Dax Cosmetics, Przyspieszacz opalania

Dax Cosmetics, Przyspieszacz opalania

Kosmetyk najnowszej generacji, który zawiera L-tyrozynę (naturalną substancję przyspieszającą opalanie). Wyzwala powstawanie melaniny - pigmentu skóry, który daje efekt opalenizny. Dzięki przyspieszaczowi opalania piękna i naturalna opalenizna pojawia się już po jednym dniu opalania. Preparat posiada też właściwości pielęgnacyjne, nawilża skórę i poprawia jej napięcie. Przyspieszacz nanosi się na skórę przed opalaniem, a po jego wchłonięciu należy zastosować odpowiedni balsam do opalania z filtrami ochronnymi. Produkt polecany jest również do solarium.

skuteczny

Fajny kosmetyk i bardzo przydatny podczas opalania. W moim przypadku lepiej sprawdzil sie w solarium, niz na zwyklym opalaniu.
Fajna konsystencja, dobrze i szybko sie wchlania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Ma poreczny dozownik i bardzo ladnie pachnie.
W solarium faktycznie przyspieszyl opalanie i sprawil, ze skora zlapala delikatny brazowy kolorek, a nie czerwony jak zwykle.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

nie działa

Opalam się szybko i mocno ale chciałabym jeszcze szybciej więc na a probę smarowałam się przyspieszaczami (Soraya i Dax) tylko na fragmentach skóry na ramionach. Po dwóch wizytach w solarium nie widać różnicy między tymi fragmentami a resztą czyli produkt raczej nie działa

Pomaga czy nie - hmm...?

Używałam w zeszłe wakacje i już wiem, ze w nadchodzące nie będę używać, bo:
-nie zauważyłam wiekszego działania
-brzydko pachnie
-klei się
To tyle z wad, a z zalet, to jedno - nie powoduje poparzeń skóry, ale to tylko dlatego, ze nie działa, bo przecież nie posiada żadnych filtrów.
Już lepiej gdyby przynajmniej okłamano nas dodając tam samoopalacza, a tu nic, nic i jeszcze raz nic...

szok

Tak tak tak, lub: yes yes yes
Podoba mi sie to cudo - wlasnie taki efekt dawalo 3 x wizyta na solarium... Teraz 1 x i jest ok
Nie ma podraznien
Zapach jak Daxa - ja lubie......... kojarzy mi sie z plaza
Tani,ale ja zuwaylam 1/12 opakowania na seans
polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawdza się doskonale

Kosmetyk przetestowałam zarówno na naturalnym słoneczku, jak i na solarium. Sprawdził się na obu płaszczyznach:)
Na mojej skórze widzę efekty opalania juz tego samego dnia:) A na drugi dzień już bardzo ładny brąz:] (bez tego specyfiku osiagałąm taki efekt po 3wizytach w solarium lub kilku dniach na słońcu!)
Tak więc szczerze polecam:)
Konsystencja przyspieszacza również mi odpowiada ( lekki wodnisty żel) szybko się wchłania, trochę się klei, ale tylko do czasu wchłonięcia. Zapach mi nie przeszkadza, a i ulatnia się stosunkowo szybko.:-)

a u mnie raczej na nie

Kupiłam, bo był niedrogi. Higieniczny sposób aplikacji. Żółty żelik, śmierdzący przeterminowanym balsamem. Szybciutko się wchłania, wydajny. Co do działania, ani na solarium ani w realu nie sprawdził się. No cóż, widocznie mam oporną skórę. Jednak innym może pomóc.

spełnia swoje zadanie

Jedno jest pewne-ze swego zadania wywiązuje się świetnie-w bardzo szybkim tempie można dzięki niemu uzyskac upragniona opaleniznę. Ale mimo to więcej go nie kupię :( dlaczego?
otóż wcześniej NIGDY nie miałam problemów ze złażącą po opalaniu skórą a odkad zaczęłam go używac, ten problem się pojawił, mimo iż uzywałam dodatkowo kremu z filtrem :(
Daje mu jednak **** ponieważ jest to pierwszy przyśpieszacz, który naprawdę przyśpiesza :D a więc słowa producenta to nie obiecanki cacanki
a co do innych cech tego kosmetyku, to:
-jest bardzo wydajny
-zapach mi nie odpowiada, choć na szczęście szybko się ulatnia
-szybko się wchłania, a skóra nie klei się

Szybko opala

Lekka, ładnie pachnąca emulsja, szybciutko sie wchłania, troszkę sie klei. Na solarium spokojnie można skrócić o połowę czas opalania (oszczędność kasy i czasu). Dobra cena i skuteczność.

kosmetyk wart ceny :D

Wydajny bardzo, jedna butelke mam przez 2 lata :) przyjemny zapach, latwo sie rozprowadza, szybko sie wchlania i przede wszystkim dziala, pomimo, ze mam bardzo jasna karnacje i zawsze opalam sie na czerono, teraz jeslem opalona na delikatne zloto, czyli, ze dzieki temu kosmetykowi moja skora poczynila wielkie postepy :D polecam kazdemu ;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od roku jedno opakowanie i jeszcze polowa zostala :)
Recenzja: ...

przyjemny

Kosmetyk naprawdę przyzwoity. Wygodne zamknięcie, duża wydajność. Zapach nie przeszkadza, choć nie zachwyca - perfumy to nie są, zatem nie jest to dla mnie istotne. Lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Rzeczywiście - skuteczny, opaliłam się szybciej i od razu na brązowo. Oczywiście - stosowałam filtry, a przez cały rok - betakaroten.

Mocne ***

Jw. Skuteczny kosmetyk przyspieszający opalanie. Mam konsystencję żółtego żelu. Chemiczny zapach może nieco odstraszać, ale znika po kilkunastu minutach. Nie da się go nałożyć za dużo, błyskawicznie się wchłania. Dzięki niemu zamiast buraka miałam piękną, brązową opaleniznę w dwa dni :) Wydajny, jedynym minusem jest brak filtrów. Daję mocne ***, bo jednak Soraya jest lepsza od niego.

działa!

Ma żołta barwe ,szybko sie wchłania i nie brudzi ubran.jedynym minusem jest zbyt ostry zapach,ale po jakims czasie ulatnia sie i pozostaje delikatny zapach mydełka:)nawet ładnie pozniej pachnie przestraszyc sie mozna tylko na poczatku..ogolnie polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...