Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Jeden z najpopularniejszych modeli sztucznych rzęs firmy Ardell - Demi Wispies Black z serii Glamour. Wyróżnia się dużą gęstością włosków i pięknym podkręceniem. Włoski stopniowo wydłużają się, dzięki czemu uzyskujemy efekt kociego oka i spektakularne spojrzenie.
Rzęsy Ardell produkowane są w 100% z ludzkich włosów dzięki czemu dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy są łatwe w nakładaniu i wygodne w noszeniu, a jednocześnie nadają spojrzeniu niesamowitego wyrazu. Produkt do użytku wielorazowego.

/m/

naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kocham je!

Posiadam jedną parę tych rzęs. Są długie, wydłużają i zagęszczają moje rzęsy, pięknie otwierają oko. Bardzo trwałe. Łatwo czyściły się z kleju, nic się nigdy nie uszkodziło. Bardzo polecam!

Super :)

Nie mam żadnego wcześniejszego doświadczenia ze sztucznymi rzęsami na pasku, za to mam z kępkami i metodą 1:1 oraz 2/3 D i wiem, że żaden z tych sposobów do końca mi nie odpowiada. Dlatego obejrzałam filmiki na yt jakie rzęsy wybrać, a potem jak je zamontować i tak kupiłam Demi Wispies oraz klej Duo. I jestem bardzo zadowolona :)

Rzęsy są w fajnym opakowanku, w którym wygodnie je przechować, bo faktycznie można bez problemu stosować je kilkakrotnie. Mają fajny naturalny kształt, są zdecydowanie gęste i długie, ale nie dają też efektu drag queen. Można je spokojnie nakleić na imprezę i mieć efekt wachlarza rzęs bez efektu totalnej przesady ;)

Rzęsy są na przezroczystym pasku, który jest mocno elastyczny, przez co można w miarę dopasować je do swojego kształtu oka. Ja nie musiałam przycinać rzęs, mają akurat taką długość, że pasują do mojej powieki. Natomiast jak dla mnie są odrobinę zbyt mocno wygięte w łuk przy wewnętrznym kąciku i przez to muszę się trochę nagimnastykować przyklejając je. Ale można sobie poradzić.

Rzęsy są trwałe i włoski nie plączą się, a pasek nie rozrywa. Swoją pierwszą parę musiałam wyrzucić po kilku użyciach, bo nie miałam wprawy i w kilku miejscach klej spłynął mi z paska na włoski. Tego niestety nie da się za bardzo oczyścić. Teraz mam drugą parę, zobaczymy ile mi posłuży :)

Plusy:
+cena (kupiłam na ezebra.pl za ok. 15zł)
+wygodne opakowanie
+elastyczny przezroczysty pasek
+trwałe
+dają wyraźny, ale dość naturalny efekt
+włoski nie plączą się, ale nie są też zbyt sztywne

Minusy:
-dostępność

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia z rzęsami, to polecam spróbować, to naprawdę nie jest takie trudne! Bałam się też, że rzęsy będą mi się same odklejać w najmniej spodziewanym momencie, ale jakoś się to nie dzieje! :)

A przy okazji, dołączam zdjęcie z porównaniem Demi Wispies i "zwykłych" Wispies (nowiutkie, nieużywane). Demi Wispies są troszkę którsze od Wispies, natomiast Demi mają fajnie wyciągnięte rzęsy w zewnętrznych kącikach, dające delikatny efekt kocich oczu, a w Wispies tego nie ma.

Przepiękne! :)

Chciałam przedłużyć rzęsy u kosmetyczki, jednak czytając w Internecie skutki uboczne i późniejsze efekty zrezygnowałam. Ponadto zamówienie sztucznych rzęs wychodziło po prostu ekonomiczniej :) Postanowiłam spróbować sama upiększyć swe oczy - pomimo, że w życiu tego nie robiłam! Czytając opinie na YT i na KWC zamówiłam właśnie te rzęsy razem z klejem DUO. Co prawda początki przyklejania ich nie były łatwe, ale po czasie nie wyobrażam sobie ich nie mieć!
Są trwałe (przetrwały moje nieudane próby) i wyglądają naturalnie. Z natury moje rzęsy są widoczne, a oczy duże. Więc ten model dla mnie jest idealny na co dzień, jak i na większe wyjścia. Bez problemu utrzymują się cały dzień nie drażniąc powieki. Po zdjęciu czyści się je również łatwo :) Dodatkowo z czasem i z ich zużyciem robią się jeszcze bardziej naturalne.

Teraz, po paru miesiącach zamówiłam kolejną parę. Dla mnie fantastyczne :)

Uwielbiam je

Bardzo lubię sztuczne rzęsy, uważam, że odpowiednie dobrane mogą w zdecydowany sposób poprawić nasz wygląd. Sięgając po demi wispies miałam wysokie oczekiwania ponieważ jest to produkt już kultowy, znany na całym świecie. Na szczęście się nie zawiodłam, rzęsy są naprawdę doskonałe.

Są na tyle delikatne, że trzeba się z nimi ostrożnie obchodzić, jednak są również bardzo wytrzymałe i jeśli zapewnimy im odpowiednią opiekę to jedna para posłuży nam przez długi czas. Rzęsy są wykonane z prawdziwego, ludzkiego włosia dzięki czemu uzyskujemy naturalny, fajny efekt w przeciwieństwie do wielu plastikowych rzęs dostępnych na rynku.

Efekt jaki uzyskujemy jest naprawdę ciekawy, oko jest lekko podrasowane, ale bez zbędnej przesady czy karykatury. Pięknie otwiera oczy i nadaje im charakteru i zalotności. Rzęsy nadają się zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjście. Akurat ja na większe wyjście często sięgam po wersję Wispies, które są nieco dłuższe od recenzowanej wersji Demi.

Duży plus za cenę, w drogerii internetowej płacę za nie 13 zł i uważam, że to naprawdę rozsądna cena. Nie jest to zakup jednorazowy jak myśli wiele osób, w zależności od tego jak się z nimi obchodzimy mogą nam posłużyć spokojnie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy.

Dosyć dobrym rozwiązaniem jest silikonowy pasek, do którego przyczepione są rzęsy. Chodzi mi głównie o kolor, zazwyczaj paski z rzęsami są czarne, a wiadomo, że nie zawsze mamy ochotę sięgnąć w makijażu po eyeliner czy czarną kredkę. Dzięki temu linia rzęs jest bardzo naturalna i tak naprawdę nie widać styku, oczywiście o ile mamy klej, który zastyga na przeźroczysty kolor.

Polecam każdej dziewczynie, która chciałaby lekko podrasować wygląd rzęs, a boi się nienaturalnego efektu. Demi Wispies będą dobrym wyborem. Należy jednak pamiętać o zakupie dobrego kleju ponieważ w opakowaniu znajdziemy wyłącznie rzęsy.

Świetne

Bardzo przyjemne w nakładaniu, wyglądają dość naturalnie i są niedrogie. Jakość adekwatna do ceny. Bardzo często je używam i będę do nich wracać ;)
+ cena
+ jakość
+ wyglądają naturalnie
+ nie niszczą się zbyt szybko
+ nie są twarde

Nie widzę minusów ;)

piękne rzęsy

Piękne rzęsy, wyglądające naturalnie nawet na codzień.
Zakładam je na prawie każde większe wyjście, a rzęski wciąż wyglądają jak nowe
Jak za taką cenę - rewelka
Polecam!! ;)

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Cudeńka

Rzęsy piękne :) wyglądają bardzo naturalnie, są elastyczne co ułatwia ich aplikację.
Idealne na co dzień jak i na wielki wyjścia :))
Postanowiłam je kupić po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na ich temat, zawsze bałam się sztucznych rzęs bo kojarzyły mi się z tandetą. po pierwszym przyklejeniu tego modelu zmieniłam zdanie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Mega efekt

Rzęsy po założeniu, dają mega piękny i naturalny look. Był to pierwszy mój kontakt z sztucznymi rzęsami i na pewno nie ostatni, ale tylko z tymi.
Kupiłam 3 różne pary sztucznych rzęs, na całe szczęście te założyłam pierwsze, ponieważ pozostałe 2 pary wyglądały tandetnie.
Te super prezentują się na oku, na końcach są wydłużone co daje super efekt.

Ilość zużytych opakowań: całe w dwu-paku

naturalne "sztuczne" rzęsy

Raczej nie jestem zwolenniczką sztucznych rzęs. Zwykle nie podoba mi się efekt, jaki tworzą na oku. Tak było do czasu kiedy koleżanka poleciła mi właśnie te rzęsy. Pokazała mi je na własnym oku. Nie mogłam uwierzyć - miała piękne rzęsy, które w ogóle nie wyglądały sztucznie.

Jako zupełny laik w temacie sztucznych rzęs, muszę przyznać, że ich nakładanie to nie jest prościzna, ale tragedii też nie ma..

Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Zapewne dzięki sylikonowemu paskowi, który nie odznacza się na powiece oraz dzięki temu, że są wykonane z ludzkich włosów a nie plastiku. Pięknie podkreślają oko. Przy odpowiedniej pielęgnacji nic się z nimi nie dzieje i można się nimi długo cieszyć.

Nie noszę ich na co dzień, bo jednak dziwnie się czuję z "czymś" przyklejonym do oka. Mimo wszystko ja je czuję.. Choć może wynika to z niewprawnego przyklejenia, bo gdy przyklejała je moja koleżanka były znacznie mniej wyczuwalne na oku. Na "duże" wyjścia są idealne.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Rewelacyjne!

Do przedłużenia i zagęszczenia rzęs przymierzałam się bardzo długo. Jednak widząc skutki u moich koleżanek- zrezygnowałam. Postanowiłam więc zabawić się sama w kosmetyczkę i kupiłam rzęsy Ardell.
Teraz, po takim czasie, muszę przyznać, że jestem od nich uzależniona. Są wspaniałe! Wyglądają naturalnie, doskonale dopasowują się do oka, nie przeszkadzają na powiece, są bardzo trwałe, łatwo się czyszczą i można je malować. Przy odpowiedniej pielęgnacji rzęsy wystarczają na ok.3 miesiące (a noszę je codziennie).

LEPSZYCH NIE MA!

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo :)

nareszcie wyraziste oczy

Nareszcie mam wyraziste oczy. Jak się nie pomaluję , to ten kto mnie zobaczy pyta, czy właśnie spałam..jak pomaluję tuszem, to nie ma efektu, gdyż moj rzęsy są krótkie i nierówne. Przed sztucznmi rzęsami broniłam się bardzo długo, ale wreszcie się zdecydowałam na ten zakup i proszę, efekt znakomity. wogóle nie mam wrażenia, że coś mi przeszkadza, fajnie się dopasowują do kształtu oka, są lekkie i naturalnie wyglądają. No trochę musiałam poćwiczyć naklejanie ich..Szkoda tylko że nie ma w zestawie kleju, ten zorganizowałam sobie sama.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pary

trzeba o nie dbać ponieważ są delikatne ale odwdzięczą się żywotnością i pięknym wyglądem

Mam bardzo liche rzęsy szukałam czegoś na codzień co by podkreśliło oczy. Zdecydowanie najlepsze jakie miałam. Są lekkie, nie są sztywne a więc dopasowują się do kształtu oka. Nie ma w zestawie kleju,ale mi to nie przeszkadza ponieważ mam kupiony osobno.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania jedno starcza mi na ok 3 miesiące przyklejone parę razy w tygodniu