Les Argiles du Soleil, Savon a l’Argile Rouge Illite (Mydło z różową glinką)

Les Argiles du Soleil, Savon a l’Argile Rouge Illite (Mydło z różową glinką)

Łagodne mydło, które oczyszcza skórę dzięki zawartości glinek francuskich. Różowa glinka jest zalecana w przypadku bardzo wrażliwej skóry, suchej, dojrzałej i odwodnionej. Glinki nadają jakość mydłu, zmiękczają i wzmacniają skórę. Dzięki olejkom z pestek winogron, oleju arganowego i dzikiej róży, skóra jest nawilżona i ochroniona. Działanie przeciwzarszczowe zapewniają takie składniki jak: olej arganowy, dzika róża i olejki eteryczne: dzika róża, drzewo sandalowe, immortelle. Mydełko działa ujędrniająco i tonizująco z uwagi na zawartość olejków eterycznych (mandarynka, drzewo sandałowe, geranium). Dodatkowo zawiera niezbędne pierwiastki śladowe takie jak cynk, żelazo, mangan, które ponownie mineralizują skórę.

SUPER!!

Mydło poznałam dzieki anula_ga, dziekuje Anulka :*

To mój ulubiony czyścik do twarzy!!
Mam mieszaną cere, trudno było mi dobrac odpowiedni kosmetyk do mycia twarzy az Anula poleciła mi Les Argiles du Soleil :)

Delikatnie zmywa resztki makijażu, nie wysusza, skóra jest dobrze nawilżona.
Tak jak poprzedniczka kilka razy w tygodniu zostawiam na kilka minut jako maseczkę :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

uwielbiam :-)

Jedno z moich najbardziej ukochanych mydeł naturalnych!
Dla mnie najlepsze spośród mydeł les argiles du soleil.
Używam głównie do mycia twarzy, ale przy okazji kąpieli reszcie ciała również coś się oberwie :-)
Super oczyszcza i pielęgnuje cerę. Dokładnie usuwa makijaż i inne brudy :-) pomaga w walce z problemami skórnymi. Często zostawiam pianę na 2-3 minutki w formie maseczki oczyszczającej. Na początku używania skóra jest lekko ściągnięta, ale nie jest wysuszona. Po jakimś czasie regularnego stosowania uczucie ściągnięcia po myciu twarzy zanika.
Ja uwielbiam je już od bardzo dawna! I naprawdę polecam :-) :-)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk