Alva, Koffein Aufbau-Shampoo mit Bio - Koffein (Szampon z kofeiną do cienkich włosów)

Wyjątkowo łagodny, ale zarazem skuteczny szampon przeznaczony jest do mycia cienkich i słabych włosów. Zawiera kofeinę z kawy uprawianej ekologicznie. Wyjątkowa formuła zastosowana w szamponie pomaga wzmocnić włosy. Kofeina pobudza krążenie, wzmacnia zarówno cebulki, jak i mieszki włosowe. Organiczny ekstrakt z aloesu i woda pomarańczowa zapewniają optymalne nawilżenie, nadając włosom zdrowy wygląd.
Naturalny i organiczny kosmetyk posiadający certyfikat Ecocert.

Świetny

Najlepszy szampon jaki do tej pory stosowałam do tego z najkrótszym opisem składników. Nie ma to jak szampon wykorzystujący naturalne produkty! Kofeina się u mnie sprawdziła. Szampon nawilża, słabo się może pieni ale jest wydajny. Najbardziej cenię go za to że włosy które przy innym szapomnie trzeba myć co 2 dni, z tym co 5-6 dni. Kupiłam go na promocji w aptece. Polecam!

dobry skład

Zużyłam pół butelki, więc mogę wystawić recenzję.

Zacznę od minusów:
- Cena dość wysoka. Znam jednak droższe szampony a znacznie gorsze.
- Nieco kołtuni, ale taka to już uroda szamponów bez silnych detergentów zmiękczających. Stosuję lekką odżywkę i nie mam problemu z rozczesaniem.

A reszta to same plusy.
- Przyjemny bardzo delikatny zapach i konsystencja.
- Niezły skład - bez siarczanów. Nadaje się do wrażliwej skóry.
- Zgodnie z opisem nadaje się do cienkich włosów. Nie obciąża, włosy po szamponie pozostają świeże.
- Być może kofeina działa, włosy nie wypadają.
- Dobrze myje, pieni się wystarczająco.

Zwykłe szampony zaczęły mnie podrażniać, więc przestawiłam się na łagodniejsze składy i próbuję różnych szamponów. Ten został, jak na razie, jednym z moich ulubionych.

Ilość zużytych opakowań: pół butelki