Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dr Irena Eris, Forte Inter, Serum przeciwrodnikowo-detoksykujące

Dr Irena Eris, Forte Inter, Serum przeciwrodnikowo-detoksykujące

Średnia ocena użytkowników: 2,3 /5

Kategoria
Pojemność 30 ml
Cena 64,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Serum zawierajace w swoim składzie: koezym Q 10, wit. C i E, olej migdałowy, alantoinę oraz wyciąg Echinacea angustifolia. Bardzo lekka konsystencja, preparat wchłania sie niemal natychmiast. A efekty - spektakularne. Buzia jest wygładzona, odświeżona, wręcz rozświetlona.

Cena: 64 zł / 30 ml

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 2,3 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

zbędny kosmetyk

Pamiętacie taki wierszyk: "po cholerę to to żyje?". Tam co prawda chodziło o zwierzątko, a ale tutaj pasuje jak ulał do krótkiej opinii nt serum.

Kosmetyk moim zdaniem absolutnie zbędny. Moja rada: odpuścić sobie i wydać pieniądze na coś fajniejszego!

Można bez niego żyć i w ogólne nie dostrzegać żadnego braku. Nie zauważałam żadnych spektakularnych efektów jego działania, z drugiej strony był tak "dyskretny", że nie zostawiał po sobie żadnych przykrych niespodzianek.

W praktyce wychodzi tak, że używam go głównie wtedy, kiedy skończył mi się podstawowy krem, a nie kupiłam jeszcze nowego.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Może być

Serum ma dośc lekką konsystencję, ale zbyt długo się wchłania pozostawiając na twarzy tłustawy film, więc nałożenie na niego jakiegokolwiek kremu czy jeszcze podkładu jest niemożliwe- no chyba,że ktoś lubi się błyszczeć. W związku z tym używałam go na noc, ale efekty nie poraziły mnie- owszem twarz wyglądała dobrze, ale po serum moznaby się spodziewać czegoś więcej. Już o wiele lepsze jest serum z wit C też Erisa. Ponadto cena zbyt wygórowana, 64 zł za 30 ml uważam za przesadę.

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

zaklęcia bez pokrycia

Na mnie nie zrobiło wrażenia. Zużyłam dwa opakowania - bez widocznego efektu. Po serum oczekuję doskonałego wchłaniania się - zazwyczaj leciutkie żele lub emulsje, które spotyka się pod nazwą serum, znikają natychmiast z powierzchni skóry, pozwalając na nałożenie kremu. A ten produkt wsiąka "tak sobie", pozostawiając skórę lekko natłuszczoną. Serum powinno dawać efekt pielęgnacyjny widoczny najlepiej zaraz po nałożeniu lub kilkakrotnym użyciu (lepiej napięta skóra, rozjaśniona, itp.). Tutaj nie mogę mówić o takich efektach. Mam wrażenie, że bardzo estetyczne opakowanie obiecuje więcej, niż oferuje. Chyba że chodzi o prewencję; ale w takim razie cena wydaje mi się zbyt wysoka. A detoksykujące działanie ? - cóż, widać jestem małej wiary. Podsumowując - nieskuteczne i nietanie.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  3
  produktów

  234
  recenzji

  322
  pochwał

  10,00

 2. 2

  103
  produktów

  60
  recenzji

  774
  pochwał

  9,80

 3. 3

  26
  produktów

  24
  recenzji

  713
  pochwał

  7,78

Zobacz cały ranking