Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Pojemność 1 szt

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Najlepsza prostownica

Prostownicę posiadam już 5 lat i jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła. Nigdy jej nie reklamowałam, nic się nie psuło. Włosy prostuję często a z nią można działać cuda. Nauczyłam się jak robić loki prostownicą, dzięki jej unikalnemu kształtowi wszystko wychodzi łatwo i pięknie.
Prostownica posiada zmiany temperatury i tutaj daje plusa. Czasem chcę tylko lekko przeprostowac i wystarczy mi mała temperatura, czasem włosy są bardzo niesforne i nie mam czasu na zabawie to bez obaw daje więcej.
Urządzenie posiada wbudowaną ochronę wilgotności dzięki czemu dostosowuje odpowiednią temperaturę do włosów. Unikniemy zbędnego popalenia. Sama przyznaję że nie raz zdarzyło mi się umyć głowę, wysuszyć niedokładnie i zacząć prostować.
Ochrona keratynową ma zapewnić mniej uszkodzeń, blask i witalność włosów. Ja zawsze używać specjalnych produktów chroniących przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą oraz po prostowaniu olejki na rozdwojone końcówki. Kondycja moim włosów jest bardzo zadowalająca i na pewno samo urządzenie tak nie niszczy jak inne. Rzadko podcinam końcówki, a rozdwojonych prawie nie mam. Mimo codziennego stosowania, nie łamią mi się.
Urządzenie bardzo ładnie wygląda, jest eleganckie i bardzo funkcjonalne. Zapakowane w również przydatne i estetyczne opakowanie i dodatkową "kosmetyczke" na prostownicę. Wreszcie nigdzie się nie walą, a kable nie przeszkadzają.
Wiele zalet, brak wad. Na dzień dzisiejszy, po tylu latach użytkowania jestem z niej zachwycona. Szybko się nagrzewa i spełnia swoją funkcję.

Jest świetna

Zacznę od tego, że uwielbiam produkty marki Remington. Są wręcz świetne. Jest to solidna aczkolwiek niedroga firma. Nie ma problemu z reklamacjami czy zwrotami. Jeśli chodzi o tą prostownice, dostałam ją na święta czyli 4 miesiące temu. Nie prostuje włosów codziennie a raczej sporadycznie ale zdążyłam zauważyć że prostownica jest bardzo fajnym urządzeniem. Po pierwsze co dla mnie jest najważniejsze, nie pali włosów, nie łamie ich, nie wyrywa, nie mam uczucia ciagnacych włosów :) § jeśli chodzi o design jest świetny. Wygodna. Łatwa w obsłudze

Najlepsza jaką do tej pory miałam!

Delikatnie prostuje włosy. Pozostawia je miękkie, gładkie i lśniące. Nie rozdwaja końcówek jak zwykła prostownica. Efekt prostych włosów utrzymuje się również na drugi dzień. Można ustawić opcję w której temperatura sama jest dobrana w stosunku do rodzaju włosów. Jak najbardziej polecam!

Nie ma lepszej!

Używam jej już ok 5 lat. Niezastąpiona każdego dnia. Rewelacyjnie prostuje włosy jak i je kręci! Testowałam tyle marek, jednak Remington wygrywa bezkonkurencyjnie!

Dobry produkt

Hmm.. Jako, że mam gęste, grube i kręcone włosy to moje prostowanie jest dosyć długie i męczące. Zawsze stałam godzinę przy włosach. Natomiast odkąd odkryłam ta prostownice jestem zachwycona! Zajmuje mi to połowe czasu jak nie mniej. W dodatku włosy są mięciutkie i lśniące jak z salonu fryzjerskiego. Na prawdę polecam

Cudo!

Kupiłam prostownicę po skorzystaniu z niej u koleżanki. Co prawda miałam inną swoją, ale byłam tak zachwycona, że stwierdziłam, że muszę ją mieć. Prostownica szybko się nagrzewa, regulacja temperatury jest super opcją, ponieważ w zależności od ułożenia włosów i pogody ustawiam jaki chcę mieć efekt. Moje włosy mają to do siebie, że jeśli zaraz po umyciu je prostuję, nie potrzebuję dużej temperatury, aby osiągnąć efekt prostych włosów. Plusem też jest to, że kiedy jest duża wilgotność powietrza, moje włosy mimo wyprostowania zaraz sie kręciły i puszyły. Teraz dzięki tej prostownicy co by się nie działo są takie jak zaraz po skorzystaniu z urządzenia. Jestem w niej zakochana i to mój wielki przyjaciel.

Idealnie proste włosy.

Prostownica spisuje się super.
Szybko się nagrzewa, dostosowuje się do kondycji włosów.
Włosy po jej użyciu są błyszczące, wyglądają na odżywione i zdrowe. Są idealnie proste.
Moja ulubiona.

Rewelacja!

Nigdy wcześniej nie pisałam recenzji na żaden z produktów, które używam. Jednak tym razem jestem tak zachwycona, że postanowiłam podzielić się swoją opinią, bo wiem, że w wielu przypadkach - u mnie również tak było, zdanie innych osób było dla mnie bardzo ważne, a wręcz zadecydowało przy wyborze tego sprzętu. Prostownicę dostałam pod choinkę, do tej pory użyłam jej dwa razy. Z tym, że pierwszy raz był po prostu poprawką, tzn. prostowałam włosy, które ogarniałam dnia poprzedniego przez inną starszą prostownicę. Niedawno jednak na sylwestra użyłam Remingtona od początku do końca. I nie wiem nawet od czego mam zacząć <3. Moją wcześniejszą prostownicą wyprostowanie włosów zajmowało mi conajmniej 30 minut, doliczając kolejne 10 po to by nagrzała się do odpowiedniej temperatury. Mimo tego, że zajmowało to tyle czasu, to były one tylko proste przez ten czas dopóki nie wychodziłam z domu. No może kilka razy się sprawdziła. Ta prostownica nagrzewała mi się może z 15/20 sekund, a wyprostowanie całych włosów zajęło mi 10 minut. Były proste jak druty, a na tym punkcie mam naprawdę bzika, bo proste oznacza proste haha. W dodatku poza tym były lśniące i bardzo miękkie w dotyku. Jeżeli chodzi o ich ochronę, to chyba nie jestem w stanie tego obiektywnie ocenić ponieważ moje włosy są bardzo zniszczone poprzez wieloletnie używanie poprzedniej prostownicy, zatem być może z czasem będę w stanie coś na ten temat więcej powiedzieć. Podczas używania poprzedniego sprzętu musiałam bardzo zwracać uwagę na pogodę. Jeśli wilgotność była bardzo wysoka albo padał deszcz, śnieg lub cokolwiek innego, co na nie działało moje włosy strasznie się puszyły i falowały, no po prostu dramat. Tutaj może ze 3 razy byłam na deszczu i śniegu, więc moje włosy powinny już być burzą loków, jednak nic się z nimi nie stało! <3 Były tak samo proste i tak samo lśniące jak od razu po użyciu. Jestem naprawdę zakochana w tej prostownicy i teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej. Po prostu sztos!

W porządku

Kupiłam ta prostownice jakoś rok temu bardzo dobrze się sprawdza szybko się nagrzewa bo w 15 sekund do prostowania też nie mam zastrzeżeń robi to bez żadnego problemu. Mam nadzieję że jeszcze mi długo posłuży. Jeśli chodzi o pielęgnację włosów czyli nie niszczenie ich to raczej nic takiego nie zauważyłam.

W zależności od nastroju, ochoty, czasu dzięki niej mogę stworzyć fryz dosłownie na jaki mam ochotę...

Zacząć wypada od wyjaśnienia... Podejrzewam, że jak większość dziewczyn w swojej szafie posiadam prostownicę, lokówkę, kilka suszarek i co się jeszcze zmieści mało tego wszystko jak najbardziej koniecznie potrzebne- obowiązkowo musi być.
No cóż... Prawdę wyznając bez lokówki da się żyć. Bynajmniej teraz kiedy mam dobrej jakości prostownicę dzięki, której bez najmniejszego problemu stworzę piękne loki. ..
Jednak od początku.

Remington Keratin Protect- prostownica, którą otrzymałam w ramach konkursu urodzinowego wizaż. Pięknie dziękuję <3, wspaniały prezent.
Zapakowana w kartonowe pudełeczko. Urządzenie solidnie zabezpieczone. W zestawie znajduje się dodatkowo etui umożliwiające przewożenie prostownicy, która jest nagrzana. Wiadome w praktyce czy jest to tak bardzo konieczne- moim zdaniem nie, jednak różnie bywa gadżet nigdy nie zaszkodzi. Podejrzewam, że mobilna fryzjerka będzie sobie chwalić takie rozwiązanie. Ja jakoś szczególnie nie mam okazji na podróżowanie z rozgrzanym urządzenie więc jak dla mnie zbędne...
Następnie prostownica wyposażona jest w długi, ponad przeciętnie dług kabel. Dzięki któremu bez obaw damy radę stworzyć fryz z nawet najodleglejszego gniazdka...

Płytka prostownicy wyposażona jest w pasek zawierający olejek migdałowy. Przy dość regularnym prostowaniu włosów stwierdzam, że ma to sens...
Włosy są w świetnej kondycji. Dosłownie rzecz ujmując nie mam żadnych rozdwojonych końcówek. Co w przypadku mojej wcześniejszej, tradycyjnej prostownicy było normą.
Więc z czystym sumieniem polecam zainwestować w dobrej jakości sprzęt. Zaowocuje to zdrowymi włosami...

Ze spraw technicznych temperatura jaką można uzyskać max. tj. 230 stopni Celsiusza więc chcąc nie chcąc jest to opcja dosłownie dla każdego. Panel prostownicy wyposażony jest w funkcję regulowania temperaturą. Ja jak dla moich włosów daję radę wyprostować włosy temp 160 stopni przy maksymalnie dwukrotnym przeciągnięciu pasma włosów.

Kolejną przydatną funkcją jest możliwość tworzenia loków. Co tutaj dużo mówić rozgrzanym urządzeniem jestem w stanie stworzyć dosłownie to na co mam ochotę.... Począwszy od wygładzonej, tradycyjnej fryzury skończywszy na burzy loków na głowie. W zależności od moich preferencji.
Podsumowując urządzenie jest ze mną od niespełna pół roku działa bez najmniejszego zarzutu. Polecam jeszcze raz zainwestować w dobrą jakość, która zaowocuje pięknymi zdrowymi włosami...

!!Rewelacja !!

Jako że prostuję moje włosy już od czasu, kiedy na rynek weszła pierwsza prostownica do użytku w domu (jeszcze z wymiennymi wkładkami :), też karbowałam :) ) , dlatego też przez moje ręce przewinęło się na prawdę mnóstwo modeli.

Pewnym momencie byłam skłonna już kupić prostownice używaną w salonach kosmetycznych.

Aż do pewnych wakacji gdzie koleżanka dała mi do użytku swoją, a właśnie miała tego Remingtona .

To była zdecydowanie miłość od pierwszego wejrzenia , nie zastanawiając się zbyt długo nabyłam egzemplarz dla siebie i tak jesteśmy przyjaciółmi już od około 2 lat .

A że włosów mam mnóstwo i są zdecydowanie długie ,to mimo tego ta prostownica rozprawia się z nimi w kilka minut i od razu mam piękne, miękkie, lśniące włosy. Nawet moja fryzjerka jest pod wrażeniem ich kondycji i minimalnych oznak uszkodzeń po prostowaniu.

NIEZAWODNA

Posiadam juz od roku czasu .Jest to moja druga prostownica z remingtona , jestem bardzo zadowolona, dobrze prostuje, nie spala włosów w ogóle.Polecam na prawdę