Decubal, Face Wash (Nawilżająca pianka do mycia twarzy)

Decubal, Face Wash (Nawilżająca pianka do mycia twarzy)

Łagodna i nawilżająca pianka do mycia twarzy, odpowiednia dla cery suchej i wrażliwej. Jej konsystencja jest niezwykle lekka i łagodna dla skóry twarzy. Decubal Face Wash skutecznie oczyszcza skórę bez jej odwadniania. Delikatnie złuszcza naskórek dzięki zawartości alantoiny, nawilża dzięki zawartości gliceryny, łagodzi podrażnienia dzięki zawartości rumianku, pobudza naturalny proces regeneracji dzięki zawartości witaminy B3. Pozostawia skórę oczyszczoną, nawodnioną i gotową na zastosowanie kremu do twarzy. Bezzapachowy, nie zawiera konserwantów ani tłuszczu.

Uczula

Pianka jest fantastyczna gdyby tylko nie uczulała. Osoba w recenzji pode mną pisała, że wokół zmian trądzikowych robiły się jej czerwone plamy. Ja mam skóre atopową, i po umyciu twarzy miałam ją całą w czerwonych plamach. Ale uparłam się, że będę uzywać i z czasem uczulała mniej, ale zawsze czerwone plamy były. Więc w końcu przestałam po połowie opakowania.
Plusy dobre opakowanie, przyjemna aplikacja, bardzo, naprawdę bardzo dobrze zmywa makijaż
Minusy: UCZULA!!!, trochę wysusza

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

warto wypróbować

Ciężko było mi ją dostać ale w końcu wpadła w moje łapki :)
- poręczne opakowanie z pompką, która wyciskając płyn zamienia go w milutką piankę
- u mnie sprawdziło się nakładanie pianki na wilgotną skórę twarzy, używałam ją wraz ze szczoteczką do mycia twarzy
- pianka jest bezzpachowa
- zaczęłam ją stosować gdy pojawiły się u mnie problemy z trądzikiem- niestety po zastosowaniu na skórze, w obszarach trądzikowych pojawiły się u mnie czerwone plamy :(
- w przypadku używaniu pianki na skórę "bez niespodzianek" (to szczęście miał mój TŻ:)- nie było takiej reakcji jak w moim przypadku

Jedyny minusik jest taki, że pianka ściąga skórę więc od razu musiałam nasmarować twarz kremem- więcej minusów nie zaobserwowałam

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie

Może być

Pianka mieści sie w przezroczystym opakowaniu z pompką. Płyn po wyciśnięciu zamienia się w piankę. Kosmetyk jest bezzapachowy.
Pianka jest bardzo lekka przez co lepiej nakładać ją suchymi dłońmi na suchą twarz, żeby się nie rozlewała. Drażni mnie jej zmywanie, bo opornie to idzie, wiecznie gdzieś zostaje. Należy dokładnie zmyć kosmetyk, bo niestety się klei. Nie podrażnia oczu. Po jej zastosowaniu skóra nie jest ściągnięta. Można się pokusić o stwierdzenie, że jest to pianka nawilżająca. Skóra po jej zastosowaniu jest promienna i miła w dotyku.
Niestety kosmetyk jest małowydajny. Przy dobrych wiartach i stosowaniu dwa razy dziennie starcza na miesiąc.

niezbędna na zimę

Jak ja się ciesze że ją kupiłam ..po przeczytaniu pozytywnych recenzji musiałam ja mieć
Tego rocznej zimy coś się stało z moją skórą była mocno odwodniona , suche skórki nigdy się nie zachowywała tak potrzebowałam produktu który nawilży i zregeneruje skóre po zimie i o to ta pianka stała się moim wybawicielem , jak tylko zobaczyłam ją w aptece kupiłam ją za 16,90 ( w promocji)...już tego samego dnia uzyłam jej nie mogłam się doczekać . Po 3 dniach nie widziałam poprawy ,ale już na piąty dzień moja skóra wyglądała normalnie zniknęły suche skórki była nawilżona
Pianke stosuje 1-2 dziennie , teraz tego uczucia nawilżenia tak nie odczuwam ale nadal jest
Pianka ma same zalety wydajna wystarczyła na pół roku
oczyszcza, nawilża , regeneruje
ma przyjemną konsystencje
nie trzeba dużo wystarczy jedna niewielka ilość
prosty skład
forma wydobycia kosmetyku jaką lubie
opakowanie proste i przyjemne
jeśli chodzi o zapach jest minimalny
jeżeli chodzi o dostępność mam obok kilka aptek i 2 z nich znajduje sie ta marka więc jest dobrze
na pewno kupie jeszcze nie raz gorąco polecam

Używam tego produktu od: stycznia 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic specjalnego

Jestem trochę rozczarowana tą pianką. Stosowałam ją do porannego mycia twarzy. Jest bezzapachowa, co dla mnie jest minusem, ale wiedziałam o tym w momencie zakupu. Kosmetyki Decubal podobno stworzone są do wrażliwych cer, ale mnie ta pianka piekła w oczy. Oczyszcza, ale nie robi nic więcej, jej używanie nie było przyjemne. Jest bardzo wydajna, ale to akurat zasługa opakowania - każdy żel który przelejemy do takiego opakowania i wymieszamy z wodą stanie się od razu bardziej wydajny. W tej cenie (+/- 10zł) można znaleźć o wiele lepsze produkty. Bardzo przeciętny kosmetyk.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

Bardzo dobra, chociaż nie nawilża

Moja skóra jest mieszana.
Piankę zakupiłam w aptece za niecałe 20zł.
Konsystencja - w opakowaniu nieco oleisty płyn, po naciśnięciu pomki wydobywa się puszysta pianka. Jedna pompka wystarczy do umycia twarzy bez makijażu, dwie gdy chcemy zmyć makijaż.
Zapach - nieładny, nieco kwaśny, ale nie jest bardzo mocny.
Przez pierwsze miesiące używałam tego kosmetyku raz, może dwa na tydzień. Jednak data końca ważności zbliżała się nieuchronnie, a w opakowaniu została 3/4, może 2/3 produktu. Wtedy zaczęłam pianki używać codziennie do zmywania makijażu, i spisała się świetnie (oczywiście nie używałam jej do zmywania oczu). Nie jest za mocna, nie podrażnia skóry.
Pianka dobrze oczyszcza twarz, po jej użyciu nie wyskakiwały mi żadne nowe krostki, ale też obecne nie goiły się szybciej. Makijaż też był zmyty bardzo dokładnie, nawet podkłady trwałe, co zdziwiło mnie przy jej delikatności. Skóra nie była podrażniona, mogła być jednak nieco ściągnięta. Nie powiedziałabym jednak, że ta pianka ją nawilżała.
Skład jest krótki, prosty, to mi się podoba.
Pompka popsuła sie gdzieś w połowie użytkowania, tzn. po ok. 5-ciu miesiącach. "Zapadła" się w głąb opakowania i przy każdym użyciu trzeba było wyciągać ją palcami.
Kosmetyk zużyłam w ok. 10 miesięcy, to bardzo dobry wynik.

Podsumowując: kosmetyk godny uwagi, nie jest mocny, a skuteczny. Polecam!

b. przyzwoity produkt

Piankę kupiłam z przeznaczeniem do stosowania rano w celu oczyszczenia twarzy z produktów pielęgnacyjnych nakładanych przed snem.

Zalety:

- dobrze, ale jednocześnie delikatnie oczyszcza,
- skóra po użyciu nie jest ściągnięta,
- zmywa się bezproblemowo, nie pozostawiając żadnego filmu,
- pompka działa bez zarzutu.

Jednak nie wiem czy kupię ponownie ponieważ pianka nie urzekła mnie jakoś niesamowicie, nie czuję odswieżenia po jej stosowaniu.

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesięcy

Nie wiem co myśleć.

Za piankę dałam 10zł w promocji. Szczerze mówiąc nie wiem co o niej dokładnie myśleć.

Zalety
-tania
-wydajna
-ładnie pachnie

Przyczepie się do tego że jest "za słaba" na zmycie makiażu. Lekko wysusza skórę. Raczej nie kupie jej ponwnie.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

dobry

Dobra pianka. Faktycznie nie wysusza, miła w użyciu. Bardzo wydajna. Przyczepić się można do tego, że faktycznie składników myjących w niej nie ma za dużo, więc na przykład do zmycia makijażu się nie nada, raczej taka na pomizianie się.

Ale tak jak piszę, w użyciu bardzo przyjemna, cera po użyciu nie jest ściągnięta ani sucha.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

5 z plusem!

Kupiłam go przypadkowo, kosztował 12 zł, bo termin ma do czerwca.

Ma konsystencję mięciutkiej pierzynki:), wydaje mi się, że ściąga mi skórę, ale jak już wytre twarz to skóra jest napięta i naprawdę miękka, czuć nawilżenie.

Dodam, że nie zmywam tym kosmetykiem makijażu, od tego mam żel fizjoderm z ziaji, a piankę stosuję do maxymalnego wyczyszczenia twarzy - robi to wspaniale!

Stosuje dwa razy dziennie, nie szczedząc sobie, aczkolwiek mała kuleczka pianki rozprowadza sie po całej twarzy bez problemu, także- bardzo wydajny kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Jestem zadowolona

Piankę kupiłam tylko ze względu na dobre recenzje, gdyż nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce. Jestem zadowolona, pianka ma taką aksamitną konsystencję, super rozprowadza się po buzi, nie podrażnia. Małym minusem jest to, że jest troszkę mało wydajna, niemniej zakupię ją po raz kolejny.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

NIE !

Jestem posiadaczką mieszanej cery, być może dlatego dla mnie ta pianka jest beznadziejna. Jednak widzę,że posiadaczkom takiej cery jak moja podpasowała... Jeśli chodzi o moje odczucia to:
- niewydajna
- nie domywa podkładu w 50%
- ciągle mi coś w trakcie jej używania wyskakiwało na twarzy

No i to chyba tyle z minusów, jak dla mnie najważniejszych.

Używam tego produktu od: około miesiąca / połtora
Ilość zużytych opakowań: jedno całe