w zmarszczki i załamania (dzięki nim odkryłam te, o których nie miałam pojęcia)
- Cena
- Mało wydajny
- Opakowanie (nie widać ile zostało produktu)
- Odcień jak dla mnie zbyt żółty

dobry korektor

Zachęcona recenzją mojej ulubionej blogerki kupiłam go. Jestem zadowolona z jakości korektora ale uważam że jego cena jest dość wysoka. Mam inny ulubienieć który na mojej skórze zachowuje się tak samo i jest o połowę tańszy, ale cóż marka gosh kosztuje.

WADY:
-mogę przyczepić się do opakowania w którym przeszkadza mi to, że nie widać ile pozostało jeszcze produktu,
-cena (ale jest to Gosh więc można wybaczyć)

ZALETY:
-dobrze kryje,
-długo utrzymuje się na skórze,
-ładne odcienie,
-łatwa aplikacja,
-przyjemnie się rozprowadza
-jest wydajny,

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

dobry

Plusy: dobrze kryje, nie spływa, ładnie się wtapia w skórę.
Posiadam odcien 01, pasuje do bardzo jasnej/jasnej karnacji.

Minusy: dziwna utrudniona dla mnie aplikacja, przy wyciśnięciu zbyt dużej ilości zasycha na pędzelku, wolno spływa do pędzelka - klikam i klikam i nie spływa a jak spłynie to okazuje się, że za dużo razy klikałam:( Przy drugim opakowaniu już mam większe wyczucie ale przy pierwszym marnotrastwo maksymalne. Wolałabym opakowanie z jakąś pompeczką, najlepiej odkręcane żeby na koniec można było jeszcze wyjąć resztę kosmetyku. Niewydajny.

Wciąż szukam czegoś dla siebie.

Gdyby tylko nie to opakowanie...

Korektor sam w sobie jest rewelacyjny:
- nie zbiera się w załamaniach
- nie waży się
- doskonale kryje cienie pod oczami (pod tym względem to najlepszy korektor, jaki miałam)
- ma lekko żółtawy odcień, który pasuje do mojej cery
- utrzymuje się cały dzień

ALE:
Jakoś dwa tygodnie po rozpoczęciu używania, przycisk na końcu korektora zepsuł się i nie miałam szansy na zużycie produktu do końca. Już samo używanie wcześniej wymagało ode mnie wiele wysiłku, trzeba się namachać, aby wydobyć korektor z opakowania. Szkoda, dałabym 5 gwiazdek, gdyby nie uszkodzenie produktu, które przy tej cenie nie powinno mieć miejsca.

Ilość zużytych opakowań: 1 (nawet nie całe...)

Korektor w porządku, ale opakowanie mnie zawiodło :/

+ Jasny odcień pasuje do bledszych karnacji.
+ Jest wydajny.
+ Łatwo wtapia się w skórę, nie odznacza się.
+ Nawet dobrze maskuje cienie pod oczami.

- Niestety nie wytrzymuje do wieczora w tak dobrym stanie :/
- Trafił mi się beznadziejny egzemplarz z zepsutym opakowaniem. Musiałam klikać i klikać, żeby choć trochę kosmetyku wypłynęło z opakowania. Bardzo mnie to zraziło do tego korektora, choć sam produkt był całkiem ok.

Używam tego produktu od: listopada