Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

IsaDora, High Wear Nail Polish (lakier do paznokci)

IsaDora, High Wear Nail Polish (lakier do paznokci)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 12 ml
Cena 38,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

To zdecydowanie gorszy lakier od Perfect Nail Polish. Za krótki pędzelek - przez co bardzo ciężko jest nabrać odpowiednią ilość lakieru - zawsze jest go za mało, albo za dużo. Słabo kryje, u mnie trzeba aż trzech warstw - ale za to trzeba przyznać, że paznokcie mają piękny połysk. Pomimo nazwy "High wear" - dosyć nietrwały - na moich paznokciach odpryskiwał już następnego dnia.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

najgorszy z najgorszych

schodzi z paznokcia płatami. jest "dziwny". inne lakiery, które odpadają płatami po prostu się kruszą. ten jest lekko miękki i kiedy dobrze się pociągnie za jednym zamachem można zedrzeć z paznokcia całą powłokę - wątpliwa zaleta - choć cecha dość niespotykana.

na moich paznokciach generalnie lakiery nie trzymają się zbyt długo, ale ten potrafi odklejać się od paznokcia [bo to mniej więcej taki efekt] już po kilku godzinach.

nie będę zatem chwaliła urody butelki, jakości pędzelka czy konsystencji lakieru. czegoś gorszego nie używałam. przy tym specyfiku Ados to 8 cud świata - zwłaszcza, gdy spojrzymy na niego przez pryzmat cen obu specyfików.

ilość zużytych opakowań: zaaplikowałam może 5,6 razy

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Z daleka od tego bubla

Oj, a co to za koszmarny bubel? Jedna warstwa nie wytrzymuje nawet 12 godzin, a potrafi zacząć się żegnać z paznokciami tego samego wieczora!!! Dwie trzymaja się lepiej (tzn dłużej, niż kilka godzin) ale i tak bez rezwelacji w trwałości!!!
Lakier szybko wywsycha na paznokciach, i daje rzeczywiście piękny połysk - nawet, kiedy już w połowi opuści pazury, pozostała resztka pięknie się świeci, chyba tylko po to, żeby przyciągnać uwagę do fatalnego manicure.
Ma koszmarny, krótki, gruby pędzelek - aplikacja to wyższa szkoła jazdy. I to wszystko za taką cenę... Wstyd, Isa Dora, wstyd!!!

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  3
  produktów

  220
  recenzji

  296
  pochwał

  10,00

 2. 2

  84
  produktów

  52
  recenzji

  727
  pochwał

  9,66

 3. 3

  26
  produktów

  23
  recenzji

  669
  pochwał

  7,84

Zobacz cały ranking