Vichy, Dercos Neogenic (Kuracja stymulująca wzrost nowych włosów)

Vichy, Dercos Neogenic (Kuracja stymulująca wzrost nowych włosów)

Vichy Dercos Neogenic - kuracja stymulująca wzrost nowych włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Formuła zawiera opatentowaną cząsteczkę STEMOXYDINE 5%, która zapewnia 1700 nowych włosów w 90 dni (badanie kliniczne vs placebo na grupie 101 osób - przeciętna liczba nowych włosów dla pacjentów z problemem łysienia).
Opatentowana cząsteczka STEMOXYDINE 5% wspiera optymalne funkcjonowanie komórek macierzystych odpowiedzialnych za powstawanie nowych włosów. W efekcie uśpione cebulki włosów zostają pobudzone. Liczba włosów zwiększa się.
Optymalną skuteczność zapewnia odpowiedni sposób użycia: 1 ampułka dziennie przez 3 miesiące.
Hipoalergiczny. Bez parabenów. Nietłusty. Nieklejący.

nie nie nie

Powinnam napisać krótko: pod każdym względem NIE. Cena jest bardzo wysoka, a produkt w moim odczuciu nie robi dosłownie nic korzystnego dla włosów. Wręcz przeciwnie. Przesuszył mi skórę głowy. Początkowo bylam zachwycona ze względu na skład, gdyż myślalam, ze tak "zaawansowana" formula naprawdę zdziała cuda. Do tego bardzo eleganckie opakowanie i świetnie dobrana szata graficzna. I to byłoby na tyle jeśli chodzi o plusy. Produkt nie zahamował wypadania włosów, nie odżywił skory glowy i nie spowodował wysypu baby hair, a przyznam, żę naprawdę sumiennie go używałam. Ponadto użyty czy na suche czy na mokre włosy dość mocno je obciąża i powoduje tak zwany "oklap". W tej cenie można kupić wiele innych, moim daniem skuteczniejszych odżywek.

Szaleństwo ????

Do zakończenia mojej kuracji zostało tylko 2 dni! ????
Zalecano stosować codziennie, jednak mój brak systematyczności wygrał ???? Aplikacja prosta i wygodna, jednak ja nie chciałam o tym. Napiszę tylko - DZIAŁA ???????? Problem łamliwości i wypadania - zredukowany! Po domu zawsze walały się moje włosy, teraz jest ich zdecydowanie mniej????W dodatku na mojej głowie pojawiło się mnóstwo tzw. baby hair. Polecam z całego serducha ❤????????

Kosztowne rozczarowanie

Po reklamie spodziewałam się efektu "wow" ale nic takiego się nie wydarzyło. Zaczynając od początku, aplikator nie jest zbyt wygodny. Skóra po aplikacji jest ściągnięta i ogólnie nic specjalnego. Cena zniewalająca i zupełnie nieadekwatna do jakości produktu.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Rozczarowanie

Przez okres 2 miesięcy stosowałam kurację ampułkami Vichy Dercos Neogenic. Pokładałam duże nadzieje w tym produkcie - liczyłam na pojawienie się baby hair, zwłaszcza w rejonie skroni gdzie pojawiają mi się zakola. Niestety ampułki nie zrobiły totalnie nic. Liczyłam na jakiekolwiek efekty za taką cenę. Jedyny plus jest taki, że po zastosowaniu ampułki i wyschnięciu jej moje cienkie włosy przy głowie stawały się odbite od nasady i sztywniejsze, ale efekt ten utrzymywał się przez jakieś kilka godzin.

strata pieniędzy

Niestety nie jest to produkt, po którym będziemy mieć burzę baby hair i efekt wow. Właściwie u mnie nie zauważyłam żadnego. Mało tego, pod koniec drugiego opakowania pojawiło się u mnie podrażnienie i łupież. Komplenta strata pieniędzy.

Można spróbować

Używałam już wiele produktów na wzmocnienie włosów ( seboradin , dercos, bioxsine, dermena, radical, z tego co pamiętam), więc mogę porównać. Zaden z tych kosmetyków nie przyniósł oczekiwanych, zauważalnych rezultatów. Zaznaczę, że mówiąc o kuracji, mam na myśli kurację, która trwa co najmniej pół roku. Tak też było z tymi ampułkami, używałam ich przez 6 miesięcy, praktycznie codziennie wraz z szamponem z tej serii. Sądzę, że ze wszystkiego, co dotąd stosowałam, te ampułki są jednak najlepsze w tym sensie, że COKOLWIEK robią z włosami, jeżeli chodzi o ich wzmocnienie. Ale jest to efekt gruuuuuubo poniżej tego, czego oczekiwałabym po czymś, na co wydałam 600 zł (używałam po pół ampułki na jeden raz). Aż 600 zł, moim zdaniem, ponieważ to dużo, jak na lekkie wzmocnienie włosów, bo o takim rezultacie rozmawiamy. Dodam, że jestem w stanie zapłacić trzy razy tyle, jeśli produkt faktycznie zagęści widocznie moje niezwykle cienkie włosy. Jeśli ktoś zna coś takiego, proszę maila na priv, bo zaczyna to być już moja mała obsesja. Taka więc teraz przechodzę na kurację low-cost, tzn jantar ampułki, które też ładnie pachną, fajnie się aplikują i dają mi to samo poczucie, że coś robię w kierunku polepszenia aspektu moich włosów. Tyle, że kosztują dwa razy taniej.

mocno przereklamowany

przy tej cenie spodziewałam się efektu wow, niestety;
zapach ma przepiękny, nic poza tym;
nie zahamował wypadania włosów, nie pojawiły się baby hair, nic, stosowany trzy miesiące, tysiąc wyrzucony w błoto

ZERO rezultatów, STRATA pieniędzy

Od kilku lat zmagam się ze wzmożonym wypadaniem włosów. Pojawiły się lekkie zakola, które z każdym rokiem się pogłębiają. Przez kilka lat okresowo stosowałem tej samej firmy ampułki z aminexilem, z których byłem średnio zadowolony coś tam robiły ograniczały wypadanie, choć nie tak bardzo jak tego oczekiwałem. Neogenic to o wiele droższa najnowsza generacja ampułek od vichy, których zasadniczym celem jest cofanie wypadania, a więc regeneracja uśpionych cebulek. Cały nahajpowany poleciałem do apteki w myślach mając obrazek moich zakol, które dzięki temu produktowi będą zapełniać się milionami baby hair ;)

Zadowolony stosowałem misternie całą zalecaną przez producenta kurację. Efekty? Niestety na zakolach nie odrósł choćby 1 mały włosek. Linia czoła jak się cofała tak cofa się nadal, to samo z pogłebianiem zakol. Produkt nie zdziałał absolutnie nic. Teraz już wiem, że dercos z aminexilem to był jednak porządny produkt, któremu udawało się okresowo spowalniać wypadanie włosów.

Zalety? Bajery i pic na wodę mające wynagrodzić niemały wydatek i połechtać nasze zmysły. Eleganckie opakowanie, w środku ampułki o fajnym zapachu, fajnie się nakłada za pomocą wymyślnego aplikatora. Odświeża i optycznie pogrubia włosy ułatwiając dalszą stylizację. Jednak nie na takie efekty wydałem sporo kasy.... Vichy znowu naobiecywało gruszek na wierzbie, obudowali to gigantycznym marketingiem, złapali klientów na haczyk, a efekty mizerne. zarówno dla portfela jak i włosów na głowie... Jako klient czuję się oszukany. Więcej na takie bajery nie dam się nabrać.

NĘDZNY PRODUKT, NĘDZNA FIRMA

Recenzję piszę po zużyciu 2 opakowań. Niestety, nie dane mi było przeprowadzić pełnej 3-miesięcznej kuracji, bo firma nie dosłała mi trzeciego promocyjnego opakowania (kupiłam dwa opakowania z kodem, a trzecie miało być gratis). Owszem, mają zapis w regulaminie, że promocyjne opakowanie zostanie dosłane najpóźniej do końca stycznia 2016 r., ale czy to znaczy, że mam czekać do końca roku z kuracją i całkiem wyłysieć? Po co organizować promocje, z których nie można się wywiązać? Podejście do klienta też pozostawia wiele do życzenia. Kilkukrotnie dzwoniłam, pisałam e-maile z pytaniem o gratisowy produkt i zostałam najzwyczajniej zlana. Ale w sumie nie ma czego żałować, bo to nędzny środek.
Minusy:
- nie pojawiły się nowe obiecywane włosy,
- przesuszył te, które mam, mimo że wizerałam tylko w skalp,
- powalająca cena.
Ale jest też jeden plus - zapach :)

Ilość zużytych opakowań: 2 po 28 ampułek

Skuteczny

Jakiś czas temu wypadło mi dość dużo włosów. Zaczęłam szukać czegoś skutecznego.
Produkt ten używał mój szwagier i mi go polecił.
Do tego jeszcze pozytywne opinie w sieci.
Przejdzmy do rzeczy:

Produktu używam już prawie dwa miesiące.
Widzę u siebie nowe włosy, na czym mi zależało.
Do tego mam wrażenie że wypada ich też coraz mniej.
Niestety nie mierzyłam długości włosa by sprawdzić jak z pobudzeniem wzrostu.

Aplikacja jest wg mnie dość przyjemna. Poręczny aplikator, który ułatwia nakładanie produktu
Sama ampułka zawierra płynną miksturę o delikatnym, wg mnie niewyczuwalnym zapachu. Starczy na całą głowę, bez kombinacji.

Uzyskane efekty, są na pewno zachęcające do dalszego stosowania

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące

Skuteczny

Wlosy mam dosc delikatne i cienkie. Pierwsze opakowanie ampulek dostalam od mamy, ktora chyba wierzyla ze bede miec po nim wlosy jak gwiazda Hollywood :)
Ale do rzeczy. Produkt skuteczny, obietnice producenta spelnione. Rzeczywiscie produkt sprawil ze zaczelo mi rosnac duzo nowych wloskow a to wlasnie bylo opisanym dzialaniem ampulek. Do tego po kazdorazowym zastosowaniu ampulki wydaje mi sie ze uzyskiwalam optyczny efekt bujniejszych wlosow.
Jezeli chodzi o zwiekszone wypadanie wlosow z ktorym sie borykalam przed i w czasie stosowania ampulek, produkt nic nie zmienil w tej kwestii. Poza tym byl uciazliwy w stosowaniu. Codzienny krotki masaz skory glowy ampulka sprawial, ze wlosy przy nasadzie byly przetluszczone, nawet tuz po myciu. Do tego (chyba za sprawa alkoholu w skladzie) ampulki przesuszyly mi koncowki wlosow.
Jednak pomimo uciazliwosci stosowania, dotrwalam do konca 3-miesiecznej, pelnej kuracji, wiec efekt w postaci nowych wyrastajacych wloskow musial byc zauwazalny i motywowac. Natomiast nie byl na tyle spektakularny w moim przypadku, zebym z delikatnych, rzadkich wlosow dostala nagle pieknej czupryny :)

Reasumujac - nie liczylam liczby nowych wlosow, ale tak jak obiecal producent - kuracja stymulowala wzrost nowych wlosow.

Pol gwiazdki odejmuje za niedogodnosci zwiazane ze stosowaniem, jak wiecznie przetluszczone wlosy u nasady i suche konce.

Używam tego produktu od: uzywalam go grudzien, styczen, luty
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nie do końca ok

Produkt ma bardzo dobre opinie na wizazu i rozumiem to, nawet ja z dość bujną czupryną zauważyłam nowe włoski. Poprawiła się kondycja włosów i przestały wypadać jednak nie wiem czy większego wpływu na to nie miała moja ogólna wzmożona pielęgnacja włosów w ostatnim czasie. Widzę dużo króciutkich nowych włosków, zwłaszcza widoczne jest to na moich zakolach. Szybkość porostu włosów nie zmieniła się - nadal rosną one około 1 -1,5 cm na miesiąc.
Muszę przyznać że po jakimś czasie zauważyłam wady w wymyślonym sposobie stosowania, czasami ampułka źle się przebiła i płyn nie chciał lecieć. Czasami płyn wyciekał. Nawet zastanawiałam się czy nie przelać zawartości ampułek do jednego opakowania bo także ilość płynu w pojedynczej jest dla mnie przesadzona (jest tego za dużo na raz na pewno).
Ampułki bardzo przetłuszczają moje włosy u nasady, natomiast wysuszają je także na całej długości. Końcówki moich włosów są przesuszone i postrzępione (jednak nie wiem czy nie ma na to większego wpływu brak jakiegokolwiek cięcia od jakichś 7 miesięcy). Nie wyobrażam sobie wylewania na głowę jednej ampułki codziennie. Wiązałoby to się z przesuszoną i podrażnioną skórą (alkohol), codziennym myciem włosów i bardzo wysokim wydatkiem.

Podsumowując - Jest to unikatowy produkt, który pobudza uśpione mieszki włosowe dzięki czemu na głowie jest więcej włosów. Myślę, że osoby łysiejące doceniłyby jego działanie. Dla mnie jest on zbyt uciążliwy i drogi żeby inwestować w kolejne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie