Avon, Clearskin, Blemish Clearing, 2 in 1 Treatment & Hydrator (Krem 2 w 1: redukcja pryszczy i nawilżenie)

Krem 2 w 1 redukuje widoczność pryszczy, zarazem pozostawiając skórą odświeżoną i doskonale nawilżoną. Jego lekka, szybko wchłaniająca się formuła nie powoduje powstawania zaskórników.

Znalazłam lepsze.

Nie dorównuje kremowi nuno z ziaji.
:( nie nawilża
:( zostawia lepką warstwę
:( konsystencja jest zbyt rzadka, przydałaby się pompka
:( za taką cenę 30 ml ?!
:( nie redukuje trądziku
:) zawiera kwas salicylowy

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Generalnie nie polecam tego produktu.

Kupiłam ten produkt z nadzieją ,iż dzięki innowacyjnej formule produktu wzbogaconej w kwas salicylowy pozbędę się pryszczy ,zyskując przy tym nieco świeższy koloryt cery. Owszem krem nadał ładnego kolorytu mojej buzi,aczkolwiek sprawił ,że na mojej twarzy pojawiło się więcej nieznośnych wyprysków ,które do tej pory nie chcą zniknąć :( W dodatku miałam wrażenie ,że krem sprawia ,że dotąd niewidoczna zmarszczka znajdującą się w kąciku ust staję coraz głębsza i mocniejsza :( Co do nawilżania nie spisał się jakoś specjalnie (musiałam nakładać pod niego lekkie kremy nawilżające ,bo buzia wyglądała nie przyjemnie sucho ). Te wszystkie wady zmusiły mnie do odstawienia produktu do którego z pewnością już nie wróce .

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 nie pełne opakowanie